familieberichten Dag, lieve Oma Dries 34 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC "Hij was ook daar" Verdrietig, maar vol bewondering en met diep respect voor de manier waarop zij haar ziekte heeft doorstaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze allerliefste, zorgzame moeder en oma Pieternella Cornelia van der Heide-van der Maas sinds 30 oktober 1988 weduwe van Sijtze fan van der Heide in de leeftijd van 77 jaar. Voor altijd in ons hart. Onze dank gaat uit naar de doktoren en het verplegend per soneel van verpleeghuis "Cornelia" Allévo. in het bijzonder afdeling "Vliedberg". Bergen op Zoom, Mieneke Kloet-van der Heide Ad Kloet Rebecca en Ayhan Erik en Chantal Zierikzee, Pieter van der Heide Karin van der Heide-Izeboud Mirjam en Leon Eline Sneek. Ingrid de Wilde-van der Heide Gert Jan de Wilde Gidion en Marije Raoul Naomi Zierikzee, 15 maart 2007 Verpleeghuis "Cornelia", afdeling "Vliedberg" Correspondentieadres: Zeesterpad 35 4501 ZC Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden dins dag 20 maart in de Gereformeerde kerk, Sint Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Rust nu, mijn ziel, de Heer heeft u bevrijd. Psalm 116:3 berijmd Met dankbaarheid voor wat zij ons geschonken heeft, geven we mede namens onze kinderen kennis van het over lijden van onze zuster en schoonzuster Pieternella Cornelia van der Heide-van der Maas -Ne/- weduwe van haar geliefde Sijtze Jan van der Heide 15-07-1929 te Zierikzee t 15-03-2007 te Zierikzee Zierikzee, E.P. Tuitman-van der Maas T. Tuitmanf Kastl DeutschlandA.I.P. Voggenreiter-van der Maas J. Voggenreiter Eindhoven, C.J. de Jager-van der Maas P.C.L. de Jager 's-Heer Abtskerke, C. van der Maas A.M. van der Maas-de Wit Haarlem, Z.J.C. van den Doel-van der Maas H.G. van den Doel Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het op 83-jarige leeftijd plotseling overlijden van onze oud-mede- werker en vader van onze collega Patrick Remi Joseph Scherbeijn Hij was, samen met zijn vrouw, zeer betrokken bij onze gemeente. Van 1958 tot 1984 was hij een gewaardeerd medewerker van de afdeling Gemeentewerken van de voor malige gemeente Sluis. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en klein kinderen. De gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wet houders en de medewerkers van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier mr. T.A.M. Reijns, gemeentesecretaris Oostburg, 15 maart 2007 Psalm 25 Een psalm van David De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Hij weidt mij op een groene landouw, en voert mij tot een versch water. Hij verkwikt mijn ziel, en voert mij op de regte straten om zijns naams wil. En al wandelde ik in een duister dal, zoo vrees ik geen ongeluk, want gij zijt bij mij; uw stok en uw staf vertroosten mij. Gij bereidt voor mij eene tafel tegenover mijne vijanden gij zalft mijn hoofd met olie en schenkt mij in tot overvloeijens toe. Het goede en de barmhartigheid zullen mij volgen mijn leven lang, en ik zal blijven in het huis des Heeren altoos. Rustig is op 16 maart 2007 van ons heengegaan Riet den Hoedt - Kox Weduwe van Hans den Hoedt op de leeftijd van 85 jaar. Firi Remie, Michiel Hans en Paula Maartje en Erwin, Vera Benjamin en Elly Rixt Koudekerke, 16 maart 2007 Correspondentieadres: S.M. den Hoedt Goeman Borgesiusstraat 77 4384 JN Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 20 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat op bijna 90-jarige leeftijd rustig is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Jacobus van Pienbroek weduwnaar van Neeltje Martina Meeusen Terneuzen, 11 april 1917 Vlissingen, 15 maart 2007 Houston (USA): Miriam en Dale Hudson Natalie, Nicholas 's Gravenzande: Fien en Rijk van Alfen Rijk-Jan en Ruth Lennart en Sandra Heinkenszand: Els en Ben de Wolf Robin en Miranda Romy Nicole en Ruud Mike Marlous en Edwin 's Gravenpolder: Sanny en Gert-Jan Verburg Pepijn, Anouk Amsterdam: Bettina van Pienbroek Dominique en Gijs Jeroen Terneuzen: Max en Anja van Pienbroek Erik, Wouter, Jeroen Boulevard de Ruyter 176 4381 KE Vlissingen De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op dinsdag 20 maart om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u nog afscheid van de overledene wilt nemen, wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn in het cremato rium. Van ons is heengegaan onze lieve schoonzus en tante Pietje Crucq - van Waarde Piet en Leintje Crucq Neven en nichten Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlij den van Ko Sandee Hij was achtenveertig jaar lang trouw lid van ons koor. Wij wensen zijn familie kracht en sterkte toe bij dit verlies. Dirigent, begeleidster, bestuur en leden van de Christelijke Oratorium Vereniging Goes Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Randhof' te Goes is rustig en vredig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Anna Maria van Gorp weduwe van A.P. Bakker 29-1-1914 t 15-3-2007 Goes: Nelleke en Peter Moens-Bakker Kloetinge: Annie en Ko Proos-Knulst Driewegen: Nellie en Kees de Keijzer-Knulst Biervliet: Leintje en Ko de Koster-Knuist Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Aartjeskreek 22 4465 AG Goes We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te ne men op dinsdag 20 maart om 10.45 uur in de 'Bethelkerk' van de Vrije Evangelische Gemeente aan de Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. "Strooi uit mijn as, vooralle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. M.A. Muusses Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons mid den mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden onze moeder, oma en overgroot-oma Maria van den Dries-de Baar Geboren, 17-9-1907 Overleden, 16-3-2007 Jan van den Dries t Goes: Ellen Berks-van den Dries Hans Berks t Eersel: Marijke en Oebele Harmsma-van den Dries Goes: Cathrien van den Dries Tilburg: Jannie van Dijk-van den Dries Ad van Dijk t Vlissingen: Wim en Agnes van den Dries-Menheere Oosterhout: Jo en Rien van den Heuvel-van den Dries Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Nachtegaallaan 114,4461 RN Goes We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen woensdag 21 maart om 13.30 uur in de parochie kerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend is er om 15.00 uur een korte bijeenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de ont vangstruimte van dit crematorium. Met de liefde zo zeker Met de liefde gelovig Met de liefde vertrouwend Aandaehtig en sterk. Met de liefde een leven Met de liefde een toekomst Een begin en een einde Met de liefde zo lief Mariëlle Michel Jan Silke Astrud Rick Flinn Scout bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76