Kloetinge komt tot volle wasdom Hoek ontpopt zich tot schrikbeeld voor Huizen WPZC Maandag 19 maart 2007 31 Karakteristieken Kloetinge-Bennekom 2-0 (1-0). 22. John Schot 1-0; 66. Vincent Zuiderwijk 2-0 (eigen doelpunt). Scheidsrechter: P. C. Gijzen (Goudswaard). Gele kaart: Leon Römer, Arnaud Weideman, Keiji Aikawa en Vin cent Zuiderwijk (allen Benne- kom). 44. Rode kaart (twee keer geel): Leon Römer (Benne- kom). Aantal toeschouwers: 500. Kloetinge: Jaco van der Schee; André Siereveld, Erwin van der Woerdt, Giovanni Siereveld, Steven Visser; Corné Schilper- oort, Niels Kole, Daan Esser (34. Jaap Esser); John Schot, Bésar Xhoxhaj (85. Joël Ma- nusama) en Regilio Pinas (67. Ronald Zwager). Huizen-Hoek 0-2 (0-0). 82. Ferry Alfons (strafschop) 0-1, 88. Niels Dominicus 0-2. Scheidsrechter: H. van Beek (Cothen). Aantal toeschou wers: 650. Hoek: Robby de Moor; Tho mas Ragut, Thijs Binnerts, Jeroen van de Broeke, Stefan van Dender; Pieter de Munnik (76. Niels Dominicus), Taoufik Ameziane (72. Peter Reijn), Björn Langeveld, Ferry Alfons; Wilco de Valk, Istvan Bakx. Nunspeet-SSV'65 3-1 (1-1). 10. Christiaan Boon 0-1, 15. Bram Zwaan 1-1, 51. Arie Smit 2-1, 83. Gerjan Mulder 3-1. Scheidsrechter:Gele kaart: Roy van Velzen,van Tienhoven, Dehnadi (allen Nunspeet) en Robert Stols (SSV'65). Aantal toeschouwers: 700. Bijzonderheid: duel begint een half uur later, omdat SSV'65 vertraging oploopt door files. SSV65: Christol van Campen- hout; David den Hollander (20. Mansour Gader/52. Mehmet Dolma), Bram Plomp, Mevlud Eryürük, Ronnie Hillebrand; Niels Paardekooper (65. Jorden Takiddine), Marcel Kole, Arjan Koopmans, Robert Stols; Kha- led Boufrahi en Christiaan Boon. Topscorers hoofdklasse B: Jef frey Winter (IJsseimeervogels) 19, Jan Huygens (Hoek) en Raoul Henar (Sp. Nijkerk) 15. Bevelandse club is na zege bijna zeker van lijfsbehoud. door Jan Dagevos KLOETINGE - De blauwdruk van vo rig seizoen is bijna gereed. Hoofd klasser Kloetinge koerst ook deze jaargang af op lijfsbehoud. En net als vorig jaar is dat te danken aan een indrukwekkende groeispurt net na de winterstop. Kloetinge nam zaterdag via een de gelijke 2-o-zege op Bennekom ver der afstand van de onderste regio nen. Het was de vijfde wedstrijd na de winterpauze. Een reeks, die Kloetinge tien punten bracht. „We zijn een eind op streek", consta teerde trainer Diederik Hiensch vergenoegd. Dat Kloetinge net als vorig seizoen na de winterstop andermaal tot volle wasdom komt, verbaast de technische staf niet meer. „Dat hoort bij een ploeg in opbouw", al dus Hiensch. „Eerst moeten er din gen ontwikkeld worden, op tech nisch en tactisch gebied. En zoiets heeft tijd nodig." De aanpak leidde vorig seizoen on der meer tot de doorbraak van spe lers als Giovanni Siereveld, André Siereveld, Jacco van der Schee, Cor né Schilperoort en Daan Esser. De ze competitie manifesteren spelers als John Schot, Bésar Xhoxhaj en Steven Visser zich binnen de gele deren van Kloetinge. Schot was al tijd al een begenadigd technicus, maar hij blijkt nu ook een goede teamspeler te zijn. Xhoxhaj had een moeilijke aan loop, maar is de laatste wedstrij den een vaste waarde als centrum- aanvaller. En Steven Visser bewijst zich nu al weken als een sobere en degelijke linksback. „We hoeven steeds minder te corrigeren vanaf de kant", zei Hiensch zaterdag. „Het is een groeiproces." Kloetinge werkte zaterdag tegen Bennekom zeker niet zijn beste wedstrijd na de winterstop af, maar speelde het spel professio neel. De Bevelandse ploeg speelde geconcentreerd en scherp. Daar naast koos Kloetinge voor voetbal lende oplossingen, ook al viel dat op het hobbelige veld niet altijd mee. „Maar daarmee dwongen we wel vrije trappen en gele kaarten bij de tegenstander af', vond Hiensch. Bennekom, dat in de openingsfase drie goede kansen kreeg, moest gaandeweg het duel steeds vaker aan de noodrem trekken. In de 22e minuut had dat gevolgen. ]ohn Schot mocht