drinken, doen ze het wel Loket Kloosterzande korter open Zpzc Woensdag 14 maart 2007 23 Jongeren tijdens de Milleniumparty 2006 in Sas van Gent. Basisschoolleerlingen en brugklassers in Terneuzen krijgen vanaf nu te maken met een nieuw voorlichtingsproject over alcohol- en drugsgebruik en rookgedrag. archieffoto Camile Schelstraete linidee uie ara i en is maart 2( GRATIS TOSGANG wvrw.woningexpo.nl zeeland door Harold de Puysseleijr KLOOSTERZANDE - Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst willen de openingstijden van het gemeenteloket in Klooster zande reduceren tot drie dagdelen per week. Teruglopende bezoekersaantallen en tot een ton oplopende verbou- wingskosten dwingen de gemeen te Hulst tot bezuinigingen. Boven dien komt negentig procent van al le aanvragen bij gemeentelijke diensten in het stadskantoor bin nen, ook al omdat paspoorten en rijbewijzen sinds januari in ver band met verscherpte veiligheidsei sen in Hulst moeten worden afge haald. Het bevolkingsloket in Klooster zande is deze week voor de eerste keer weer op donderdagavond open na een tijdelijke sluiting. Mensen kunnen er niet alleen van 9.00 uur tot 12.00 uur maar ook van 13.00 uur tot 20.00 uur te recht. De overige openingstijden zijn maandag, dinsdag en woens dag van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Het college stelt de gemeenteraad voor om in Kloosterzande in een nader te bepalen pand, het ge meentekantoor staat te koop, al leen op maandag- en vrijdagmor gen open te gaan en op donderdag van 18.00 uur tot 20.00 uur. De openingstijden van de Hulster pu blieksdiensten moeten dan ook worden aangepast. Het college wil het stadskantoor openstellen van 9 tot 12 uur en van 13 tot 16 uur. Dinsdagmiddag is het kantoor dan gesloten en op woensdag is het lo ket volgens dit scenario geopend van 13 tot 20 uur. Waterschap houdt geld over aan zoutstrooien terneuzen - Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen profiteert van de steeds warmer wordende win ters. Vorig jaar is 43.000 euro min der aan gladheidbestrijding uitge geven dan begroot. Er was reke ning mee gehouden dat de zout- strooiers veertien keer zouden moeten uitrukken om de wegen begaanbaar te houden. In werke lijkheid moesten de zoutstrooiers van het waterschap maar acht keer in actie te komen om de (pol derwegen begaanbaar te houden. Gemaal Othene aan renovatiebeurt toe terneuzen - Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen gaat het ge maal Othene renoveren. Daarmee is een bedrag gemoeid van een half miljoen euro. Het gemaal is 17 jaar oud. De capaciteit is nog vol doende, concludeert het dagelijks bestuur. De algemene toestand van de besturingskasten en hoofd- stroomkasten voldoet niet meer aan de huidige strengere norm. Om aan de normen te kunnen vol doen wordt alles vervangen. Ouderensoos van start in Vogelwaarde VOGELWAARDE - De Stichting Wel zijn voor Ouderen Hulst start woensdag 21 maart in het wijk- steunpunt aan de Wilgenstraat een ouderensoos. Deze bijeenkom sten worden wekelijks ingevuld met gezellige activiteiten zoals zit- sjoelen, bingo, voorlezen en dia vertoningen. Er wordt ook gere geld een film vertoond. Ter gele genheid van de eerste bijeenkomst is er gratis koffie of thee met iets lekkers. De aanvang is 14.00 uur. Prinses Marijkeschool brengt eigen musical AXEL - Leerlingen en docenten van de Prines Marijkeschool in Axel brengen donderdag 22 en vrijdag 23 maart de musical 'Feel good' op de planken in cultureel centrum De Halle in Axel. De musical, waaraan alle 185 leer lingen van de basisschool meewer ken, is geschreven door Agéli Len- sen, een ouder van kinderen die de school bezoeken. 'Feel good' be vat elementen van diverse moder ne musicals. Decors, attributen en kostuums werden door ouders gemaakt. De voorstellingen in De Halle begin nen telkens om 19.15 uur. Van Heukelom opent Hooge Platen Breskens breskens - Gedeputeerde George van Heukelom (Zorg) verricht vrij dag 16 maart de officiële opening van het woonzorgcomplex De Hooge Platen in Breskens. Vooraf gaand aan de openingsplechtig heid vindt er een minisymposium plaats. Moderator is burgemeester jaap Sala van Sluis. Onder zijn lei ding gaan vertegenwoordigers uit zorg- en welzijnssector en bou wers in discussie met elkaar over woonzorgformules. Voor het grote publiek is het zorgcomplex zater dag te bezichtigen. De open dag be gint om 10 uur. In het huis zijn ex posities te bezichtigen, worden de monstraties gegeven en treden en kele muziekensembles op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 81