feralco Nadenken over problemen en werken aan oplossingen? AMELAND Banen PRODUCTIE MANAGER m/v QJobTrack.nl uuww.uverkenbijhetrijk.nl Werken bij hetWfflk Als je verder denkt LEZERSAANBIEDING! i pjjUSSBBl www.feralco.nl. www.kras.nl KRAS.NL 8 I Zaterdag 17 maart 2007 PZC Kijk ook op Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamel naam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons alle maal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je ver der en wil je verder? Kijk dan snel of er hiernaast iets voor je bij staat. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere ba nen met inhoud. Hoofd Bedrijfsvoeringsdiensten Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Bedrijfsvoeringsdiensten, Middelburg Opleiding: Wo, Bedrijfskunde of Bedrijfseconomie en ruime ervaring met resultaatgericht management. Salarisindicatie: Brutomaandsalaris maximaal 5.126,- bij een 36-urige werkweek. Als afdelingshoofd ben je beheers- en beleidsmatig verantwoordelijk voor onze bedrijfsprocessen. Je realiseert de overeengekomen producten en dien sten met een juist evenwicht tussen kwantiteit, kwaliteit, organisatie, personele inzet, kosten en afstemming met klant en gebruiker. Je schept draagvlak voor innovatieve, integrale producten en diensten. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS07041-PZ FERALCO NEDERLAND BV Feralco is een vooraanstaand producent van Ijzer- en Aluminiumzouten. De voornaamste toepassingsgebieden van de producten van Feralco zijn drinkwater- en afvalwaterbehande ling, papierproductie en kunstmestproductie. In de productielocatie in Sas van Gent worden hoogwaardige coagulanten en flocculanten op basis van Aluminium geproduceerd. Van hieruit worden afnemers in de Benelux, Frankrijk en Duitsland beleverd. Vanwege de gunstige ligging worden vanuit Sas van Gent tevens veel producten geëxporteerd naar overzeese gebieden. Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een ervaren De productie manager staat aan het hoofd van het productie team en geeft direct leiding aan de assistent productie manager, de maintenance supervisor en de wachtchefs. Hij draagt zorg voor een ongestoorde productie zodat de capaciteit van de installaties optimaal benut kunnen worden. Er wordt gewerkt in volcontinu dienst. De productie manager rapporteert aan de managing director. De kandidaat die wij zoeken heeft een ruime ervaring in de procesindustrie, bij voorkeur in de productie van basischemicaliën, en heeft minimaal 5 jaar ervaring als productie manager. Onze kandidaat is daadkrachtig, betrokken en kwaliteitsbewust, werkt beheerst en gestructureerd, heeft een hands-on mentaliteit en is niet bang voor uitdagingen. Hij beheerst tenminste de Engelse taal, kennis van het Duits en Frans is een pré. Voor deze functie is het (gaan) wonen op berijdbare afstand van Sas van Gent een voorwaarde. Indien u geïnteresseerd bent in bovengenoemde functie ontvangen wij graag uw brief met uitgebreid curriculum vitae vóór 26 maart. U kunt uw brief per e-mail sturen naar caroline.demunck@feralco.com of per post naar: Feralco Nederland BV T.a.v. Caroline de Munck, Postbus 70,4550 AB Sas van Gent Feralco Nederland BV is een dochteronderneming van het Zweedse Feralco AB. De Feralco groep heeft fabrieken in Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië, Italië, Nederland, Polen, Spanje, Zweden en Zwitserland. Voor meer informatie bent u van harte welkom op onze website: 4-/5-/8-daagse autovakantie Nederland Helemaal tot rust komen in de buitenlucht? Dan is dit voor u een fantastische aanbieding! Zilte zeelucht, dui nen, stranden en vooral rust., dat is Ameland! Maak diverse mooie fiets- en wandeltochten door de prachtige duinen en de unieke natuurgebieden 'Het Oerd' en 'De Hon' bevolkt met een ri|ke vogelpopulatie. Negentig kilometer fietspad slingert zich door een afwisselend landschap, u kunt iedere dag een andere route kiezen zonder in herhaling te vallen. Wie liever wandelt, kan dat doen aan de hand van uitgekiende wandelroutes die u langs de mooiste plekjes van het eiland voeren. Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we het 4-sterren Golden Tulip Resort Noordsee in Nes geselecteerd. Vanaf slechts 159 boekt u al een heerlijk 3-daags verblijf (in februari en maart va. 4 dagen v.a. 219). En dit is ook nog eens inclusief ontbijt lunch en diner inclusief drankjes (18.00-22.00 uur). Bovendien krijgt u als lezer bij aankomst een heerlijk glaasje Nobeltje, de echte Amelandse likeur! GOLDEN TULIP RESORT NOORDSEE**** Het luxueuse en sfeervol ingerichte Golden Tulip Resort Noordsee**** was Golden Tulip of the year 2005. Het hotel is centraal gelegen aan de rand van het dorp Nes en op ca. 1 km van het strand. Het hotel beschikt o.a. over een lounge met open haard, Grand Café met hotel bar, restaurant en overdekte kinderspeelplaats. Bovendien is er een over dekt zwembad, sauna, Turks stoombad en solarium (met gratis) Het hotel beschikt over kamers (alléén voor 2 personen) en appartementen (voor minimaal 3 of 4 personen, afhankelijk van type appartement). TIPS VOOR UITSTAPJES Hoewel het eiland voornamelijk bekendheid geniet vanwege de prachtige natuur heeft Ameland ook op cultureel gebied het een en ander te bieden In het Cultuur Historisch Museum Sorgdrager wordt de Amelander cultuur in beeld gebracht. Het Reddingsmuseum 'Abraham Fock' geeft u een beeld van het reddingwezen en hier ziet u de unieke, door paarden getrokken, reddingboot. In het Landbouw en Juttersmuseum Swartwoude in Buren wordt een beeld gegeven van het bestaan van de Amelander boeren in de negentiende eeuw. U kunt natuurlijk ook een strandrit maken met de Strandexpress. Het gezellig ste dorp van Ameland is Nes Hier vindt u winkeltjes, restaurants en leuke cafés. Daarnaast staan in de oude kern van het dorp een aantal fraaie historische commandeurswoningen Buren is een dorp met alle voorzie ningen zoals leuke kleine winkeltjes, gezellige restaurants en cafés. Op het pleintje aan de hoofdweg staat het beeld van Rixt van de Oerd, de legen darische Amelander jutter. Ballum is met 350 inwoners het kleinste dorp op het eiland Hier staan nog veel oude woningen en boerderijen uit de 18e eeuw. In Hollum staat de 58 m hoge vuurtoren, het meest markante bouwwerk van Ameland. 3 dagen - vrijwel iedere ma., vr., za. van 13/4 t/m 27/10 v.a. 159 4 dagen - vrijwel iedere ma. en vr. van 23/2 t/m 26/10 va 219 5 dagen - vrijwel iedere ma. en vr. van 26/2 t/m 22/10 v.a. 289 Inclusiefverblijf in Golden Tulip Resort Noordsee*"**, 2-persoonskamer/ appartement, ontbijt, lunchpakket diner en drankjes (tussen 18.00 - 22.00 uur) Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten. Reserveringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 3 personen. Reisnummer AUTO 73.696, zie www.kras.nl/73696 Voor meer informatie en boekingen: Online boeken via www.kras.nl/73696 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), r AUTO 73.696 waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 124