Projectmanager Banen WÊm ïïm WïÊmm h Performance, k beleving en op zoek naar een uitdaging? t QJobTrack.nl Windturbine Technician Dialyseverpleegkundigè 1 8 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC Kijk ook op Wegens sterke groei van het aantal projecten, zowel in het binnen- als buitenland, is uitbreiding van het huidige personeelsbestand noodzakelijk. Daarom zijn wij op zoek naar een: Bedrij'f Arcus projectontwikkeling B.V. is een volledig zelfstandig opererende vastgoedontwikkelaar gevestigd te Goes. Commercieel vastgoed, reguliere woningbouw en recreatief vastgoed worden gerealiseerd op basis van onze doelstelling "Het ontwikkelen en realiseren van kwalitatief hoogwaardige en rendabele vastgoedprojecten waarbij maximaal wordt tegemoetgekomen aan de wensen van alle partijen die bij het project betrokken zijn. In dit proces streeft Arcus in nauwe samenwerking met de gemeentelijke en provinciale overheden naar een optimaal product voor haar eindgebruikers." Werkzaamheden Projectmanager De projectmanager is betrokken en aansturend bij de voorbereiding- en realisatiefases van diverse projecten. De functie bestaat ondermeer uit de volgende werkzaamheden: mede aansturen van en overleg voeren met de betrokken partijen in de voorbereiding en realisatiefases van het project; het (laten) vervaardigen van de voor de realisatie benodigde documenten en tekeningen; overleg voeren met opdrachtgevers, overheden en adviseurs; voorbereiden, uitwerken en bewaken van logistieke en planningsmatige processen; het verzorgen van aanbestedingen en onderhandelen met aannemers en leveranciers; toetsen van prijsaanbiedingen en het maken van voorstellen; adviseren en ondersteunen van de afdeling verkoop en marketing: Functie eisen Projectmanager minimaal HBO opleiding, met voorkeur commerciële/technische achtergrond: minimaal enkele jaren relevante werkervaring in commercieel/technische functie; kennis van de vastgoedbranche; leidinggevende capaciteiten en ambities; Zeer goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden; flexibel en zeer accuraat kunnen werken; kunnen plannen en organiseren; creatief en oplossend vermogen; resultaatgericht en een echte teamplayer; Algemeen Zelfstandige fulltime functie met veel interne en externe contacten, binnen een collegiaal team. Bij deze functie wordt een goed marktconform salaris geboden met prima secundaire arbeids voorwaarden. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website www.arcusprojectontwikke- ling.nl. Solliciteren kan vóór 31 maart 2007 bij voorkeur per e-mail of per post t.a.v. de directie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst Piet Heinstraat 35, 4461 GL Goes of info@arcusprojectontwikkeling.nl CHRISTELIJKE SCHOLEN GEMEENSCHAP VOOR ATHENEUM HAVO VMBO LWOO PRO De "Prins Maurits" is een middelgrote scho lengemeenschap. Een christelijke school, waar gepoogd wordt in een persoonlijke sfeer jonge mensen steeds zelfstan diger hun talenten te laten ontwikkelen. Van Praktijkonderwijs tot Atheneum, van HAVO tot VMBO. Eén school, één bestuur, een sfeer van nabijheid. Een Streek school, gelegen óp Goeree- Overflakkee, met leerlingen van dit eilarid en de omliggende. Mét nog veel rust en ruimte, maar met de Zeeuwse, Brabantse en Hollandse steden onder handbereik. 1 1 Ti Fil 11 »j L Vak aantal lesuren ca. opmerkingen Nederlands 25 le/2e graads Latijn 10 komende jaren uitbreiding Duits 12 2e graads Geschiedenis 11 2e graads Aardrijkskunde 25 1 e graads Wiskunde 18 2e graads Biologie 28 2e graads Economie 10 2e graads Beeldende vorming 15 2e graads Muziek 6 2e graads Maatschappijleer 8 le/2e graads Zorg en Weizijn 10 2e graads Docent Praktijkonderwijs 13 Het betreffen functies in de LB-schaai. Er kan ook naar een deel van de uren of combinaties van vakken gesolliciteerd worden. Daarnaast zoeken we 2 onderwijsassistenten voor zorg en welzijn en meer algemene taken. Deze functie is ingeschaald in schaal 6 (maximaal 2221 per maand). Functionarissen aan