JtT \V 7T Familieberichten Voor een zorgzame begeleiding Ad Wisse De Bevelanden J.C. Hoekman 32 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Wouter en Angela zijn getrouwd! Op 10 maart 2007 hebben wij elkaar in Fins Lapland het ja-woord gegeven. Om dit samen met u te vieren, nodigen wij u uit voor een borrel op zaterdag 24 maart a.s. van 16.00 tot 18.00 uur in Grandcafé De Fiets, Langstraat 15 te Zoutelande. Wij hopen u te mogen begroeten. Wouter en Angela Goedman Op dinsdag 20 maart a.s. hopen onze ouders Arthur en Saartje Zuijdweg-de Fouw hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. U bent van harte welkom om hen te feliciteren tijdens de receptie van 16.00 tot 18.00 uur in 'Uitspanning De Goederenloods', Stephensonweg 9 in Goes. De kinderen. Dag lieve Björn voor altijd in ons hart 21 mei 1979 9 maart 2007 Johan Guurt en Rosa Danielle, Paul en Naomi Lisette, Ronald en Faye Aster, Chesna en Chinook Martijn, Monica en Jona Ursula en Martijn Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Björn Peterse Kapitein van het Korps Commandotroepen ten gevolge van een ernstig ongeval te Eloy, Arizona op 9 maart jl. Hij zal bij ons altijd in herinnering blijven als een bijzonder gewaardeerde collega en een zeer fijn mens. Wij wensen Erica en overige familieleden alle sterkte toe in het dragen van dit zware verlies. Commandant en personeel Korps Commandotroepen Een kameraad is ons ontvallen Björn Peterse Kapitein Korps Commandotroepen Leader - Warrior - Friend Wij wensen Erica, familie en vrienden alle sterkte toe in het dragen van dit zware verlies. "Band of Brothers" 104 Commandotroepencompagnie Korps Commandotroepen Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij heeft gestreden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Kornelis Dingemanse Kor in de leeftijd van 70 jaar. Koudekerke: W. Dingemanse-Kluijfhout Vlissingen: Rian en Eric Meertens Kevin, Sander Vlissingen: Bennie Dingemanse 16 maart 2007 Brouwerijstraat 47 4371 EJ Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 21 maart om 11.00 uur in de "Michaëlskerk", Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsheb ben op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg", Duinstraat 4 A. te Koudekerke. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze ge liefde broer, zwager en oom Kor Dingemanse Zijn leven werd gekenmerkt door eenvoud, goedheid, humor, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde. Vlissingen: Henk Dingemanse Ina Dingemanse-Nieuwenhuyzen t Riet Joose Oost-Souburg: Simon en Ria Dingemanse-Termohlen Oost-Souburg: Ina en Tom de Quelery-Dingemanse Koudekerke: Bram en Suus Kluijfhout-de Visser Neven en nichten Koudekerke, 16 maart 2007 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend Kor Dingemanse Wij wensen Mina, Rian, Eric en Bennie en kleinkinderen heel veel liefde en sterkte toe. Teunis en Corrie Rijneveld-Aarnoutse Koudekerke, 16 maart 2007 Onze Jeu de Boules maat en medeoprichter Kor Dingemanse is overleden. Kor we zullen je missen. De Jeu de Boulers, Koudekerke Tot ons grote verdriet is toch nog onverwachts overleden mijn dierbare man, onze lieve pa en opa Cor Kooman Geb: 20 oktober 1936 Overl: 15 maart 2007 Burgh: Lena Kooman - van der Klooster Almere: Peter en Miriam Becky Sten Vlissingen: Trudy en Ad Jord Rachel Burgh: Cees - Jan en Sylvia Weeldeweg 37 4328 NA Burgh Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op woensdag 21 maart om 13.15 uur in de aula van de be graafplaats "Vredehof te Haamstede, Oude Lage Zoom, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Burgh. Indien u deze bijeenkomst wenst bij te wonen wordt u ver zocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de fami lie persoonlijk te condoleren in Restaurant "De Schouwse Hoeve", Daleboutsweg 2b te Burgh-Haamstede. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Hiermee geven wij u kennis van het toch nog plotselinge overlijden van onze zwager en oom C.W. Kooman Namens de familie C. J. van der Klooster Burgh Haamstede, 15 maart 2007 Uitvaartverzorging janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Tel. 0113-25 99 66 Uitvaartverzorging nfo@uitvaartwisse.nl Kloetingseweg 10 4462 BA Goes TAG ÉN NACHT BEREIKBAAROP: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonuike wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vriibliivend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 a) Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle S4S# www.uitvaartzorgcentrum.nl nRia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90