beroepsonderwijs
'Soms was het even flink Teams Down.' Levi, van 'team traiteur'
v51
PZC Zaterdag 17 maart 2007
06.59 Teleshop 7 07.00
Best of shopping 09.00
Tel sell 09.50 Ik ben in
balans! 10.05 Best of
shopping 12.10 Tel sell
12.30 Charlie's Angels
12.35 Einde 13.25 Vis
TV 13.55 RTL CP: For
mule 1 - Australië
15.10 Stuntpiloten:
The Red Arrows 16.05
Kunstrijden: Smint In
ternational Challenge
Cup 17.00 RTL Trans
portwereld 17.30 Gek
op wielen
06.15 The incredible
Hulk 07.10 Hart van
Nederland - Vroege
editie 07.30 Tele 6: Tel
sell 08.30 It's all relati
ve 08.55 Tele 6: Tel sell
09.55 Je echte leeftijd
10.55 Tele 6: Tel sell
12.00 Hart van Neder
land - Late editie 12.20
Reset 14.00 Disney
feest 15.00 Reset 15.50
Walking with di
nosaurs 16.25 Neder
landers in ontwikke
ling 17.00 De Tuinrui-
mers
06.00 Extreme home
makeover 06.45 Safari
07.05 Hope Faith
07.35 Roseanne 08.05
Raising Dad 08.30 Tel
Sell 09.05 Everwood
10.00 Tel Sell 10.30 As
tro TV 11.35 Phone Fac
tory 12.25 Liveshop
13.30 X-Men: Evolu
tion 14.00 Phone Facto
ry 15.00 One Tree Hill
15.50 Phone Factory
16.45 DVD Today 17.25
One on one
VERONICA
05.59 Jetix 06.00 Robor-
oach 06.10 Get Ed
06.30 B-Daman 07.15
Pokemon 08.01 Yin
Yang Yo 08.50 Shuri-
ken school 09.35 Lilo
Stitch 10.15 Totally
Spies 11.05 Atomic Bet
ty 11.50 Pucca 12.10
Captain Flamingo
12.35 Tofu's 13.20
Team Galaxy 14.00 To
tally Spies 14.50 Kids
top 20 15.20 Beugel-
bekkie 16.05 Atomic
Betty 16.55 Carl 2
17.45 Planet sketch
06.00 Homeshopping
09.00 Lotte 09.30 Lotte
09.55 Lotte 10.20 Lotte
10.50 Interactieve
weekend televisie
11.10 Lotte 11.40 Inter
actieve weekend televi
sie 12.00 Live Shop
14.00 Postcode Loterij:
Eén tegen 100 15.15 In
teractieve weekend te
levisie 15.30 De Wed-
strijden16.35 Commis
saris Rex 17.30 De Gou
den Kooi: compilatie
18.00 Prautotype, au
18.00 According to
18.00 One on one 18.00 Heels on
18.00 De Wedstrijden,
torubriek
Jim, comedyse
18.25 Winnie de Poeh: wheels, autoru-
samenvatting
18.30 Nederland on
rie
Een vrolijk voor- briek waarin
van de vandaag
00
derweg, ver-
18.25 According to
jaar met Roe, vrouwen auto's
in de Bundesliga
keersmagazine
Jim, comedyse
animatie testen
gespeelde wed
O
rie
18.40 Wegmisbrui
kers, rijgedrag
strijden
19.00 AutoXperience,
19.00 Lachen om ho
19.35 McLeod's daugh- 19.35 Smallville, dra-
19.05 Ongelofelijk
autorubriek
me video's,
ters, dramaserie maserie over de
maar waar, ver
19.30 De politie op je
thuisfilmpjes
jonge jaren van
halen van men
hielen!, reporta
Superman
sen die dachten
O
geserie
dat hun tijd ge
komen was
O
20.05 Stom, stommer,
stomst!, amuse
ment
20.30 Galaxy quest, ko
medie
