amilieberichten 24 I Woensdag 14 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok menseniinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Op 13 maart is overleden Dick Jansen Axel, 1 lmei 1952 Dominicus f Maarssen, 13 maart 2007 Door de samenwerking met de medewerkers van Snavelen burg heeft Dick bijna tot het einde thuis kunnen wonen. Maarssen: Hanneke van Kooij Vincent Matthijs Anna Axel: Mevr. H. Jansen-Kiel Bert Jansen Sluiskil: Gert Jansen Pudji Astuti Jansen Pasha Spechtenkamp 341 3607 KV Maarssen Dick is overgebracht naar rouwcentrum Snijders, Kerkweg 14 te Maarssen, waar op donderdag 15 maart van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen en de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 16 maart om 15.30 uur in aula 2 van crematorium Daelwijck, Floridadreef 7 te Utrecht-Noord. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een langdurige ziekte is overleden onze oud collega Corrie Hou thuis-van den Broeke Corrie werkte in de huishoudelijke dienst en had elke dag een vriendelijk woord voor iedereen. Tot het laatste moment bleef ze interesse in haar oud collega's tonen. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers van ROC Westerschelde Voor een zorgzame begeleiding uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geioeioozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 I Uw wensen registreren? I om ons "Persoonlijke Wensen Boekje" www.uitvaartzorgcehtruffi.nf Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid, na een zeer ernstige ziekte, van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde man, onze lieve en zeer zorgzame vader, schoonvader en opa Marinus Willem van Dijke echtgenoot van Pleuntje Fieret in de leeftijd van 65 jaar. "Sterke de Heere ons in dit verlies Oostburg: P. van Dijke-Fieret Dini Geerard en Jacobine fuliëtte Annora 4501 IA Oostburg, 12 maart 2007 Oudestad 25 Geen bloemen Geen bezoek aan huis U bent in de gelegenheid de familie te condoleren op D.V. donderdag 15 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het mortua rium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 16 maart om 15.15 uur op de algemene begraafplaats te Oostburg, voorafgegaan door een rouwdienst in het kerkgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Zuidzandsestraat 63 te Oostburg. Aanvang rouwdienst om 14.00 uur. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk. Indien u de dienst wil bijwonen, vragen wij u tijdig aan wezig te zijn en in gepaste kleding. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum aan het Kerkplein te Oostburg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid van ons weg te nemen onze geliefde ouderling, die onze gemeente in alle getrouwheid gediend heeft Marinus Willem van Dijke in de leeftijd van 65 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Namens de kerkenraad van de Oud Gereformeerde Gemeente te Oostburg, C. van Hoeve, scriba Oostburg, 12 maart 2007 De catechisanten van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland te Oostburg geven met leedwezen kennis dat is weggenomen onze geliefde leermeester, ouderling Marinus Willem van Dijke Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Namens de catechisanten van de Oud Gereformeerde Gemeente te Oostburg Oostburg, 12 maart 2007 be j Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid ging, vanochtend in zijn eigen vertrouwde omgeving, in alle rust van ons heen mijn lieve man. onze fijne en zorgzame vader, schoonvader en opa Gillis Provoost in de leeftijd van 67 jaar. Greet Provoost-Steketee Rian en Toon Hans en Anita Mart, Daphne Yvon Schiedam, 13 maart 2007 Pastorietuin 3 3111 KL Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 16 maart van 10.15 tot 11.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum. Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend zal om 11.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Gillis Provoost Domburg f Schiedam 27 september 1939 13 maart 2007 Rilland Marie en Leen de Bruijne Oostkapelle Jaap en Ineke Provoost Domburg Maat en Jan Provoost Meliskerke Lenie en Wim Jacobse Oostkapelle Corrie en Gerrit Jobse Marrum Lies en Jan Bosselaar Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Ina Vogelaar-Post Axel: Piet en Addie Post-de Regt Alphen a/d Rijn: Ronald en Manuela Barendrecht: Christian en Margery Colijnsplaat: Marjan en Adrie van Dijke-Vogelaar Amsterdam: Heieen en Christopher, Naomi Amsterdam -.Piet Kortgene, 11 maart 2007 Willem Buijs Een bijzonder mens en inspirerend kunstenaar We zullen hem missen Marijke en William Verstraeten Zijn klokje tikt niet meer, de tijd staat even stil. Wij zijn verdrietig, omdat wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Rinus Vermet Vlissingen: J.W. van Drongelen t B.M. van Drongelen-Bosch Oost-Souburg: Hans van Drongelen Anneke van Drongelen-de Leeuwen Ruben en Erwin Vlissingen, 12 maart 2007 Beste Rinus, rust zacht Wij wensen Ina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Mart en Matty Ilse en Wilko. Ricardo, Thomas Robbert en Marja, Luca Wij werden overvallen door het bericht van het overlijden van i Rinus Vermet echtgenoot van onze medewerker Ina Vermet Wij wensen haar, kinderen en kleinkinderen veel sterkte i met dit verlies. Raad voor de Kinderbescherming Locatie Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66