Zeeland iedereen toegankelijk Varkens houden villa's niet tegen is»! Parkeerwachter is nog zo'n twee weken coulant Rijbewijzen kwijt na hardrijden Wenskaartenactie voor Kenia PZC Zaterdag 17 maart 2007 31 Ambitieuze uitbreidingsplannen van Golfclub Oostburg. oostburc - Een gouden regel in de vastgoedmarkt: uitzicht op een golfbaan verkoopt net zo goed als als zeezicht. Bram de Vos van golf club De Brugse Vaart maakt zich dan ook absoluut geen zorgen over de klandizie voor de 35 villa's die op het terrein moeten verrij zen. „We houden een lijstje bij met geïnteresseerden. Daar staan 42 namen op." Even leek het erop dat de varkens roet in het eten van de golfclub zouden gooien. Als een lege stal, vlak bij de baan, weer gevuld zou worden met varkens, dan zou de golfbaan de villabouwplannen kunnen vergeten omdat deze in de 'milieucirkel' van de stallen zou den komen. Daar is volgens De Vos echter geen sprake van. „De bouwplannen vallen buiten de mi lieucirkels, ook als er weer varkens in komen." Hij benadrukt echter dat de provincie en de gemeente hun fiat moeten geven aan de bouwplannen, die op z'n vroegst in 2009 kunnen worden uitge voerd. De procedures daarvoor zijn in volle gang. De golfclub zou ook graag een ho tel met tachtig kamers in de buurt van het clubhuis willen bouwen. „Nu zijn leden van de club en be zoekers van feesten en congressen aangewezen op hotels in de omge ving. Vooral in de zomer zijn die drukbezet." Bovendien kiezen gol fers hun vakantie uit aan de hand van een golfbaan op de gewenste bestemming. Een 'golfhotel' is dan een vereiste. Varkensstallen vormen volgens Bram Vos van golfclub De Brugse Vaart geen belemmering voor woningbouw op het golfterrein in Oostburg. De golfclub in Oostburg kan er niet veel leden meer bij hebben. Volgens de directeur van de Brugse Vaart moet de club in de zomermaanden zelfs vaak nee verkopen aan bezoekers. foto Camile Schelstraete Bij aanschaf van een nieuwe zonwering 100 euro retour voor uw oude ALUMINIUM EN KUNSTSTOF KOZIJNEN, ZONWERINGEN. ROLLUIKEN. DAKRAMEN, GARAGEDEUREN VLISSINGSESTRAAT 1 4371 RA KOUDEKERKE T0118 552010 F0118 552071 INFO@POLDERDIJKZONWERINGEN.NL GRATIS TOÊGAtfG www.vroftiingexpo.ni zeeland terneuzen - Twee automobilisten moesten afgelopen donderdaga vond hun rijbewijs inleveren bij de politie omdat ze meer dan vijf tig kilometer te hard reden. Een 20-jarige bestuurder uit Brugge reed omstreeks 20.30 uur met 103 kilometer per uur over de Guido Gezellestraat in Terneuzen. De maximumsnelheid bedraagt daar vijftig. Een 27-jarige Terneuzense automobilist reed rond 22.45 uur met een snelheid van 135 kilome ter per uur op de provinciale weg nabij Sluiskil. Dat was 55 kilomet- ter te hard. terneuzen - Automobilisten die zich niet houden aan de maxi mum parkeertijd van twee uur in de Axelsestraat en omgeving in Terneuzen komen tot eind deze maand weg met een waarschu wing. Vanaf april hebben de mensen wel genoeg kunnen wennen aan de nieuwe situatie, vindt de gemeen te. Dan worden er onverbiddelijk bekeuringen uitgedeeld. De hoog te van de parkeerboete is 50 euro. De blauwe zone is ingevoerd om te voorkomen dat langparkeerders de hele dag de parkeerplaatsen in beslag nemen. Tussen 9.00 en 16.00 uur moeten parkeerders een parkeerschijf gebruiken. De blau we zone in de Axelsestraat loopt van de Schuttershofweg en de Leeuwenlaan. Ook in de Tuin straat en een gedeelte van de Cant- fortstraat en Verlangde van Steen bergenlaan geldt het regime. hulst - De stichting die vanuit Hulst de bevolking van het Keni- aanse dorp een beter leven wil be zorgen (SBNN), houdt de komen de tijd een wenskaartenactie. De tekeningen op de wenskaarten van stichting SBNN zijn gemaakt door kinderen uit het dorp Nyak- were. De opbrengst van de kaarten- verkoop komt ten goede aan hun scholen. Zo leveren de kinderen zelf een bijdrage aan de verbete ring van hun eigen onderwijssitua tie. De kaarten worden verkocht in setjes met vijfDe prijs per set is 5 euro. ijdeebteard Living 16.17 en 1& maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 73