Comfortabel wonen in Zeeuws-Vlaanderen Rabobank prominent aanwezig Steendijk: exclusief onroerend goed EX 1 •O WoningExpo Zeeland. IWONING 10 De Rabobank was in 2006 één van de initiatiefnemers van de Zeeuws-Vlaanderen ligt temidden van grote Vlaamse en Nederlandse steden als een blauw-groene oase met volop ruimte en rust om comfortabel te wonen. Het 'landje apart' voorziet zowel in weids polderland als diverse steden en dor pen met hun eigen karakteristieken. In Zeeuws-Vlaanderen zijn alle woningtypen tegen zeer betaalbare prijzen aanwezig: vrijstaand wonen in een groen dorp, een appartement in een levendige vestingstad, etcetera. De flankge meenten Hulst en Sluis zijn de groene longen van Zeeuws- Vlaanderen, terwijl Terneuzen van oudsher veel bedrijvigheid kent met veel industriële en havengere- lateerde werkgelegenheid. Terneuzen is als grootste gemeente van Zeeland actief, ambitieus en veelzijdig. De centrumgemeente van Zeeuws-Vlaanderen heeft ruim 55.000 inwoners en is een dynamisch gebied waar werken, wonen, en recreëren naadloos op elkaar aansluiten. De havenstad ligt centraal in Zeeuws-Vlaanderen, direct aan de entree van de Westerscheldetunnel en op nog geen uur van de Vlaamse steden Antwerpen, Gent en Brugge. De haven van Terneuzen is, na Rotterdam en Amsterdam, de derde haven van Nederland. Moderne bedrijfsloca ties, voldoende groeimogelijkhe den en veel beschikbare ruimte op diverse bedrijventerreinen, maken het uiterst aantrekkelijk om hier te eerste WoningExpo in de Zeelandhallen. Dit jaar is de Rabobank opnieuw prominent aanwezig op de beurs, met een stand van 64 vierkante meter. Door de hoogte van de stand ziet de bezoeker hem al van ver staan. Marja Blankman, directeiir Retail, over de deelname van de Rabobank: „Als grootste hypo theekverstrekker van Nederland zien we de WoningExpo als een prima gelegenheid om ons aan een breed publiek te laten zien. We raken er graag in gesprek met mensen die van plan zijn een huis te kopen, óf die graag willen weten wat een hypotheek van de Rabobank ze kan opleveren. Mensen kunnen in onze stand terecht voor een berekening van het maximaal te lenen bedrag." De Rabobank ziet de beurs niet als een direct verkoopkanaal. Blankman: „Over een hypotheek of andere bankzaken wil je toch graag een rustig gesprek. We maken daarom op de beurs alleen afspraken. Mensen komen dan in de weken na de beurs bij ons langs om hun wensen verder te bespreken." Naast de hypotheek vestigt de Rabobank tijdens de WoningExpo ook de aandacht op Rabo Mobiel. De bezitter van zo'n mobieltje kan naast de normale mobiele zaken ook bankieren per telefoon, en wie weet binnenkort met een mobieltje Rabobank, één van de initiatiefnemers van de WoningExpo. zelfs een krop sla afrekenen in de zoeker in de Rabobankstand fiet- keren per dag worden de prijzen winkel. Tenslotte kan de beursbe- sen voor leuke prijzen. Enkele uitgereikt. Wonen aan het water in Sas van Gent. werken en te ondernemen. De voorzieningen in de gemeente, zoals sportcentrum Vliegende Vaart en het Scheldetheater, zijn van een bovenregionaal niveau, en je proeft de bourgondische inslag tijdens het leven van alledag. In Terneuzen zijn, evenals in Hulst en Zo worden er in de Scheldestad tot 2015 nog ruim 1.300 woningen gebouwd, variërend van rijtjeswo ning tot riante bungalow. „Terneuzen profileert zich met de slogan: 'ruimte voor werk, ruimte voor leven!'. Kom naar het Zeeuws-Vlaanderen paviljoen op de WoningExpo en laatje informe ren over de mogelijkheden", aldus Sylvia de Geest van de gemeente Terneuzen. Sluis, woningen nog zeer betaal baar. Er is een ruim aanbod van bestaande en nieuwe woningen. Villawijk Goese Meer. „Met veel plezier geven wij ook dit jaar weer acte de presence op de Woning Expo om onze woningen en pro jecten te etaleren. In 'Over de dijk II' te Heinkenszand bijvoorbeeld wor den door projectontwikkelaar Walcherse Bouw Unie 26 wonin gen gebouwd, waaronder zeven geschakelde woningen, tien 2 onder 1 kap woningen, drie vrij staande woningen en zes comfor tabele gelijkvloerse woningen. De verkoop van deze laatste zes is nu aangevangen. Er is verder nog één 2 onder 1 kap en één vrijstaande woning beschikbaar", aldus Ad Steendijk van het in Goes gevestigde Steendijk Makelaar Taxateur og. Verder zal het in voorbereiding zijnde project '5 moderne bosvilla's te 's- Heerenhoek' worden gepresen teerd. „Deze door architect Hans Fierloos fraai ontworpen villa's staan op uitgestrekte bospercelen van meer dan 800 vierkante meter. Het project '4 riante landhuiska vels te Lewedorp' mag er eveneens zijn. Het is een unieke kans op een zeer riant, landelijk gelegen kavel van ten minste 4000 tot bijna 7000 vierkante meter grond. U mag er uw eigen landhuis op ontwikkelen. Het project maakt deel uit van de uitbreidingslocatie Westkraaijertpolder. Verder voor zien we in Goes in een scala aan exclusieve woningen, waaronder diverse landhuizen en moderne villa's aan het water en een schitte rend landhuis aan de golfbaan." www.steetulijk.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32