BELISOL a seasun Banen JobTrack.nl ERVAREN SERVICE-MONTEUR Binnenhuisadviseur m/v Woontrend Zeeland Expeditiecoördinator Heftruckchauffeur 10 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC Bedrijf Arcus projectontwikkeling B.V. is een volledig zelfstandig opererende vastgoedontwikkelaar gevestigd te Goes. Commercieel vastgoed, reguliere woningbouw en recreatief vastgoed worden gerealiseerd op basis van onze doelstelling "Het ontwikkelen en realiseren van kwalitatief hoogwaardige en rendabele vastgoedprojecten waarbij maximaal wordt tegemoet gekomen aan de wensen van alle partijen die bij het project betrokken zijn. In dit proces streeft Arcus in nauwe samenwerking met de gemeentelijke en provinciale overheden naar een optimaal product voor haar eindgebruikers." Werkzaamheden Projectmanager De projectmanager is betrokken en aansturend bij de voorbereiding- en realisatiefases van diverse projecten. De functie bestaat ondermeer uit de volgende werkzaamheden: mede aansturen van en overleg voeren met de betrokken partijen in de voorbereiding en realisatiefases van het project; het (laten) vervaardigen van de voor de realisatie benodigde documenten en tekeningen; overleg voeren met opdrachtgevers, overheden en adviseurs; voorbereiden, uitwerken en bewaken van logistieke en planningsmatige processen; het verzorgen van aanbestedingen en onderhandelen met aannemers en leveranciers; toetsen van prijsaanbiedingen en het maken van voorstellen; adviseren en ondersteunen van de afdeling verkoop en marketing: Functie eisen Projectmanager minimaal HBO opleiding, met voorkeur commerciële/technische achtergrond; minimaal enkele jaren relevante werkervaring in commercieel/technische functie; kennis van de vastgoedbranche; leidinggevende capaciteiten en ambities; Zeer goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden; flexibel en zeer accuraat kunnen werken; kunnen plannen en organiseren; creatief en oplossend vermogen; resultaatgericht en een echte teamplayer; Algemeen Zelfstandige fulltime functie met veel interne en externe contacten, binnen een collegiaal team. Bij deze functie wordt een goed marktconform salaris geboden met prima secundaire arbeids voorwaarden. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website www.arcusprojectontwikke- ling.nl. Solliciteren kan vóór 31 maart 2007 bij voorkeur per e-mail of per post t.a.v. de directie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Piet Heinstraat 35, 4461 GL Goes of info@arcusprojectontwikkeling.nl Belisol is al 30 jaar één van de markleiders in verkoop en montage van exclusieve kunststof, aluminium, en houten kozijnen, garagepoorten en zonwering. Wij zijn een organisatie waar kwaliteit en een goede dienstverlening hoog in het vaandal staan. Wegens de explosieve groei van onze organisatie zijn wij per direct op zoek naar een: Ben jij: - een allround kozijnenmonteur, met ruime ervaring in kunststof, houten en aluminium kozijnen gemotiveerd en klantvriendelijk Heb jij: - een technische achtergrond cq. opleiding een ruime ervaring in binnenafwerking in het bezit van rijbewijs BE Kun jij: - het aanpassen, repareren en ombouwen van kozijnen het afstellen van ramen en deuren het plaatsen van beslag en hang- en sluitwerk bijwerken van kleine beschadigingen afstellen en plaatsen van zonwering en de besturing hiervan zelfstandig werken WIJ ZIJN ER KLAAR VOORJIJ OOK? Zo ja, stuur dan uw uitgebreide curriculum vitae binnen 2 weken naar onderstaand adres t.a.v. de heer W. de Pijper. Voor informatie kunt u bellen naar 0113-211811. Wij bieden: - Prettige werksfeer Opleidingsmogelijkheden Goed salaris een dynamische afwisselende baan BELISOL GOES, Nobelweg 2-24, 4462 GK Goes zonder ervaring gelieve