20.00 Sterren dansen
op het ijs: De fi
nale, ijsdans-
show
20.30 Close to home, 20.35 Tommy boy, ko- 20.00 Koppensnellers,
dramaserie medie amusement met
Jack Spijkerman
21.00 Groeten terug,
na het bezoek
van Nederland
se families volgt
nu het tegenbe
zoek
21.25 Cold case, detec
tiveserie
21.00 Maclntyre's un
derworld, under
cover in de we
reld van de Brit
se misdaad
22.25 Spaceballs, sf-ko- 22.30 Sterren dansen
medie op het ijs: De
uitslag
22.20 Law order: Cri- 22.30 Out for justice,
minal intent, dra- actie met Ste-
maserie ven Seagal
22.05 De Wedstrijden,
overzicht van de
vandaag in de
eredivisie ge
speelde wedstrij
den
23.00 Hart van Neder
23.25 Live from Bagh
23.20 Poker Kings NL,
land - Late edi
dad, drama
belevenissen
tie
van de Neder
23.10 Piets weerbe
landse pokertop
richt
pers
23.15 Shownieuws
23.50 WSOP 2006, po
23.40 Money train
kerregistratie
00.05 Gardens of sto- 01.40 Nachtprogram- 01.25 Nachtprogram- 00.05 Christine live on 02.55 Interactief spel-
02.15 RTL GP: WTCC
03.00 RTL GP: Formu
le 1 - Australië
06.30 RTL Autowereld
mering: Reset
04.00 Nachtprogram
mering: Hart
van Nederland -
Late editie
mering: Relax
TV
Saturdaynight
01.35 Nachtprogram
mering: Late
night
04.35 Hart van Neder
land
programma: Luc-
kyü
03.30 Hour of control
Teams Up waren getuige van suc
cesverhalen van de jonge arbeids
krachten. Zo presenteert het 'team
horeca' in opdracht van projectont
wikkelaar Living City een reuze
creatief en ook nog zakelijk verant
woord plan voor een trendy eetca
fé in Amsterdam. Maar de studen
ten worden ook niet ontzien tij
dens hun eerste stappen in het be
drijfsleven. Zoals de stagiaire die
steevast te laat komt en niet inziet
dat een telefoontje naar de chef
dan wel netjes is. Of Levi, van
'team traiteur', die het met de
werkuren niet zo nauw neemt om
dat hij in de avonduren een bij
baantje heeft. Na afloop consta
teert hij droogjes: „Soms was het
even flink Teams Down."
Teams Up, vanavond, Nederland 3, 19.30
uur.
NJ
O
to
to
to
to
u>
O
O
X
H
Team Hotel met Lorenzo, Mariska en Rishi.
foto Mark Prins/GPD
OVERIGE
Omroep
09.00 Tekst-tv 18.00 De week
18.21 Zogenaamd 18.31 Leed
wezen 18.46 Beng 19.00 De
week 19.21 Zogenaamd
19.31 Leedwezen 19.46 Beng
20.00-09.00 Herhalingen
België 1
9.00 Winterbedden 10.00
Donna op één 12.30 TV Brus
sel 13.00 Het journaal 13.30
Het weer 13.35 Villa politica
14.00 Sporza: Wielrennen
16.00 Clips 16.15 Dr Who
17.00 The Brittas empire
17.30 Buren (Neighbours)
17.55 Kijk uit! 18.00 Het jour
naal 18.10 Vlaanderen vakan
tieland 19.00 Het journaal
19.30 Het weer 19.35 Man
bijt hond 20.05 Joker- en lot
totrekking 20.10 Dieren in nes
