ffffrz- Banen. Maroff 2e WTK 2e Stuurman orseie QJobTrack.nl Ié enthousiaste directeur (mlv) LIPS T extielservice SECRETARIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Kijk ook op PZC Zaterdag 17 maart 2007 I 25 Bore Shipowners B. V. is een dynamische, groeiende Nederlandse rederij en zelfstandige dochteronderneming van een oud, gerenommeerd Fins familiebedrijf. Op dit moment bestaat de vloot uit 22 schepen, waaronder 2 RoRo's (20.000 GT) en 4 General Cargo schepen (2868 GT) onder Nederlandse vlag. Het vaargebied van deze schepen is voornamelijk N- en Midden-Europa www.bore.eu Voor onze RoRo-schepen hebben wij vacatures voor De functie van Maroff op deze schepen houdt zowel nautische als technische diensten in, zodat affiniteit met beide disciplines een "must" is. Voor alle functies geldt een vaarbevoegdheid "no limitations" Vaar/verlofschema 2 weken op/2 weken af Sollicitaties en uitgebreid CV sturen naar Bore Shipowners B.V. Postbus 30005, 3001 DA Rotterdam t.a.v. Mw. A. Verburg Voor telefonische informatie over deze vacature kunt u bellen naar 010-2053395 Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! CARRIÈRE MAKEN IN EEN MODERN E-COMMERCE BEDRIJF? e divisie Klantenservice is hét "persoonlijke" visitekaartje van ons e- commercebedrijf. Enthousiaste en gemotiveerde medewerkers zetten zich dagelijks in om een optimale dienstverlening en service te realise ren. Zij zorgen voor een snelle en klantvriendelijke afhandeling van telefonische en schriftelijke bestellingen. Klanten kunnen er terecht met alle vragen over producten en diensten, de medewerkers geven graag advies op maat. Bij alles wat we doen staat de klant centraal! Voor de divisie Klantenservice in Temeuzen zoeken wij momenteel 1e lijns medewerkers Klantenservice m/v Vacaturenummer NCOM0701SDW Als 1G lijns medewerker Klantenservice ben je verantwoordelijk voor het afhandelen van klantcontacten via verschillende media. Denk hier bij aan telefoon, email, brieven en in de toekomst mogelijk via nieuwe kanalen zoals bijvoorbeeld webchat. Je adviseert klanten over artikelen en behandelt alle voorkomende vragen omtrent bestellingen, rekening overzichten, kwaliteitsklachten, enzovoort. Jouw profiel: Je vindt het leuk om met klanten om te gaan. Je kunt vlot en correct mondeling communiceren en je schrijft foutloos Nederlands. Klachten zijn voor jou uitdagingen, het oplossen van een klacht geeft je voldoe ning. Je hebt er plezier in om de klant te helpen bij het maken van de juiste keuze en bent handig in het doen van aanvullende verkoop. Je bent collegiaal en vindt het leuk om in een team te werken. Je kunt zelfstandig beslissingen nemen en beschikt over een goede dosis gezond verstand. Je bent positief ingesteld, enthousiast en gaat volle dig voor je baan. Je kunt goed met de computer overweg, beheerst Microsoft Office en het internet heeft voor jou geen geheimen. Je hebt geen probleem met flexibele werktijden en bent ook in de avond en in het weekend inzetbaar. Je bent op 5 dagen per week voor 20, 24, 28 of 32 (op termijn bij goed functioneren eventueel 38) uur beschikbaar op ma t/m vrij van 8:00 uur tot 21:00 uur en op zaterdag van 9:00 uur tot 17:00 uur (de werkroosters zijn 1 maand vooraf bekend). Je hebt minimaal een afgeronde Mbo-opleiding, bij voorkeur in een commerci ële richting. Gerichte werkervaring is een pré. Wij bieden: Een afwisselende, dynamische baan waarin je jezelf kunt ontplooien. Een gezellige werkomgeving en leuke collega's. Aantrekkelijke arbeids voorwaarden. Inlichtingen bij: Sonja van Aert - 0115 640642 of Lili Stenvert - 0115 640648 Interesse Stuur je sollicitatie met motivatie en CV onder vermelding van vacatu renummer NCOM0701SDW naar de afdeling Personeelsontwikkeling; per mail: vacatures@necknet.com; schriftelijke reacties: Neckermann BV, Postbus 342, 4560 AH Hulst. Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente De gemeente Borsele is het bevoegd gezag van 6 openbare basisscholen met 10 onderwijsvestigingen in verschillende kernen. Er wordt gestreefd naar het behoud van een onderwijsvoorziening in elke kern. De algemeen directeur vormt samen met de directeuren het management van het openbaar onderwijs binnen de gemeente Borsele. Borsele vraagt met ingang van het nieuwe schooljaar een voor de openbare basisscholen 't Opstapje in Driewegen en de Franck van Borsseleschool in Borssele. Wij zoeken iemand die: Aantoonbare ervaring heeft in het aansturen van scholen. Op een inspirerende wijze leiding geeft aan een gemotiveerd team van leerkrachten op beide locaties. Er een uitdaging in ziet het onderwijskundig beleid samen met beide teams verder vorm te geven. Helder en effectief kan communiceren. Knelpunten binnen de scholen signaleert en initiatief neemt om deze op een creatieve wijze op te lossen. Open en betrokken is en zichtbaar aanwezig voor iedereen in de beide scholen. Een duidelijke visie heeft op openbaar onderwijs, kwaliteitsontwikkeling en zorg. In het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden. Wij bieden: Twee scholen met in totaal 100 leerlingen en 10 leerkrachten. Een functie (wtf 0,8975 of 1,0000) met directieschaal DB. Een lerende organisatie waar gewerkt wordt met moderne methodes en hedendaagse didactiek. Een prettig schoolklimaat. Een zelfstandige, uitdagende functie met volop ontwikkelingsmogelijkheden. Arbeidsvoorwaarden: Inschaling vindt plaats afhankelijk van diensttijd volgens de CAO-PO. Sollicitatie: Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door algemeen directeur R.A. van de Lagemaat, telefoon (0113) 316350. Uw reactie kunt u vóór 27 maart 2007 richten aan de bovenschoolse directie Openbaar Onderwijs Borsele, Postbus 48,4430 AA 's-Gravenpolder of per e-mail: directie@openbaaronderwijsborsele.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 14/15. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. UPS TEXTIELSERVICE, waar in totaal 1200 medewerkers werkzaam zijn, is gespecialiseerd in de verzorging van (textiel-)goederen evenals het steriliseren van medische instrumenten voor de gezondheidszorg. Zij maakt onderdeel uit van Synergy Healthcare plc., een beursgenoteerde Engelse onderneming. Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie (28 tot 36 uur per week) van m/v: Functieomschrijving: Binnen het team bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van alle secretariële en administratieve werkzaamheden die op de vestiging plaatsvinden en voor de adequate ondersteuning van de bedrijfsmanager en accountmanager. Gevraagd wordt: Wij zoeken kandidaten met een afgeronde MBO opleiding met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden, een vlotte en nauwkeurige werkstijl, u bent flexibel en klantgericht en u.bent in staat ook onder druk te werken. U beheerst de Nederlandse taal en u heeft ruime ervaring met Word en Excel. Heeft u belangstelling, richt dan binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV aan: Lips Goes B.V., Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE Goes t.a.v. de heer T.J. van der Horst, bedrijfsmanager. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lips Goes B.V. telefoonnummer 0113 - 23 31 50, of onze website www.lips-textielservice.nl bezoeken. Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een ecommerce organisatie als Neckermann BV, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een onderneming die deel uitmaakt van het Duitse KarstadtQuelle- concern. Deze organisatie behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann BV biedt via haar dochteronderneming Neckermann.com meer dan 80.000 artikelen aan via Internet en via de dikke catalogus. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann BV één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n 650 medewerkers. neckermann.com /T Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55