vanaf 30 meter een vrije trap nemen. De amateurinter national haalde verwoestend uit en zag de bal strak in het kruis vlie gen, zonder dat Bennekom-doel- man Danny Lücke er ook maar erg in had. Er volgde vlak voor rust nog meer onheil voor Bennekom. Verdedi ger Leon Römer beging ter hoogte van de middenlijn een domme overtreding op Xhoxhaj en kreeg terecht geel van scheidsrechter Gij zen. Het was voor Römer zijn tweede gele prent. In de 26e mi nuut had hij Daan Esser al ge vloerd. Die klap kwam Bennekom na rust niet meer te boven. Tien tegen elf was een ongelijke strijd, ook al om dat Kloetinge zich niet vergalop peerde. De Bevelandse ploeg oog de volwassen. Het enige verwijt dat de thuisclub gemaakt kon worden, was dat de numerieke meerderheid niet altijd goed werd uitgebuit. Hierdoor bleef het in de tweede helft bij een doelpunt van Regilio Pinas, die op links zijn tegenstander zijn hielen liet zien en via een verdediger (Vincent Zuiderwijk) raak prikte: 2-0. 1^ Kloetinge neemt door een 2-0-overwinning op Bennekom verder afstand van de onderste regionen. Lijfsbehoud lijkt de ploeg niet te kunnen ontgaan. Kloetinge-aanvaller Regilio Pinas probeert zich te ontdoen van Leon Römer. Deze aanvoerder van Bennekom kreeg vlak voor rust zijn tweede gele kaart van de wedstrijd. foto Willem Mieras Houtepen rekent op sterk eindschot na zege in zandbak. door Frits Bakker HUIZEN - Wie in Huizen over Hoek praat, doet dat met respect. De Zeeuwse tegenstander boezemt angst in op de halfkale vlakte waar het huidige Huizen in niets meer lijkt op de kampioen van de hoofd klasse van 2002. Overigens won Hoek zelfs in dat kampioensjaar in Huizen met 2-1. Dit jaar was de Zeeuwse suprematie nog veel dui delijker: 6-2 in Hoek, zaterdag 2-0 in Huizen. Ferry Alfons opende de score pas in de 82e minuut uit een straf schop, nadat Björn Langeveld was gevloerd. Kort voor tijd werd het ook nog 0-2 door een typische Niels Dominicus-goal: aannemen, uitkappen en met een zuivere lin ker raak schieten. De eerste winst na de winterstop geeft Hoek weer uitzicht op een sterk eindschot. Trainer Cees Hout epen was opgelucht. „Het voelt als een bevrijding voor heel de ploeg", beschreef hij de sfeer in de Cees Houtepen: 'Het voelt als een bevrijding voor heel de ploeg.' kleedkamer. „We kunnen achteraf wel zeggen dat Huizen geen beste tegenstander was, maar je moet nog altijd kunnen winnen op zo'n verschrikkelijk veld." Het betere voetbal zegevierde na een wedstrijd zonder veel hoogte punten. Istvan Bakx was voor rust de enige speler op het veld die drei ging in zijn spel had. TVvee keer was de spits gevaarlijk, met een dwarrelschot op de keeper en een diagonale knal die rakelings naast de paal suisde. De aanval van Hoek was op voor hand al ontkracht, omdat jan Huy gens in de warming-up moest af haken met een blessure en Sam Ysebaert ziek was thuisgebleven. Wilco de Valk en Istvan Bakx ver schenen bij afwezigheid van de topscorer om beurten in de aan valspunt om voor onrust te zor gen. Pieter de Munnik maakte zijn comeback op links, ook in een of fensieve rol. De eerste grote kans, een kwartier na de rust, kwam op zijn naam. Het schot uit een hoekschop was een afzwaaier. de Rechtspraak Rechtbank Middelburg PUBLICATIES INSOLVENTIES ALGEMENE INFORMATIE De uitdelingslijst ligt gedurende tien dagen na de neerlegging ervan ter inzage op de rechtbank. RECHTBANK MIDDELBURG Kousteensedijk 2 EINDE FAILLISSEMENTEN wegens gebrek aan baten: - op 28 februari 2007 inzake (F.04/151DEWTCON B.V., vest.adr. Veerhaven 2 a, 4485 PL Kats, KvK Zeeland. 22048953. door verbindende uitdelingslijst: - op 09 maart 2007 inzake (F.04/91TRAAS WERKTUIGBOUW EN KONSTRUKT1E B.V.. vest.adr. Frankrijkweg 114455 TR Nieuwdorp, KvK Middelburg. 22032229. K.G. Dijkstra, griffier De publicatie inzake de faillissemenlswei is ook wekelijks te raadplegen via www.rechlspraak.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33