ten 20.45 F C De Kampioenen
21.20 De thuisploeg 22.20
Het ABC van de VRT 22.45
Studio 1 23.40 Het journaal
laat 0.01 KENO-uitslagen 0.02
Winstverdeling joker en lotto
0.03 Euro millions-uitslagen
0.05 Het weer 0.10 Sorority
boys 1.40 Doorlopende herha
ling van het journaal laat/Het
weer/Studio 1 8.30 Einde
België 2
KETNET 7.00 Musti 7.05 Ho
pla 7.10 De Fimbels 7.30 Piet
Piraat 7.35 Kleine Einsteins
8.00 Samson Gert 8.25 Me
ga Mindy 8.50 De badbrigade
9.05 Miss BG 9.20 De Redder-
tjes in het Disney Festival 9.45
Smos 10.00 Doug in het Dis
ney Festival 10.25 Code Lyoko
10.50 Tommy's troep 11.00
24seven 11.25 Shoebox Zoo
11.50 Disney classic cartoon
11.55 Disney classic cartoon
12.00 CANVAS 12.00 Planken
koorts 12.50 Einde 15.30 KET
NET 15.30 De badbrigade
15.45 De Smurfen 16.10 Lazy-
town 16.35 Samson Gert
17.00 Pepper Ann in het Dis
ney Festival 17.25 Spring
17.40 Go IV 18.00 Go IV
18.15 De week van Karrewiet
18.25 Spring 18.40 Drakenja-
gers 19.05 Stafari 19.20 Pla
neet sketch 19.30 Shoot
20.00 CANVAS 20.00 Terzake
zaterdag 20.50 Taggart 22.00
Judge John Deed 23.30 Le fils
1.10 Televox magazine 1.45
Comedy Casino Cup 2007
2.40 Doorlopende herhaling
Terzake zaterdag 3.45 Sporza:
Autosport: Formule 1 6.00 Ein
de
Duitsland 1
5.30 Corneil Bemie 5.40
Die wunderbare Reise des klei
nen Nils Holgersson mit den
Wildgansen 6.05 Der rosarote
Panther und seine Söhne 6.35
Tigerenten Club 8.00 Wissen
macht Ah! 8.30 Tagesschau
8.35 Sportschau live 8.35 Ski
ën 9.50 Biatlon 10.55 Skiën
12.05 Biatlon 13.10 Noordse
combinatie 14.05 Skiën 14.40
Langlaufen 15.35 Skiën 15.50
Langlaufen 16.30 Europamaga-
zin 17.00 Tagesschau 17.03
ARD-Ratgeber: Technik 17.30
Brisant 17.57 Das Wetter im
Ersten 18.00 Tagesschau
18.10 Sportschau 18.30 Sport
schau: Voetbal 19.55 Ziehung
der Lottozahlen 20.00 Ta
gesschau 20.15 Das Frühlings-
fest der Volksmusik 22.45 Tag-
esthemen 23.03 Das Wetter
im Ersten 23.05 Das Wort
zum Sonntag 23.10 The mi
nus man - Der nette Mörder
von nebenan (The minus man)
0.55 Tagesschau 1.05 Ein ame-
rikanischer Quilt (How to ma
ke an american quilt) 2.55 Ta
gesschau 3.00 Raoul Walsh -
120 Geburtstag (11.3.): Sabo-
tageauftrag Berlin (Desperate
journey) 4.45 Tagesschau 4.50
Die schönsten Bahnstrecken
Deutschlands 5.30 Einde
Duitsland 2
5.30 Aspekte 6.00 Ein Stall
voll Tiere 6.10 Die Biene Maja
6.55 Landmaus und Stadt-
maus auf Reisen 7.20 Tabaluga
tivi 8.25 1, 2 oder 3 8.50 Lo
go! - Nachrichten rund urn die
Welt 9.00 Tom Jerry auf wil
der Jagd 9.25 Pur+ 9.50 Pippi
Langstrumpf 10.15 Tabaluga
10.40 Siebenstein 11.05 Pet-
tersson und Findus 11.20 Hei
di 11.45 Anja Anton 12.10
Löwenzahn 12.35 ZDF Global:
Wie Irland seinen St Patrick's
Day feiert 14.55 Weissblaue
Geschichten 15.25 Heute
15.30 Sudoku - Das Quiz
16.15 Lafer! Lichter! Lecker!
17.00 Heute 17.05 Landerspie-
gel 17.45 Menschen - das Ma-
gazin 18.00 Hallo deutschland
18.30 Leute heute 19.00 Heu
te 19.20 Weerbericht 19.25
Unser Charly 20.15 Lutter:
Urn jeden Preis 21.45 Heu-
te-journal 21.58 Weerbericht
22.00 ZDF SPORTextra: Bok
sen 1.00 Tod in den Waldern
(A murder on Shadow Moun
tain) 2.25 Heute 2.30 Mord
im Spiel (MPrkeleg) 3.50 Heu
te 3.55 Wunderbare Welt
4.40 Citydreams 4.50 Lander-
spiegel 5.30 Einde
BBC 1
7.00 Breakfast 11.00 Saturday
kitchen 12.30 Bill's food
13.00 Nieuws en weerbericht
13.10 Football focus 14.00 Six
Nations Rugby 16.20 Six Na
tions Rugby 18.00 Six Nations
Rugby 18.20 Six Nations Rug
by 20.30 Eurovision: Making
your mind up 21.30 The Natio
nal Lottery: Saturday draws
21.40 Casualty 22.30 Eurovis
ion: Making your mind up
23.00 Nieuws en weerbericht
23.25 Match of the day 0.45
Cricket 1.45 Nirvana 3.15
Weerbericht 3.20 BBC News
24 6.00 Cricket 7.00 Einde
BBC 2
7.00 Balamory 7.20 Tweenies
7.40 Big cook little cook 8.00
Roar 8.55 Arthur 9.10 Lizzie
McGuire 9.30 The story of Tra
cy Beaker 10.00 Hider in the
house 11.00 The story of Tra
cy Beaker 11.30 Time warp
trio 11.50 Secret show 12.00
Krypto the superdog 12.30
Fairly odd parents 12.45
Sportsround 13.00 See hear
13.30 The flying gardener
13.45 Film 2007 14.15 Jane
Austen documentary 14.45
Monk 15.30 The Majestic
17.55 Final score 18.00 Final
score 18.20 Meerkat manor
18.45 Meerkat manor 19.10
TOTP 2 19.45 Natural world
20.35 Emma 22.30 Wagner's
Der Ring des Nibelungen: Göt-
terdammerung 3.30 Terror
4.55 Einde
Discovery
6.00 Harley - The dream ma
chines 7.00 Street racing 8.00
Mythbusters: Stinky car 9.00
One step beyond 9.30 Vis
Vang 10.00 Nile: Land of cro
codiles and kings 11.00 Brai-
niac 12.00 Harley: The dream
machines 13.00 Street racing
14.00 Mythbusters: Stinky car
15.00 Birth of a sports car: De
sign 16.00 American Hotrod:
'59 Chevy low rider 17.00
World biker "build-off 18.00
Mega machines 19.00 Dead
liest catch: Race against the
ice 20.00 Mythbusters 21.00
Men in white 22.00 American
chopper: Rick's bike 23.00 Bi
ker build-off: Indian Larry vs
Mondo Pouras 0.00 Sex sen
se: Sexual reconstruction 0.30
Sex sense: Sexual healing 1.00
Psychic witness: Circle of ene
mies 2.00 Forensic factor: Fo-
rensics on trial 3.00 Nachtpro
grammering 6.00 Einde
Nat.Geographic
6.00 CNBC 6.00 The McLaug
hlin Group 6.30 Asia market
week 7.00 Europe this week
7.30 World business 8.00 Busi
ness Arabia 8.30 Business Tur
key 8.45 Business Russia 9.00
Answers with Bayless Conley
9.30 Asia market week 10.00
Teleshopping 12.00 National
Geographic Channel 12.00 Na
tional Geographic Junior
12.00 Kids for animals 12.30
The snake wranglers: Jungle
Geoff and the viper strike
13.00 Totally wild 13.30 Hay-
den Turner's wildlife challen
ge: Flamingoes 14.00 Marine
machines: Speed 15.00 Me-
gastructures: Deep sea drillers
16.00 Eye of the leopard
18.00 Hunter hunted: Black
death 19.00 Warplanes: Jet
age 20.00 Mad labs 20.30
Mad labs 21.00 Megastructu-
res: Deep sea drillers 22.00 In
side 9/11End game 23.00
Scrap house 0.00 Hunter hun
