Riethoven Ter Weel Thuiszorg nodig op Walcheren? balans Artsenpraktijk Chelatie-lnfuus Therapie Voor hart- en bloedvaten aandoeningen De echte klassieke acupunctuur van Universiteit Beijing. Op onze website www.zorainzeeuwsvlaanderen.nl vindt u allerlei informatie over de zorginstellingen in de regio Zeeuws-Vlaanderen. Voor inlichtingen: voorlichting@zzv.nl of 0115 688576 GGD Zeeland - méér dan schoolarts en reizigersspreekuur... www.ggdzeeland.nl Zorggroep Ter Weel van alle zorgmarkten thuis.... veelzijdig in ondersteuning www.gors.nl Bel Stichting Werkt voor Ouderen Woensdag 14 maart 2007 Wijngaardstraat 37, Goes Tel.: 0113 223999 www.biomedischcentrum.com Wijdverbreide Amerikaanse bloedvaten reinigende behandeling. Zowel curatief als preventief toepasbaar Gebruikt bij o.a. etalagebenen, borstpijnen, vermoeidheid en verouderings problemen. Verwijdert o.a. kalk en zware metalen uit bloedvaten en lichaam. Alle pijntherapieën als migraine, rugklachten. Ook overmatige stress, slapeloosheid problemen en andere vaak onbegrepen klachten. HCG-dieet gewichtsverlies therapie met 90% succes en sterk verbeterde gezondheid. Niet-agressieve gezondheid ondersteunende Orthomoleculaire therapie bij kanker. Lid NVA. Vergoeding Zorgverzekeraars - Vrijwillige Thuiszorg Zeeland Steunpunten Mantelzorg Zorgt u voor uw chronisch zieke man of vrouw? Voor uw gehandicapt kind? