kvik Fortrie Banen Doktersassistente JobTrack.nl Werken in een b(l)oeiende gemeente? Medewerker (m/v) Civiele Techniek Café Ristorante Verdi Medewerkers bediening (m/v) Productie kok (m/v) Afwassers (m/v) Kijk ook op Kvik is een van oorsprong Deense leverancier van keukens, badkamers en garderobekasten. Vanuit het motto "ledereen heeft recht op een gave keuken" zijn in de afge lopen jaren 90 Kvik winkels geopend in Scandinavië, Nederland en België. Kvik heeft zijn eerste Nederlandse vestiging in 2005 geopend en opent zijn 8e en 9e vestiging in april 2007. In onze winkels wordt een compleet assortiment van moderne keukens, badkamers en garderobekasten verkocht tegen "eerlijke" prijzen, zonder dat de consument hierover hoeft te onderhandelen. Kvik is voor de verdere groei in Nederland op zoek naar gedreven onderne mers in diverse regio's. Met name zoeken wij: FRANCHISENEMERS (Regio Zeeland/West-Brabant) Pragmatische ondernemers met een no-nonsense benadering. Als franchisenemer ben je creatief, trendgevoelig en combineer je een goed gevoel voor design met technisch inzicht. Je kunt goed de wensen van klan ten inventariseren en je houdt ervan klanten te helpen met een goed advies en praktische oplossingen. Open communicatie en werken in teamverband spreken je aan. Vind je het een uitdaging om franchisenemer te worden bij een snel groeiende organisatie? Stuur dan je motivatie en CV per e-mail naar: gdv@kvik.nl. Wil je meer weten, bezoek dan www.kvik.nl of bel met Gerard de Vriend, directeur Kvik Nederland, tel.nr. 0184-423510. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. V Bietste van, In onze organisatie willen we enthousiaste mensen die van hun werk houden en trots zijn op hun gemeente. We zijn een kleine organi satie waarin iedereen elkaar kent en waar ruimte is voor een persoonlijke benadering. We werken volgens het directiemodel. De gemeente Kapelle zoekt een: De medewerker vertaalt stedenbouwkundige plannen naar uitvoeringstekeningen voor de aanleg van nieuwe woonwijken en bedrijventerreinen; ontwerpt recon structies van wegen en rioleringen en maakt hiervoor bestek en tekeningen m.b.v. AutoCAD. Ook het werken met geautomatiseerde beheersystemen en het toezicht houden op de uitvoering van werken behoort tot het takenpakket. Voor een uitgebreide beschrijving: www.kapelle.nl of www.zeelandwerkt.nl 6 Zaterdag 17 maart 2007 PZC Voor de periode half juni tot eind augustus is Zorgstroom op zoek naar helpenden, verzorgenden en verpleegkundigen voor de thuiszorg en de zorgcentra. Voor de gemeente Veere zijn we nog op zoek naar thuishulpen. Afhankelijk van je studierichting en/of stage-ervaring word je ingezet in de huishoudelijke zorg, verzorging of verpleging. Voor de thuiszorg Je verricht geheel zelfstandig huishoudelijke of verzorgende taken bij klanten thuis. De minimale leeftijd is 18 jaar. Het salaris is afhankelijk van je functie: thuishulp 9,72 verzorgingshulp €10,53 verzorgende €10,75 wijkziekenverzorgende €11,92 verpleegkundige €14,36 Voor de zorgcentra je verricht samen met collega's verzorgende taken bij bewoners in een verzorgings- of verpleegcentrum. De minimale leeftijd is 16 jaar. Het salaris is afhankelijke van je leeftijd en van je functie: helpende 7,89 tot 10,13 verzorgende 8,07 tot 10,38 Belangstelling Kijk dan op www.zorgstroom.nl en vu! het online sollicitatieformulier in, of bel met de afdeling P&O: (0118) 6840 00 en vraag naar Kirsten, My ra of Karin. Ben jij student en wil jij deze zomer ervaring opdoen in de zorg Dan zijn wij op zoek naar jou! bloemenhuïs Bloemenhuis Mies is een snel groeiend bedrijf /m\ dat inmiddels is gegroeid tot 7 winkels en heeft ƒ4 i I 50 jonge medewerkers in dienst. Ter uitbreiding J J van ons team zoeken wij jonge enthousiaste Verkoopmedewerkers M/V <20 tot 36 uur per weekt die onder leiding van een winkelverantwoordelijke de dagelijkse werk zaamheden uitvoert, waaronder klanten toedienen, de winkel verzor gen, schoonmaken en voorzien van nieuwe producten. Voor deze functie verwachten wij dat je Een MAVO/MBO-opleïding hebt gevolgd Ervaring hebt in de detailhandel en/of bloemenwinkel is een pré Een klantvriendelijke en commerciële instelling hebt en creatief bent en van aanpakken houdt Flexibel bent ingesteld en op diverse winkeltijden inzetbaar wilt zijn Samen met collega's verantwoordelijk wilt zijn voor de verkoop en uitstraling van de winkel Wij bieden je afwisselend werk met gezellige collega's en de mogelijkheid jouw eigen creativiteit te uiten. een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Bloemendetailhandel. Interesse? Reageer vóór 31 maart door een motivatiebrief (inclusief foto) met CV te sturen naar bloemenhuismies@zeelandnet.nl of naar Bloemenhuis Mies, Braamstraat 14388 CN Oost-Souburg. De selectiegesprekken staan op 29 en 30 maart aanstaande gepland. Voor vragen kun je bellen met Monique Bliek-de Zwart (op dinsdag, - donderdag en vrijdag) op tel.nr. 0118 471800 Apotheekhoudende huisartsenpraktijk Zoekt per 1 juni 2007 Voor 24 uur per week wij zoeken iemand die ervaring heeft in de gezondheidszorg of de opleiding tot doktersassistente heeft voltooid. Uw schriftelijke sollicitatie voor 31 maart a.s. aan: J.A. Fortrie Zangvogelstraat 86 4451 CE HEINKENSZAND is per direct op zoek naar nieuwe collega's, zowel fulltime als parttime. Ben je stressbestendig, een harde werker en flexibel en lijkt het je leuk om in een dynamische omgeving te werken reageer dan nu! Schrijf of mail een brief met CV naar: Café Ristorante Verdi, t.a.v. dhr Seb Aydin, Ooststraat 11, 4357 BE Domburg. Tel: 0118583940, Verdi@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36