Zeeland O 't Mereltje Jfc* Aanmeldingen Rillandia blijven uit Milieustraat Tholen blijft gratis Vlaggen uit en ballonnen vrij voor feestweek vernieuwd Ter Vaicke pzc Donderdag 15 maart 2007 2 7 Gratis kinderopvang op Goese woningbeurs GOES - Kinderopvang De Bevelan- den biedt samen met de kinderop vang Zeeuws-Vlaanderen gratis op vang aan tijdens de woningexpo in de Zeelandhallen, die komend weekend plaatsvindt. Een woord voerster geeft toe dat daaraan niet alleen nobele motieven ten grond- slag liggen. „Op de beurs zijn wel licht mensen die in Zeeland ko men wonen. Natuurlijk willen wij ons graag aan hen presenteren." De twee organisaties zijn geduren de alle openingsuren present met een promotieteam en een aantal professionele leidsters. Vingino Salty Dog Noppies Barbara Farber etc. KINDERBOETIEK Dorpsstraat 60 - Heinkensjanti «jfNflfl i jdee üfe and Living 6, 17 en ie maart 2007 GRATIS TOEGANG www.woningexpo.nl zeeland door Luc Oggel rilland - De hartenkreet van mu ziekvereniging Rillandia voor nieu we leden heeft nog niet veel opge leverd. Dat zegt secretaris P. Bom. Trammelant met de vorige diri gent heeft ertoe geleid dat de vere niging in een neerwaartse spiraal is terechtgekomen. Een aantal le den haakte af, waardoor Rillandia nu vooral verlegen zit om koper blazers. Storm loopt het niet sinds de oproep, een maand geleden. Dat is best problematisch, zegt Bom. „We zijn door onze jeugd heen, daarom gaan we ook weer werven op de basisscholen. We bieden dan blokfluit- en gastlessen aan. Maar dat is voor de lange ter mijn, we hebben nu ook al men sen nodig." Doordat Rillandia aan de kleine kant is, denkt Bom dat mensen het misschien niet zo aan lokkelijk vinden om zich aan te melden. Het voortbestaan is voor alsnog niet in gevaar, zegt hij. „Of er komt groei, of het gaat de ver keerde kant op." sint-maartensdijk - De milieu straat in Sint-Maartensdijk blijft gratis, ondanks het feit dat het aan tal afgeleverde kilo's afval behoor lijk wat hoger ligt dan het landelij ke gemiddelde. De fractie van Alge meen Belang Tholen vermoedt dat veel mensen uit Bergen op Zoom hun puin in Tholen komen stor ten, omdat ze daar in hun eigen ge meente na een paar keer voor moe ten betalen. Het college zegt niet te weten of dat zo is, maar wil ze ker geen geld gaan vragen. Dat zou kunnen leiden tot een toename van het illegaal storten van afval. Provinciale Sts www.zeeland.nl of Omroep Zeeland televisie "O C <T3 Toneelvoorstellingen in 's-Heer Arendskerke 'S-heer arendskerke - De toneel club 's-Heer Arendskerke speelt morgen- en zaterdagavond het blij spel 'Zo zijn onze manieren' van Ton Ermens. De leden van de toneelvereniging hebben voor alles: decors, cos- tuums en regie, zelf zorggedragen. De voorstellingen in het Heer Arendhuis beginnen telkens om 20.00 uur. Kaarten zijn telefonisch te bestel len bij Anita Nieuwenhuijze, 0113- 563514, maar ook aan de zaal wor den nog kaarten verkocht. Motorrijdster raakt gewond bij botsing 's-HEER ARENDSKERKE - Een twintig- jarige motorrijdster uit de gemeen te Borsele is gistermiddag rond half drie op de Nieuwe Rijksweg in 's-Heer Arendskerke gewond ge raakt bij een aanrijding. De vrouw reed op haar motor over de Nieuwe Rijksweg en had te laat in de gaten dat haar voor ganger, een 71-jarige automobilist uit Goes, afremde voor afslaand verkeer. Ze is met verwondingen aan ar men, gezicht en nek overgebracht haar het ziekenhuis in Goes. De Echo geeft concert in Wilhelminahuis wilhelminadorp - Muziekvereni ging De Echo uit Wilhelminadorp geeft aanstaande zaterdag haar jaar lijkse muziekuitvoering in het Wil helminahuis. De vereniging houdt het gratis toe gankelijke concert in samenwer king met muziekgezelschap Oefe ning en Uitspanning uit Kattendij- ke. Na het concert van de zusterve renigingen staat er in aansluiting op de pauze een gastoptreden van de artiesten Ab en Sara Beugeltas op het programma. De deuren van het Wilhelmina huis aan de Brugstraat in Wilhel minadorp gaan om 20.00 uur open. GOES - De vlaggen uit en de ballonnen de lucht voor zorg en reactivering, gisteren open. Annema- mende week feest. Voor de bewoners, voor de in! Na jaren breken, bouwen, nog eens breken en rie Postma bevrijdde de ballonnen die het nieuwe cliënten, de vrijwilligers en het personeel. Zater- weer een keer bouwen, ging Ter Vaicke, centrum logo verborgen. In Ter Vaicke is het de hele ko- dag 24 maart is er open dag. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 71