niet te reageren Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Het ROC Westerschelde is een scholengemeenschap voor - beroepsonderwijs en volwasseneneducatie in Zeeuws-Vlaanderen. De dagelijkse leiding van de instelling ligt bij het College van Bestuur. De toezichthoudende functie ligt bij de Raad van Toezicht. Woontrend Zeeland is een eigentijdse interieur speciaalzaak in het midden tot hogere kwaliteits segment. Onze organisatie kenmerkt zich door haar open, informele cultuur en flexibele instelling. Daarnaast maakt zij optimaal gebruik van de beschikbare middelen. Met een enthousiast team van ca. 23 medewerkers probeert zij steeds weer haar klanten tevreden te stellen. Wegens een gerealiseerde uitbreiding van onze showroom tot ruim 4000 m2 zijn wij op korte termijn op zoek naar: (37 uur p/week) De functie Na een gedegen inwerkperiode, waarbij u kennis ver rijkt met onze productgroepen (wonen, werken, slapen, vloeren, raamdecoratie, verlichting enz.) bent u in staat de wensen en behoeften bij de klant te inventariseren. U informeert, adviseert en overtuigt hen omtrent de mogelijkheden die Woontrend Zeeland te bieden heeft. De kandidaat U beschikt over een commerciële opleiding op HBO- niveau en minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Technisch inzicht in wand- en linnenkast systemen alsmede ervaring in het gebruik van de bijbehorende tekenprogramma's per computer worden gezien als een grote plus. Daarnaast is uw persoonlijkheid van wezenlijk belang. Met uw klantgerichte instelling, uw gevoel voor smaak en stijl en de affiniteit met de interieur branche bent u bij uitstek geschikt voor deze functie. Woontrend Zeeland biedt u Verantwoordelijkheid binnen het team van 6 collega adviseurs, variatie, ruimte voor initiatieven en groei, een uitstekend salaris alsmede een modern pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitatieprocedure Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u voor 2 april 2007 sturen aan Woontrend Zeeland t.a.v dhr. E. de Wee, Postbus 22, 4370 AA Koudekerke Voor inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met Erik de Wee, telnr. 0118-555566 Duinstraat 18a 4371 AZ Koudekerke Ter versterking van ons Verkopers (junior en ervaren) Onze ideale verkoper: Heeft een afgeronde MBO+/HBO-opleiding (internationale handel) Begrijpt dat 'verse' producten vragen om snel denken en handelen Is een gedreven sparringpartner voor retail- bedrijven en handelsondernemingen Is taalvaardig (Nederlands, Engels en Duits een must; Frans en/of Spaans is een pré) Is absoluut bestand tegen stress en hectiek Wil zich verder ontwikkelen tot (sr) verkoper of accountmanager Heeft een zeer commerciële inslag en denkt internationaal Wat mag je van Seasun verwachten? Seasun biedt een marktconform arbeidsvoorwaardenpakket. Ben je man of vrouw die Seasun zoekt? Oriënteer je via onze website (www.seasun.info) en stuur vervolgens een e-mail met CV naar sollicitatie@seasun.info of naar Seasun BV, Kreekweg 2, 4421 RV Kapelle t.a.v. de Directie en dan nemen wij contact met je op. Seasun is een vooruitstrevende onderneming op het gebied van de teelt en handel in verse groenten. Seasun kenmerkt zich als een platte organisatie met een no-nonsense mentaliteit. Onze medewerkers zijn enthousiast, betrokken en verantwoordelijk voor hun handelen. Als team samen de zorg voor een gezond, vers en smaakvol product team zijn wij op zoek naar Voor doze functie zoeken we iemand met: Een leeftijd tussen de 18 en 35 jaar Heftruckcertificaat Minimaal een mbo+ denk- en werkniveau Affiniteit met groenten en fruit Een stressbestendig en secuur karakter Doorgroeiambities En geen 9 tot 5 mentaliteit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40