Familieberichten 28 I Donderdag 15 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overiijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl "Daarboven juicht een grote schaar van kinderen voor Gods troon Intens verdrietig geven wij u kennis dat, God tot Zich geno men heeft onze innig geliefde broer, zwager en oom Leendert Goedegebuure Sint Annaland, 2 januari 1951 t Middelburg, 13 maart 2007 Leen was het zorgenkind van onze ouders Leendert Izaak Goedegebuure en Johanna Cornelia Goedegebuure-Fase Maar met dankbaarheid denken wij terug aan alle liefde en aanhankelijkheid die wij van hem ontvangen hebben. Sint Annaland: Kees Goedegebuure Tiny Goedegebuure-de Vos Arianne en Klaas, Klaas-fan Hanneke en Bert-fan Ouderkerk aan de Amstel: Wim Goedegebuure Engelum: Coba Grond-Goedegebuure Wil Grond Sikko en Marleen, Sabine Johanna en furjen, Remco, Jelmer Marinus en José Huizen: Piet Goedegebuure Leina Goedegebuure- van Dijke (in herinnering) Lennert en Esther, Thom, Rick Marceline (in herinnering) fohanneke en Sander Madeleine en Hendrik Veenendaal: Rien Goedegebuure Gré Goedegebuure- van de Repe Joanne en Maarten Willemijn "Onze dank gaat uit naar de stichting Arduin te Middelburg, voorde liefdevolle en professionele verzorging, sinds juli 1978. In het bijzonder denken wij aan het team van de Hazelaar- laan en aan zijn persoonlijke assistent Piet Vogelezang. Leen is opgebaard in de ouderlijke woning, Tuinstraat 23, 4697 BN Sint Annaland. D.V. 17 maart om 11.00 uur wordt de dienst van Woord en Gebed gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk, Ring te Sint Annaland. In deze dienst hoopt voor te gaan Ds. E. Versluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor de rouwdienst is er, indien mogelijk, gelegenheid tot afscheid nemen in het verenigingsgebouw naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van Monuta, F.M. Boogaardweg 17 te Sint Annaland. Dag lieve Leen, we zullen je missen. Annie M., Meindert-Jan, Eric en Annie C. Ik ga slapen Ik ben moe Sluit mijn beide oogjes toe... Dag Leen, dag baasje Robin, Silvia, Matthijs, Magda, Eva, Joana Carla, Marie-Anne, Annette, Marion, Lizette en Piet Lieve Joost, Je bent nu zo stil, je hebt je strijd gestreden. Je bent nu vrij, wij moeten zonder jou verder leven. Vol van verdriet hebben wij, temidden van allen die hij zo moelijk los kon laten, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa, schoonvader en opa Jozias Jacobus Slabbekoorn weduwnaar van Lia Vermast echtgenoot van Leuntje Jakobsen Yerseke, 7 juli 1943 Goes, 13 maart 2007 Middelburg: Lenie Middelburg: Jan-Kees Yvonne Tim, Marit Middelburg: Cathalijne en Sander Lisa Lewedorp: Johan en Mireille Tygo, Skye Nieuw en St. Joosland: Anja en Marco Jonah, Dante Middelburg: Danny Boefje 3 Correspondentieadres: L. Slabbekoorn Seintoren 2 4336 KM Middelburg Joost is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenho- velaan 1Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 17 maart a.s. van 09.45 tot 10.15 uur. De herdenkingsbijeen komst zal aansluitend aanvangen. De begrafenis zal om 11.00 uur plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Een vader, soms zo ver weg. De laatste tijd zo dichtbij. Veel vreugde en leed gedeeld. Waar moeten wij nu. heen, met ons verdriet om jou. Rust zacht, lieve pa en opa. We zullen je missen... Jan-Kees en Yvonne Tim, Marit Cathalijne en Sander Lisa Correspondentieadres: Leliestraat 18 4332 TL Middelburg Na een moeilijke periode van ziekte is op 13 maart 2007 overleden onze lieve oudste broer, zwager en oom Joost Slabbekoorn Krabbendijke: Ko Slabbekoorn Janny Slabbekoorn - Paauwe Lewedorp: Addy Krijger - Slabbekoorn Wim Krijger Nicht en neven Dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft be tekend geven wij u met veel verdriet kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Willy van den Berge-Manten in de leeftijd van 7 5 jaar. Oosterland, P.C. van den Berge Goes, Rinus en Betty Sylvia, Stefanie, Jessy Peggy en Ger Franda Kerkwerve, Ina en Han Moniek en Sjoerd Linda Kapelle, Izaak en Marianne Robin en Amanda Sjoerd Stefan Oosterland, André Isa 13 maart 2007 Burg. van der Havestraat 59 4307 BC Oosterland De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden maan dag 19 maart in de kerk van de Hervormde gemeente te Oosterland, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.35 uur gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". - Liever geen bloemen Ons bereikte het droevige bericht dat de moeder van één van onze leerlingen Mevrouw Diana Schouten is overleden op 12 maart 2007. Wij wensen Jordy en zijn familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans Sectordirecteur vmbo 15 maart 2007 Jordy, Je zit nog maar zo kort bij ons in de klas. Wij zijn erg geschrokken van het bericht dat je moeder Diana Schouten is overleden op 12 maart 2007. We hopen dat we je kunnen steunen in de komende tijd. Je klasgenoten uit 2H Het Goese Lyceum, locatie Bergweg 15 maart 2007 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze collega Jacques Vos Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte toe. Medewerkers en directie Schelde Sports

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30