HET IS GEEL EN ZOEKT ECHTE WEGBEREIDERS. Banen 11 Medewerkers met liefde voor baksteen, staal 11 gewapend beton O JobTrack.nl heijmans Assistent bedrijfsleider Piet Vogelaar Business Rent Piet Vogelaar RECEPTIONISTE/ HOOFD-VERHUUR WERKVOORBEREIDER (Breda) CONSTRUCTEUR (Breda) I SPRANGERS Kijk ook op PZC Zaterdag 17 maart 2007 I 27 Heijmans Wegenbouw behoort tot de voornaamste asfalt en beton producerende en verwer kende ondernemingen van Nederland. Onze gele bouwketen, helmen en rollend materieel komt u overal tegen. Wegenbouw is het grootste onderdeel van onze divisie Infrastructuur. Fietspaden, bedrijventerreinen, vliegvelden of complete woonwijken, we nemen het allemaal voor onze rekening. Naast de uitvoering zijn we in toenemende mate bij de ontwerpfase en onderhoud betrokken. Gezien de groei kunnen we de hulp van gedreven vakmensen goed gebruiken. Voor projecten in West-Brabant, Zeeland en Zuid-Holland zijn wij op zoek naar een: Asfaltuitvoerder Als asfaltuitvoerder geeft u dagelijks leiding aan een asfaltploeg. Primaire taak is om op basis van bestek en tekeningen binnen de werkbegroting en tijdschema de projecten te coördineren, Daarbij bent u verantwoordelijk voor inzet van mensen en middelen en een doelmatige admi nistratie inzake materiaal, materieel en tijd. U neemt deel aan diverse overlegvormen en treedt op als vraagbaak en aanspreekpunt ten aanzien van de projecten. Leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie is vereist. Spuit-/veegwagenmachinist De Spuit-A/eegwagenmachinist reinigt het wegdek alvo rens een kleeflaag aangebracht wordt. Daarnaast verricht de machinist allerhande werkzaamheden als medewerker binnen de asfaltploeg. Voor deze functies is een flexibele opstelling vereist ten aanzien van werk: en reistijden in verband met werken in avonduren en weekenden. Wilt u meer weten? Neem dan contact op met Edwin Hermans, projectmanager Asfalt, op telefoonnummer 073-5436611. Schriftelijk solli citeren kan ook. Stuurdan een e-mailof sollicitatiebrief naar Kees de Jong, personeelsmanager, E Kjong@heijmans.nl. Heijmans Wegenbouw, Postbus 2, 5240 BB Rosmalen, www.heijmans.nl Van Vliet Cherrytomaten Bathpolderweg 39 4411 RT Rilland www.cherrytomaten.nl Van Vliet Cherrytomaten is een modern en vooruitstrevend bedrijf dat gespecialiseerd is in het telen, sorteren en klantgericht verpakken van diverse soorten tomaten. De organisatie bestaat uit vijf productielocaties, waarvan 1 gelegen in Rilland. De totale oppervlakte bedraagt momenteel 35 ha. Voor één van de productieafdelingen van onze vestiging in Rilland zijn wij op zoek naar een: Onder leiding van de bedrijfsleider ben je mede verantwoordelijk voor: De dagelijkse gang van zaken in de productielocatie o Het verzorgen en bewaken van de arbeidsplanning De dagelijkse leiding aan een groep vaste medewerkers en parttimers De kwaliteitscontrole en de arbeidsregistratie Wij zoeken iemand die: Een communicatieve teamplayer is o Weet hoe hij moet coachen en enthousiastmeren o Van aanpakken weet en ook bereid is om zelf de handen uit de mouwen te steken o Geen negen-tot-vijf mentaliteit heeft Denk jij dat je al deze kwaliteiten bezit, dan is dit DE baan voor jou! Naast een dynamische baan, waarin geen dag hetzelfde is, bieden wij een informele werksfeer, optimale werkomstandigheden, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreek deze functie je aan? Neem contact op met locatiemanager Hans Bouten, telefonisch 06 20579371 of mail naar Hans@cherrytomaten.nl SPRANGERS Bouwbedrijf is een autonome, middelgrote onderneming. Actief in utiliteits- en woningbouw: nieuwbouw, verbouw en renovatie. De ambitie van Sprangers luidt: werk afleveren waar opdrachtgevers 100 procent tevreden mee zijn. Waar mogelijk hun verwachtingen over treffen. Het bedrijf blinkt uit in zowel reguliere als innovatieve projecten waarvoor 'the state of the art' vereist is op het gebied van bouwkunde en techniek. In de overtuiging dat een goed proces een waarborg is voor een bijzonder eindresultaat, laat de organisatie in het proces van totstandkoming niets aan het toeval over. Onze medewerkers vervullen hierin een sleutelrol. We zijn op zoek naar www.pietvogelaar.nl www.businessrent.nl www.businessrent.nl Piet Vogelaar Auto's cv is een gerenommeerd onafhankelijk autobedrijf en autoverhuurbedrijf opgericht in 1995. Sinds februari 2005 zijn wij gevestigd in een totaal vernieuwd bedrijfspand aan de entree van de Poel 2 in Goes. Ons bedrijf werkt inmiddels onder een drietal labels n.l. Piet Vogelaar Auto's, Business-Rent en BRC-Lease. Persoonlijke service en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel en om die reden zijn wij dan ook aangesloten bij de BOVAG, waarx'an wij onlangs een 3 sterren-certificaat in ontvangst moch ten nemen. Wegens vertrek van onze huidige receptioniste/medewerkster Business-Rent ontstaat er een vacature voor een: Wij verwachten: -goede teamgeest -goede communicatieve eigenschappen -representatief -opleiding minimaal MBO -goed kunnen werken met word, excel etc -ervaring in soortgelijke functie -flexibiliteit Wij bieden: -een nieuwe frisse werkomgeving -mogelijkheid voor verdere opleiding -goed samenwerkend team -passend salaris Heeft u belangstelling voor deze vacature, zend dan uw sollicitatiebrief en cv naar: Piet Vogelaar Business-Rent t.a.v. P.J.C.Vogelaar Livingstoneweg 44 4462 GL GÖES E-mail: info@pietvogelaar.nl Uw functie. Als werkvoorbereider wordt u als assistent van een project leider ingezet bij de voorbereiding van projecten. Tot uw taken behoren onder meer het opstellen van begrotingen en planningen, het controle ren van tekeningen en het inkopen van materialen. Wij vragen. Opleiding HTS-bouwkunde. Helderheid in communicatie. Uw functie. Als constructeur ontwerpt en berekent u alle voorkomende constructies. Daarnaast begeleidt en coördineert u het tekenwerk. Wij vragen. Opleiding op hbo-niveau en minimaal driejaar ervaring in het vak. Goede sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden. Een inspirerende werkomgeving. Een bedrijfscultuur die openstaat voor uw individuele inbreng. Collega's die klant- en oplos singsgericht denken en handelen. Collegiaal, flexibel, kwaliteitsbewust. Een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden en mogelijk heden om u verder te ontplooien. Informatie en sollicitatie. Schriftelijke sollicitaties met CV kunt u richten aan de directie van: SPRANGERS Bouwbedrijf BV, Postbus 3193, 4800 DD Breda of mailen naar vacature@sprangers.nl. www.sprangers.nl Bouwbedrijf [CHERRYTOMATEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57