familieberichten 24 I Dinsdag 13 maart 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Opgepast, zet nu alles maar aan de kant Eerdaags loop ik met mijn zusje aan de hand Zij moet wel nogeuen groeien Voordat ik met haar mag stoeien Voor zover je het nog niet weet Vertel ik nu hoe zij heet Louise Catharina Margaretha Geboren op 10 maart 2007 Lawrence, Sabine en Naomi van 't Westende Zuiderzeestraat 37, 4388 GN Oost-Souburg Tel.: 0118-465302 Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die ik van hem mocht ontvangen, heb ik veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve broertje Orfeo Pinas in de leeftijd van 24 jaar. Eury Dest Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft voor altijd in ons voortleven. Tijdelijk scheiden onze wegen, maar eens komen wij elkaar weer tegen. Zeven vette jaren van gelukkig samen zijn werden helaas gevolgd door twee magere jaren. Met groot verdriet om zijn heengaan maar met de dankbare herinnering aan de liefde en bezorgdheid die hij ons heeft gegeven en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden na een ongelijke strijd van twee jaar nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner (maatje), zorgzame en fantastische papa en opa Anthonie Adriaan Roos Tonny Geldermalsen, 5 februari 1949 t Moer kerke, 9 maart 2007 Moerkerke (B): Francien Vermeire Breskens: Bianca en Johnny Laura Moerkerke (B): Rian Nicole B-8340 Moerkerke Boogschutterspad 3 Een speciaal woord van dank aan Dr Christa Êevriendt, thuisverpleging Kris Vanhoutte en de palliatieve thuiszorg. De herdenkingsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op vrijdag 16 maart 2007 om 13.00 uur in het crematorium "Terneuzen" Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de bijeenkomst kunt u de familie condoleren. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Tonny op woensdag 14 maart 2007 van 18.30 uur tot 20.00 uur in het funerarium "Frank De Coster" Kloosterstraat 2 8340 Sijsele. (België) Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Tonny Roos Tonny is bijna 40 jaar als assistent accountant bij onze organisatie werkzaam geweest. Vanuil deze functie was Tonny zeer betrokken bij de ontwikkelingen op zowel bedrijfseconomisch als fiscaal gebied van "zijn" relaties. Wij zullen ons hem blijven herinneren als een fijne collega met een grote betrokkenheid bij zijn werk en relaties. Wij wensen Francien, de kinderen en kleinkind veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Mazars Paardekooper Hoffman N.V., vestigingen Oostburg en Terneuzen. Vestiging Oostburg is vrijdag 16 maart vanaf 12.00 uur gesloten. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Tonny Roos Bijna 40 jaar heeft hij zich met grote betrokkenheid voor zijn cliënten ingezet. In die tijd heeft Tonny veel collega's op de hem bekende en gedegen wijze opgeleid. Zijn posi tieve instelling en zijn humor zullen ons bijblijven. Wij wensen Francien, Bianca en Johnny, Rian en Nicole en zijn pasgeboren kleindochter Laura veel sterkte toe bij het ver werken van dit grote verlies. Tonny, we zullen je missen. Collega's Mazars Paardekooper Hoffman Oostburg Jan, Karin, Betty, Marieke, Rosita, Margreet. Leendert, Ron, Jan-Marlijn, Rob, Matty, Jolanda. José, Els, Suzet. Nico, Kees, Mavalda, Harold, Ingrid, Eric, Bram en Nico Met zeer diepe droefheid laten wij u weten dat, tijdens het beoefenen van zijn zo zeer geliefde Budo-sport, volkomen onverwacht en op een veel te jonge leeftijd van 59 jaar, is heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa, zoon, schoon zoon, broer, schoonbroer en oom Dingenus Fieret Dick Echtgenoot van Emmy Clementine Lidwina Fieret-de Jaeger Terneuzen: Emmy Fieret-de Jaeger Terneuzen: Gertjan en Lianne Fieret-ten Kate Terneuzen: Marty en Daphne Fieret-Goeseije KayleeAileen Spui: Jan enTanneke t Fieret-de Pooter I Jzendijke: René en Marie de Jaeger-Sutin Familie Fieret Familie de Jaeger 9 maart 2007 Berliozhof 97,4536 EX Terneuzen Volgens de wens van Dick zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Schriftelijke condoleances zijn welkom. Liever geen bezoek aan huis. Waarom zijn er zoveel vragen waarom is er zoveel pijn waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn. Onverwacht is van ons heen gegaan, mijn zoon, onze broer, schoonbroer en oom, Dick Fieret Spui: Jan - Tannie t Fieret Axel: Lenie t, Gijs - Andrea en kinderen Spui: Gijs -Toos en kinderen Axel: Jannie t en kinderen Axel: Trijn - Jack en kinderen Terneuzen: Elly - Eef Wij wensen zijn vrouw Emmy en zijn kinderen veel sterkte toe bij dit groot verlies. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Plotseling is uit ons midden weggerukt mijn beste maat en onze goede vriend Dick Fieret Wij wensen Emmy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Breskens: Rudy, Lieske, Eliza, Arjan, Theo We zijn geschokt door het plotseling overlijden van Dick Fieret We wensen Emmy, Gertjan Lianne, Marty, Daphne hun kinderen en naaste familie heel veel sterkte bij dit enorme verlies. Michel Vincent, Yvonne, Tristan Rune André, Ilse, Jesse Tygo Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van onze collega Dick Fieret Naast een gewaardeerd collega was Dick een sportman in hart en nieren. Wij wensen Emmy, de kinderen en de overige familie veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Medewerkers van ROC Westerschelde Totaal onverwacht is onze collega Dick Fieret tijdens het sporten overleden. Ongeloof en verdriet overheersen onze gevoelens. We wensen je familie veel sterkte toe. We zullen je missen! Ie directe collega's Bennie, Jeroen, Jimmy en Wim, de huishoudelijke dienst, het receptieteam, het team portier en toezicht en de overige facilitaire diensten van ROC Westerschelde Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze onver getelijke "Sensei". Dick Fieret Karate was zijn passie. Alles wat je ons hebt geleerd, zullen we nooit vergeten. Ush Sensei Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle leden van Budociub Fieret Wij vernamen dat op 65-jarige leeftijd is overleden onze ge pensioneerde medewerker, de heer B.B. de Bruin Wij wensen zijn familie de kracht toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Zeelandia H.J. Doeleman b.v. Zierikzee, 12 maart 2007 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Met grote droefheid in het hart, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat te midden van ons rustig is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Anna Verlinde echtgenote van Jacob Marinus Oppeneer in de leeftijd van bijna 67 jaar. Terneuzen: Jaap Oppeneer Terneuzen: Tonnie en Rita Tina Gulpen: Janet en Willy 12 maart 2007 Churchill laan 1 4532 JA Terneuzen Mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is op gebaard in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 16 maart om 16.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94