EN... JIJ? Uitvoerder Wegenbouw^ Voorman 28 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC Kijk ook op Q JobTrack.nl RASENBERG Rasenberg B.V. is een multi-disciplinaire aannemer en heeft haar activiteiten ondergebracht in vier divisies, te weten Infra, Bouw, Milieu en Service. Rasenberg Wegenbouw B.V. is onderdeel van de divisie Infra. Zij biedt haar opdrachtgevers totaaloplossingen op het gebied van infrastructuur. Rasenberg Wegenbouw B.V., Rayon Zeeland in Krabbendijke zoekt, vanwege een verdere uitbouw van de organisatie, enthousiaste en getalenteerde medewerkers voor de volgende functies: Functieomschrijving: Je bent verantwoordelijk voor de realisatie van uiteenlopende civieltechnische werken, zowel in operationele als financiële zin. Functie-eisen: Je hebt een vakgerichte opleiding civiele techniek op MBO-niveau succesvol afgerond. Tevens heb je meerjarige werkervaring in een vergelijkbare functie. Je kunt zelfstandig en doelgericht werken en je beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Functieomschrijving: Onder toezicht van een Uitvoerder ben je op een project verantwoordelijk voor de uitvoering van alle voorkomende werkzaamheden bij de aanleg van wegen, uitbreidingsplannen en onderhoud aan bestaande wegen. Hierbij zorg je ondermeer voor het geven van een passende werkinstructies, een veilige werkom geving en draag je zorg voor de kwaliteit. Functie-eisen: Je hebt een LBO werk- en denkniveau. Tevens dien je te beschikken over ruime gerichte werkervaring als Vakman Wegenbouw. Kijk op www.rasenberg.nl voor een uitgebreide functieomschrijving. Meer informatie kan tevens worden ingewonnen bij de heer J. Mol, Rayonmanager Zeeland, 0113-503030 of 06-53730658. Rasenberg Wegenbouw B.V. wordt in deze procedure begeleid door Epris Personeelsadviseurs B.V. Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij vriendelijk voor 3 april 2007 een schriftelijke sollicitatie te sturen naar: Epris Personeelsadviseurs B.V., t.a.v. mevrouw S. Oerlemans, Postbus 1106, 4801 BC te Breda of via s.oerlemans@epris.nl. -L m «CrSCuL De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? Financieel beleidsmedewerker v/m vacaturenummer: 05.06.07 Als financieel beleidsmedewerker draag je er samen met je collega's zorg voor dat de financiële middelen van de provincie doelmatig en rechtmatig gebruikt worden. Daartoe adviseer je over algemene en fiscale vraagstukken. Ontwikkel je beleid op het gebied van subsidies, analyseer je de consequenties van nieuw beleid en denk je mee aan het opstellen van centrale financiële kaders. Tevens treed je ook op als financieel deskundige in zowel in- als externe projecten. Wij verwachten dat je na het afronden van een universitaire opleiding ten minste een aantal jaren relevante werkervaring hebt opgedaan. Salaris: max. 4.079,26 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Inlichtingen: Wim Meijer, hoofd van de stafafdeling Financieel Economische Zaken, tel. (0118) 63 13 71 of Jordan Daane, clustercoördinator beleid en advisering, tel. (0118) 63 12 40. Stuur vóór 25 maart je sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld ZEE, Communicatieadviseur v/m tijdelijk tot 1 februari 2008, 60% deeltijd, vacaturenummer 05.08.07 Als communicatieadviseur werk jij in de driehoek bestuur, beleid en communicatie aan de communi catiestrategie. Jij vertaalt die doelstellingen in een concrete aanpak en werkwijze en zorgt voor de uitvoering. Tevens maak je communicatieplannen en coördineer je de uitvoering. Dat geldt ook voor de productie van communicatiemiddelen. Jouw specifieke werkzaamheden betreffen projecten op het gebied van milieu en energie. Wij verwachten dat je na het benalen van het hbo-diploma Communicatie een ruim aantal jaren gewerkt hebt in de overheidscommunicatie. Salaris: max. 2.093,44 bruto per maand op basis van de genoemde deeltijd. Inlichtingen: Robert Jan Swiers, senior communicatieadviseur, tel. (0118) 63 16 34 Provincie Zeeland LAND E N MENSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58