onze school dienen in te stemmen met de grondslag van de school en kerkelijk meelevend te zijn. Meer gegevens en informatie treft u aan op de website van de school: www.csgpm.nl Inlichtingen over deze functies te verkrijgen bij conrector J. Hoff, school: 0187 482745; privé 0187 602567. Uw sollicitatie, waarin vermeld relevante persoonlijke en kerkelijke gegevens, zien we graag tegemoet uiterlijk vrijdag 30 maart a.s. U kunt uw sollicitatie richten aan de rector, drs. M. Harkema, Postbus 1813240 AD Middelharnis Along with oil and gas, wind power is here to stay. Vestas - the world leader in the fastgrowing wind energy industry - offers you challenging, global opportunities for career growth. Zoek je een uitdagende baan met veel vrijheid, diversiteit en moderne techniek? Heb je een technische achtergrond MBO Elektrotechniek en/of Werktuigbouw? Misschien is Iets voor jou Voor de regio Zeeland zoeken wij mensen voor het onderhoud aan de windturbines van Vestas. Naast ervaren mensen willen wij ook MTS schoolverlaters of kandidaten met weinig werkervaring uitnodigen te reageren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M.F. (Chiel) van Rooijen of ing. A. (Alexander) Lazoroski. Uw reactie: USG Innotiv Technisch Projectbureau - Burg. Matsersingel 200 - 6843 NZ Arnhem, Nederland -T +31 (0)26 383 00 90 - E sollicitatie.arnhem@usginnotiv.nl Doelstelling De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen is een dynamische organisatie die er naar streeft om voortdurend de kaaliteitvan de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. "De SticftBng Oostèrscheldeziekenhuizen met 1.400 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. De werkplek De werkplek Haemodialyse maakt deel uit van het Zorgcluster Beschouwend en bestaat uit de klinische en poliklinische functies Haemodialyse, CAPD, CCPD, maatschappelijk'werk en diëtetiek. Voor de Haemodialyse zoeken wij een enthousiaste: m/v C.S.G. PRINS MAURITS MIDDELHARNIS KONINGIN JULIANAWEG 57 TEL 0187 - 482745 Het betreft een dienstverband van 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Parttime werken behoort tot de mogelijkheden. Voorafgaand aan het sollicitatiegesprek bieden wij de mogelijkheid om een halve dag mee te lopen op de afdeling om een indruk te krijgen van de werkplek Haemodialyse. Vacaturenummer: 07.25 Functie-informatie: De dialyseafdeling beschikt over 19 dialysestations waar zo'n 60 patiënten dialyseren. Daarnaast zijn CAPD, CCPD en acute haemofiltratie gangbare behandelingsvormen. De verpleégkundige verricht binnen het systeem van patiëntgerichte zorg alle verpleeg kundige zorg aan de toegewezen patiënten, zowel zelfstandig als in teamverband. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een diploma dialyseverpleegkundige met recente werkervaring; visie op en ervaring met patiëntgerichte zorg heeft; de bereidheid heeft alle diensten, inclusief bereikbaarheids diensten, volgens rooster te werken; ervaring met en de bereidheid heeft om een bijdrage te leveren aan het ontwikkelen, implementeren en uitdragen van afdelings- beleid en ontwikkelingen in het vakgebied: over goede communicatieve vaardigheden beschikt: geregistreerd is in het kader van de BIG-wet. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 50 (minimaal 1.816,- en maximaal 2.956,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer C.Versluijs, werkplekmanager Haemodialyse, telefoonnummer: 01 13 - 234270. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Organisatie, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: sollïciteren.goes@zzlnd.nl. Sluitingsdatum: 27 maart 2007. Interne medewerkers die op grond van het Sociaal Plan of in het kader van een reïntegratietraject moeten worden herplaatst hebben bij de invulling van deze vacature een voorrangspositie. Deze vacature kunt u ook vinden op www.soz.nl en www.zz.nl. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN t werk voor mensen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 134