ted: Black death 1.00 Warpla
nes: Jet age 2.00 Inside 9/11
End game 3.00 Scrap house
4.00 Hunter hunted: Danger
in the delta 5.00 Warplanes:
Jet age 6.00 Einde
Eurosport
8.30 Top 24 clubs 9.00 Skiën
10.00 Biatlon 10.45 Langlau
fen 12.00 Skiën 12.30 Skiën
13.15 Langlaufen 15.30 Biat
lon 16.15 Noordse combinatie
17.00 Wielrennen 18.00 Euro
sport buzz 18.30 Kunstschaat
sen 20.30 Paardensport 22.00
Tennis 0.00 Fight club 2.00
Einde
TV 5
6.00 Nieuws 6.25 Reflets sud
7.20 Le maTtre des genies
7.50 Le dessous des cartes
8.00 Canadees nieuws 8.30 7
Jours sur la planète 8.55 Paro
les de clips 9.00 TV5monde
l'info 9.05 Bonjour Madame
Croque-Cerise 9.30 Cest pas
sorcier 10.00 Nieuws 10.15
Quelle aventure 10.55 Acous
tic 11.30 Escapade gourman-
de 12.00 TV5monde l'info
12.05 Rivages 12.30 Nee plus
ultra 13.00 Belgisch nieuws
13.30 A bon entendeur 14.00
Nieuws 14.30 Terre de sports
14.55 SO.D.A 15.25 Tous a la
brocante 15.50 D 16.15
Nieuws 16.30 Questions pour
un champion 17.00 TV5mon-
de l'info 17.05 Les., était une
fois 18.00 Nieuws 18.15 TV5
monde l'invité 18.30 Par acci
dent 20.15 Chateaux de Fran
ce 20.30 Frans nieuws 21.00
Divertissement 22.45 Zwitsers
nieuws 23.20 Fort Boyard
1.00 Afrikaans nieuws 1.15
Acoustic 1.50 SO.D.A 2.15
Nieuws 2.40 Les., était une
fois 3.30 Tous a la brocante
4.00 Doorlopende herhaling
6.00 Einde
CNN
6.30 World business this
week 7.00 On assignment:
Month of Mayhem 8.30 Glo
bal office 9.30 World sport
10.00 Larry King 11.30 World
sport 12.00 World's untold
stories 12.30 MainSail 13.30
World sport 14.30 Global offi
ce 15.00 ON assignment:
Month of Mayhem 16.00 In
ternational correspondents
16.30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition 17.30 r
Inside Africa 18.00 Inside Afri
ca 18.30 MainSail 19.30 Glo
bal office 20.00 On assign
ment: Month of Mayhem
21.30 World sport 22.30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition 23.00 World's
untold stories 23.30 World
sport 0.30 Inside Africa 1.30
TalkAsia 2.00 Larry King week
end 3.00 This week at war
4.30 World sport 5.30 World
report
MTV Europe
0.00 The fabulous life week
end break 6.00 MTV Breakfast
club 8.00 Breakfast club MTV
top 10 9.00 Two-a-days 9.30
MTV's little talent show 10.00
Why can't I be you? 10.30 Yo
momma 11.00 Made 12.00
The fabulous life 13.00 The fa
bulous life 13.30 The fabulous
life 14.00 The fabulous life
15.00 The fabulous life 16.00
The fabulous life 17.00 Room
raiders 17.30 Dismissed 18.00
My own 18.30 Making the vi
deo 19.00 Making the movie
20.00 Brand new chart 21.00
Viva La Bam 21.25 Jackass
21.50 Wondershowzen 22.20
Celebrity deathmatch 22.45
MTV Road rally 23.10 Strutter
23.35 Boiling points 0.00
Brand new 1.00 Insomnia 6.00
Einde
TMF
6.00 Wakker worden met TMF
8.00 Moviefacts 8.10 Wakker
worden met TMF 9.00 Top 40
12.00 10 X George Michael
13.00 Top 25 15.00 Movie-
facts 15.10 Oud nieuw
16.30 Afgelopen week op
TMF! 17.30 Valerio in de
sneeuw 18.00 Valerio in de
sneeuw 18.30 Moviefacts
18.40 ClipKennis 19.00 Movie
facts 19.10 De videotheek
20.00 Moviefacts 20.10 Inter-
active chart 21.00 Moviefacts
21.10 Zaternacht 23.00 Mo
viefacts 23.10 Zaternacht
1.00 Moviefacts 1.10 Nacht-
dienst 3.00 Moviefacts 3.10
Nachtdienst 6.00 Einde