Office sales manager/ manager Het Arsenaal Banen 1 l V Zeelandattractks.nl ASK ROMEIN (gl JobTrack.nl tekenaar constructeur staalbouw autocad tekenaar off-shore Afd el i ngssecreta resse Manager Centrale Planning 24 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC Kijk ook op Zeeland Attracties is exploitant van de 4 leukste attracties van Zeeland. Het Arsenaal, Miniatuur Walcheren, Speelcircus Bambini en de Lange Jan. ZEELAND ATTRACTIES ZOEKT: (fulltime) In deze combinatiefunctie bent u verantwoordelijk voor het functioneren van de backoffice van Zeeland Attracties, de marketing van de 4 attracties én heeft u de dagelijkse leiding over attractiepark Het Arsenaal in Vlissingen. Taken zijn ondermeer: Leiding geven aan kantoorpersoneel en overig personeel van Het Arsenaal Het voeren van functioneringsgesprekken Reorganiseren van de backoffice Implementeren en beheren CRM Systeem Het voeren van sollicitatiegesprekken Het maken van een marketingplan Het opzetten en uitvoeren van promotionele acties Het bezoeken van potentiële klanten en wederverkopers Overige marketing en sales taken Kwaliteitscontrole van Het Arsenaal Het organiseren van activiteiten in en om Het Arsenaal Rapporteren aan de directie. Eisen: Minimaal HBO werk en denkniveau Leeftijd 30+ Minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie Creatief en strategisch denker Geen 9.00 tot 17.00 uur mentaliteit Leidinggevende capaciteiten Zelfstandig werkend, resultaat gericht In het bezit van een rijbewijs Wij bieden: Een uitdagende veelzijdige en dynamische baan Een goed salaris Een jong en enthousiast team van collega's Geïnteresseerd? Stuur uw brief met CV naar: info@zeelandattracties.nl, t.a.v. Sven van Rijswijk ASK Romein is één van dé grotere staal- en industrie bouwers in de Benelux. Onze productievestigingen H H bevinden zich in Roosendaal, Vlissingen en Malle ij M (België). Momenteel zijn er zo'n 350 medewerkers bij ASK Romein werkzaam. We voeren projecten uit in de staaibouwsector alsmede in de turn-key realisatie van (grootschalige) bedrijfsobjecten. In verband met groei van ons bedrijf zoeken wij ambitieuze kandidaten voor de functie van: Als tekenaar/ constructeur maak je zelfstandig detail- en werktekeningen voor diverse projecten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de controle van het tekenwerk. Binnen onze organisatie wordt gebruik gemaakt van het 3-D Strucad tekensysteem, waarvoor interne opleidingsmogelijkheden zijn. Je hebt MBO werk- en denkniveau met een bouwkundige of werktuigbouwkundige achtergrond. Hierbij heeft het de voorkeur dat je beschikt over ca. 5 jaar ervaring met het tekenprogramma AutoCad. Je bent een aanpakker die resultaatgericht te werk gaat. Daarnaast ben je kritisch en kun je goed werken in teamverband. Wil jij je verder ontplooien en meegroeien met onze organisatie? Dan ben jij de persoon met wie wij graag in contact komen. Wij zijn tevens op zoek naar een AutoCad tekenaar die zich specifiek richt op projecten in de off-shore. Heb jij een werktuigbouwkundige achtergrond en heb je ervaring opgedaan met het tekenprogramma AutoCad? Dan hebben wij de functie voor jou! Wil jij ons team versterken en werken in een gevarieerde en uitdagende functie binnen een uniek bedrijf? ASK Romein biedt aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur dan binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie een brief met motivatie en curriculum vitae naar Marjolein Schuurmans, personeelsadviseur, Postbus 1013, 4700 BA te Roosendaal. E-mailen heeft onze voorkeur: m.schuurmans@ask-romein.com. Voor meer informatie kun je desgewenst bellen met Andy de Bruin (Hoofd Tekenkamer/ Engineering), telefoon 0165 750 300. Neem ook eens een kijkje op onze website voor de functie en de activiteiten van ASK Romein www.ask-romein.com. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen de afdeling Meterdienst van de divisie Infra met standplaats Veldzigt te Middelburg bestaat de vacature voor een fulltime afdelingssecretaresse. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Agendabeheer. - Waarborgen telefonische bereikbaarheid. - Voorbereiding en afhandeling van vergaderingen en correspondentie. - Het verrichten van ondersteunende en administratieve taken voor de afdeling, zoals archivering. - Ondersteuning bieden bij het opstellen, implementeren, beheren en bewaken van procedures en werkinstructies ten behoeve van het kwaliteitssysteem. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een mbo opleiding bij voorkeur in secretariële richting. - Vaardigheid met MS Office. - Enkele jaren relevante werkervaring. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - Een flexibele opstelling met betrekking tot werktijden en bereikbaarheid. - Representatief voorkomen, stressbestendig, organisatie- en improvisatietalent, zelfstandigheid, pro actief, resultaat- en klantgericht denken en handelen, initiatiefrijk. Salarisindicatie Een maximum salaris van 2.299r bruto per maand. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Ab Kats, manager Meterdienst, telefoonnummer (0118) 88 2215. Binnen de afdeling Centrale Planning, met standplaats Goes, bestaat de vacature voor een fulltime manager Centrale Planning. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Leidinggeven aan de afdeling Centrale Planning en zorgdragen voor de dagelijkse begeLeiding en ontwikkeling van de medewerkers. - Zorgdragen voor een optimale en efficiënte inzet van resources en materialen. - Een bijdrage leveren aan de (verdere) ontwikkeling en professionalisering van de afdeling Centrale Planning. - Realiseren van een efficiënte samenwerking met andere lijnafdelingen. - Opstellen van managementinformatie en ontwikkelen, monitoren en bijsturen van kpi's. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Afgeronde hbo-opleiding bijvoorkeur Technische Bedrijfskunde, Logistiek Management of HTS. - Aantoonbare leidinggevende ervaring. - Ervaring met geautomatiseerde planningspakketten. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid, overtuigingskrachten eigen initiatief. Salarisindicatie Afhankelijk van ervaring en opleiding. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Victor Guilloteaux, manager DCC telefoonnummer (0113) 88 ao A8. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar meteen grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 50J»8 t»330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54