De Vlieger Voor een Zorgzame Begeleiding 36 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC be P>= J N »1^ It* ll L»j Graag willen we iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, gelukwensen, kado's etc die we kregen in verband met de geboorte van onze dochter Noa op 14 februari 2007 Conrad, Mirjam en Noa Menheere-Janse Zuidstraat 5, Westkapelle Jan Bart w- 25-11-1935 f 18-01-2007 Wij willen een ieder bedanken voor de warme steun, het mede leven, de vele telefoontjes, kaarten, en bezoekjes tijdens de ziekte van Jan Bart. Ze hebben een diepe indruk op hem, maar ook op ons gemaakt. Tevens gaat onze bijzondere dank uit naar Dr. van Tol en Dr. de Meulmeester, als ook naar de medewerkers van Zorg- stroom voor de intensieve begeleiding, omdat het ons onmoge lijk is om een ieder te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Regina Bart-de Vries Kinderen en kleinkinderen Veere, maart 2007 Zwaar is het gemis maar de mooie herinneringen blijven Het deed ons goed om zoveel belangstelling en medeleven te ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Jeleijntje Bom-Kloosterman Dit heeft ons veel steun en troost gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. L. Bom Marlies en Jan Poleij-Bom Kleinkinderen Yerseke, maart 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Cornelia Coppoolse-Hillebrand willen wij u oprecht dank zeggen. Henk, Wilma en Henny Nena en Sara Vlissingen, maart 2007 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Fran§ois Frederik Loose hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Mevr. P. Loose-Witte Kinderen en kleinkinderen Oostburg, maart 2007 We leefden ons leven om samen te sterven De bergen beklommen de dalen gedicht In het diepst van de nacht zelfs de zon laten schijnen Niets wat niet kon niets was te veel We wilden geloven in het eeuwige leven Samen verscholen in wanhopige troost We hebben de waarheid zo diep als kon begraven Ik was één met een engel zolang het mocht 'k Heb je voor altijd mijn hart gegeven Ik draag je bij me tot het licht straks dooft... Zonder "mijn Pieter" is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze Pieter Dieleman Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Mieke Dieleman - Girolami en kinderen Familie Dieleman Familie Girolami Axel. maart 2007 In plaats van kaartjes De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Corrie van Dullemen-Openneer zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Uw brieven en kaarten hebben ons getroost en blijven een dankbare herinnering. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, maart 2007 Je bent niet meer in ons midden Maar in onze gedachten leef je voor altijd voort Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling tij dens haar leven en na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Janna Traas-Bom Fam. Traas Kapelle, maart 2007 Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling en Zoveel troost Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Johannes Jan Jasperse Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons on mogelijk u allen persoonlijk onze dank te betuigen. Onze bijzondere dank gaat int naar dr. Mookhram waar mijn man veel steun aan heeft gehad. Tannie Jasperse-v/d Kettery en familie Vlissingen, 17 maart Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u be danken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en onvergetelijke opa Ad van de Vreede Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoon lijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. Uit aller naam, Ria van de Vreede-Schijf Roosendaal, maart 2007 hu Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprech te erkentelijkheid voor de blijken van belangstellling na het onverwachte overlijden van mijn man, vader en opa Jo de Jonge het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge hij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. José de Jonge-Traas Kinderen en kleinkinderen Goes, 17 maart 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medele ven te mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa Piet Jonkheer Heel veel dank daarvoor. Coos Jonkheer - Suurmond Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2007 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook. blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame pa en opa Pieter Dekker Hiervoor onze hartelijke dank. C. Dekker-Riemens, kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, maart 2007 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Elizabeth de Poorter-Verstraaten Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. Piet de Poorter Lies de Poorter-Shoesmith Cor de Poorter (in herinnering) Marleen de Poorter:de Kok Emmy Philipse-de Poorter Peter Philipse Lia Machgeels-de Poorter René Machgeels Klein- en achterkleinkinderen Maart 2007 Een hand, een kaart, een gebaar soms zonder woorden, het doet zo goed als je iemand die je lief is verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren bij het over lijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Rina de Regt-van Meel Hiervoor onze hartelijke dank. Sjaan de Regt Ingrid en Eric van Drongelen Rick en Stephanie Sander en Manon Terneuzen, maart 2007 In loving memory Derek Martin Reilly Katie, Biddy en Leny Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee iïuvir* www.uitvaartzorgcentrum.nl UITVAARTZORG Vtlnrhun*. r i voorheen Schoc T L II Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-OUIVELANO Wij zijn voor u dag en nacht bereikbaar OIII-4O2OOO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 86