32 I Donderdag 15 maart 2007 PZC sd Met dankbare herinneringen aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, groot- en over grootvader Hendrikus van der Velde in de leeftijd van 90 jaar A. van der Velde-de Kaart Henny en Chris Kasse-van der Velde Ralfen Olga Lola Rianne en Silas Frits van der Velde Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Reede en dokter W. Osterman. J 3 maart 2007 Vredehoflaan 576 4382 CJ Vlissingen De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op vrijdag 16 maart om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. "En Ik zeg ulieden: Bidt, en u zal gegeven worden zoek, en gij zult vinden; klopt, en u zal open gedaan worden Lukas 11 vers 9 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat onverwachts is overleden onze geliefde, zorgzame moeder en oma Jannetje Vroegop sinds 16 februari 2006 weduwe van Nicolaas Jozua Boogert in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Sint Annaland: G.C. Boogert A.C. Boogert-den Engelsman Jeannet en Corien Jaco en Willy Stavenisse: A.C. Stoutjesdijk-Boogert (in herinnering JJ. Stoutjesdijk Peter en Marjo Adrian, Elmar Yerseke: C. Rijstenbil-Boogert J.W. Rijstenbil Adrianne en Koert Gijs, Roos, Bart, Stef Annemieke en Bert 13 maart 2007 Zorgcentrum "De Schutse" F.M. Boogaardweg 10, Kamer 221 4697 GM Sint Annaland Correspondentieadres: G.C. Boogert, Cureestraat 18, 4697 BV Sint Annaland. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 17 maart om 15.00 uur in de aula van Monuta, F.M. Boogaard- weg 1 7 te Sint Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde aula. Geen bloemen In liefdevolle herinnering 15-03-2006 15-03-2007 Werner Krüper Lieve Werner, lieve Papa, lieve opa, een jaar zonder jou, een jaar zonder jouw lach, een jaar zonder jouw liefde, een enorm gemis nog elke dag.... Elfie Thomas en Katja Anja en Jordy - Dylan Heike en Patrick - Sander Heden is van ons heengegaan onze beste zwager en oom Henk van der Velde Frits en Jo de Kaart Neven en nichten Vlissingen, 13 maart 2007 stuurjan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68