familieberichten 30 Donderdag 15 maart 2007 PZC sd Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en opa Marcus Boone echtgenoot van Jacoba Jansen in de leeftijd van 76 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Yerseke: J. Boone-fansen Yerseke: Marnix en Lenneke Boone Marvin, Tessa Yerseke: Karolien en Johan Bliek lustin, Noa 's-Gravenpolder: Denise en Sebastiaan Vink Thirza 13 maart 2007 Bosch burg 4 4401 AH Yerseke Mijn man. onze vader en opa is opgebaard op het adres Ericalaan 33 te Yerseke alwaar donderdag 15 en vrijdag 16 maart van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. maandag 19 maart om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze geliefde broer, zwager en oom Marcus Boone echtgenoot van Jacoba Jansen Kruiningen: J. Boone D.M. Boone-Nijssen Kruiningen: M. Boone C. Boone-Visscher Neven en nichten Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze geliefde zwager en oom Marcus Boone echtgenoot van Jacoba Jansen in de leeftijd van 76 jaar. Kruiningen: J. Jansen-Traas A.W. Jansen-van de Vrede J. lansen-van Alten I. Jansen J.J. Jansen-Prevo Yerseke:J. lansen M.W. Jansen-van Overbeeke M. Kosten-Jansen Kosten Neven en nichten Yerseke, 13 maart 2007 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde ome Max Sterke de Heere tante Koos en de kinderen in dit verlies. Heieen en Jos Bol-Kosten Huib Kosten Lianne en Frans van Pagee-Kosten Silvia en Jelte Louwerse-Kosten Marjan Kosten en Corné de Jonge Johnny Kosten en Anne Rozendaal Jessica Kosten Yerseke, 13 maart 2007 Maandag 11 maart bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van De heer Jacobus van Meurs Vader van de heer Co van Meurs, Lid Cliëntenraad De Vurssche Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Co en zijn familie. Mogen de goede herinneringen hun tot steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens directie, medewerkers, cliëntenraad en cliënten De Vurssche Axel, maart 2007 Bedroefd stellen wij u ervan in kennis, dat op 81-jarige leeftijd, geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, stiefvader en opa Elio Pillinini Pascolo levenspartner van wijlen Florentine Seraphine de Nijs Gemona Del Friuli 14 juni 1925 t Terneuzen 14 maart 2007 Kinderen en kleinkinderen Schubertstraat 15 4536 AR Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 17 maart van 14.00 tot 15.00 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6 te Terneuzen. De afscheidsplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 19 maart om 10.15 uur in de aula op de begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneu zen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aldaar. 'De Heer is mijn Herder' Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lij den bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw Leunt je Polderman-Mange Leu Schore, 10 augustus 1923 - f Goes, 14 maart 2007 J.C.A. Polderman Zeeburg 4a 4401 DA Yerseke De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 17 maart om 13.00 uur in Hervormd Kerkelijk Centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-12.50 uur in 'De Haven' gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd Centrum gelegen heid tot condoleren. Eenieder die door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve tante en oudtante Leu Polderman - Mange Wij wensen ome Jan veel sterkte toe. Schore: Truus van Koeveringe André Burgh Haamstede: Arjanne en Leo Niels en Lise De HEERE is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Omringd door allen die haar lief waren, is na een langdurige, met moed gedragen ziekte van ons heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Leijntje Elizabeth Elenbaas-van der Hooft in de leeftijd van 85 jaar. Bruinisse, W.W. Elenbaas Haamstede, Bruinisse, Bruinisse, Leo Elenbaas t 1943 Jacques en Joke Elenbaas-Bruijns Wouter Remco en Annette Lenny en Ad Schenk-Elenbaas Edward en Jacqueline Arthur en Roos fosse, Jimmy, Lennaert Leo eh Bets Elenbaas-van Os Annemarie en Edwin Tom William en Elske 13 maart 2007 Molenstraat 34 4311 ED Bruinisse De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden zaterdag 17 maart in de kerk van de Hervormde gemeente te Bruinisse, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de nieuwe begraafplaats "Molenhof" te Bruinisse, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in het Herv. verenigings gebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Wij willen dr. Dorrestein en dr. v.d. Valk en ook de medewerkers van Allévo Thuiszorg hartelijk dankzeggen voor de goede medische zorg en de liefdevolle verzorging aan onze vrouw, moeder en oma gegeven. Familie Elenbaas Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve Oma Elenbaas Het was niet altijd gemakkelijk, soms was zij zo moe, maar toch vol belangstelling, tot het laatste toe. Wij moeten nu afscheid nemen - dat doet altijd pijn - van deze lieve oma die voor ons een voorbeeld mocht zijn. Wouter Remco en Annette Edward en Jacqueline Arthur en Roos fosse, Jimmy, Lennaert Annemarie en Edwin Tom William en Elske Bruinisse, 13 maart 2007 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze geachte me debewoner Dhr. J.M. Franke We zullen hem missen. Bewoners en medewerkers w.c. "Poortershof" Brouwershaven Zij heeft haar strijd gestreden haar wereld werd steeds kleiner om haar heen Hoe zij in stilte heeft geleden weet niemand, zij alleen Op dinsdag 13 maart jl. hebben wij afscheid moeten nemen van onze zuster, schoonzuster en tante Helena Cornelia Dahm - Compeer echtgenote van Peter Jürgen Dahm (overleden 15 juli 1991) Vlissingen t Koudekerke 28 februari 1917 13 maart 2007 Middelburg: W.A. Compeer - Haayman Vlissingen: J.H. Compeer H.M.J.O. Compeer - Helmich Middelburg: B.C. Compeer J.P.C. Compeer - van der Werf Neven en nichten Wij bedanken de medewerkers van Zorgstroom en van de "Vliedberg" (app. 20) voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 13 maart 2007 Correspondentieadressen. Eisenhowerlaan 33 4333 BP Middelburg De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 17 maart om 12.00 uur in het uit vaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Herinner me zoals ik was toen ik alles nog kon Heden is overleden onze tante en oudtante Lena Dahm - Compeer in de leeftijd van 90 jaar. Bert en Willy Leynse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 13 maart 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66