Familieberschter 28 I Dinsdag 13 maart 2007 PZC be nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht rust nu maar uitje hebt het verdiend Toch nog plotseling is op de leeftijd van 85 jaar overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Neeltje de Smidt-Rijkse Nellie sinds 16 juni 2002 weduwe van Abraham Hubrecht de Smidt Merelbeke (B): P. de Smidt I. de Smidt-Lossy Terneuzen: S.M. Naeije-de Smidt W.H. Naeije Natalie Roald Rick f Max Annabel Terneuzen, 11 maart 2007 Ferdinand Bolstraat 54 Corr.adres: Burg. Geillstraat 33,4531 EATerneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder" Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Geen bloemen. Lieve Oma 'n Beetje Sterven doe je niet ineens, Maar af en toe een beetje, En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan. Je zegt: "Ik ben wat moe", Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Liefs, je kleinkinderen Natalie, Roald en Max en Annabel Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Nellie de Smidt-Rijkse Vlissingen: J. Rijkse t W. Rijkse-Verheyen t Oost-Souburg H.P. de Smidt t J. de Smidt-Verdouw t Oostburg: P.H. de Smidt t A. de Smidt-Verpoorte t Oost-Souburg: T. Kense-de Smidt I. Kense t Goes: J. de Smidt J. de Smidt-Kooman Neven en nichten Toch nog onverwacht snel is onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder overleden Bregtje den Hollander - Geerse sinds 13 mei 1998 weduwe van Willem Franciscus den Hollander Geboren te KoudeUerke Overleden te Vlissingen 15 december 1921 10 maart 2007 Zij was een sterke vrouw, met veel humor en altijd vol belang stelling voor haar familie, vrienden en kennissen. Wij zullen haar erg missen. Middelburg: Liesbeth en Ben Michael en Sandra Ingrid en Vincent Jason en Lisa Edgar Groningen: Frank en Mirjam Jhon Jairo Angi Jonathan Middelburg: Koestraat 17 Correspondentieadres: Schoutstraat 32 4336 HS Middelburg- De crematie vindt plaats op donderdag 15 maart in de aula van het Crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Om 13.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen; daarna vindt de crematieplechtigheid plaats. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de condole anceruimte van het crematorium. Dag oma snoepje Jason en Lisa Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lie ve zus, schoonzus en tante Bregt den Hollander-Geerse Ons medeleven gaat uit naar de familie. Luxemburg: Lou en Margaret Geerse Vlissingen: Dirk en Nel Geerse Velp: Chris Geerse Den Helder: Diderik en Annie Geerse Australië: Goos en Willy Geerse Neven en nichten Vlissingen, 10 maart 2007 De mensen van voorbij Zij ivorden niet vergeten De mensen van voorbij Zijn in een ander weten Bij God mogen ze wonen Daar waar geen pijn kan komen De mensen van voorbij Zijn in het licht, zijn vrij Na een leven van liefde en zorg voor allen die haar dier baar waren, is van ons heengegaan onze allerliefste moe der en oma Elizabeth Pieternella Korstanje - van Maris sinds 23 december 1997 weduwe van Adriaan Korstanje in de leeftijd van 86 jaar Biezelinge: Annelies Schijf - Korstanje Gilles Schijf Breda: Ramon Wemeldinge: Robert Kapelle, 12 maart 2007 Correspondentieadres: Oude Havenstraat 2,4421HX Biezelinge Met dank aan iedereen die haar heeft bijgestaan De afscheidsdienst, waarin voorgaat da. I.D. Hogeweg, zal worden gehouden op vrijdag 16 maart om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid van onze moeder en oma afscheid te nemen. De begrafenis zal om plm. 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Diepbedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden was, geven wij u kennis dat na een moeilijke levensavond van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en mijn zus Jannetje Tannetje de Koeijer-van Oosten sinds 24 maart 2000 weduwe van Jacobus de Koeijer in de leeftijd van bijna 90 jaar. Wemeldinge: Ko de Koeijer Alien de Koeijer-Rammeloo Mark, Ilse Wemeldinge: Conny van der Klooster-de Koeijer Jan van der Klooster Ellen, Marjanne Goes: T. J. Wondergem-van Oosten Kapelle, 12 maart 2007 Zorgcentrum "Cederhof" Cor responden tieadres Fam. de Koeijer, Oostelijke Kanaalweg 12,4424 NC Wemeldinge Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Cederhof en de "unit", waar moeder liefdevol verzorgd is. Een dienst ter nagedachtenis aan onze moeder en oma, waarin voorgaat ds. A. P. van der Maas, zal worden gehouden op donderdag 15 maart om 14.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. De begrafenis zal aansluitend op de algemene begraaf plaats te Wemeldinge plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. De Heer is mijn Herder Psalm 23 ij Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jannes Johannes Risseeuw fan echtgenoot van Pieternella Hendrina de Koster eerder weduwnaar van Adriana van Hoeve in de leeftijd van 89 jaar. Breskens: P.H. Risseeuw-de Koster Zuidzande: Jacquelien en Jan Dees-Risseeuw Middelburg: (olanda en Ludo Zuidzande: Alexander en Esther 4511 XX Breskens, 10 maart 2007 Westlandstraat 4-309 De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 15 maart om 14.00 uur in de PKN-Kerk te Schoondijke, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Voor de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Privazorg en de Hooge Platen voor hun goede zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere vrouw. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeid zaam leven, gesterkt met het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, oma en zus Germaine Marie van Hoecke weduwe van René Cornelis van Acker In de leeftijd van 90 jaar. Koewacht: Lisette en Leon Westdorpe: Ria en Jo (t) Zaamslag: Fons (t) en Miep Westdorpe: Tilly en Peet (t) Westdorpe: Carlo (t) Westdorpe: René Westdorpe: Willy en Angela Axel: Pia en Frans (t) Westdorpe: Rita en Evert Klein- en achterkleinkinderen Familie van Hoecke Familie van Acker Terneuzen, 11 maart 2007 Corr.adres: Singel 17,4554 CM Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 15 maart om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop de.familie kunt condoleren in de kerk. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98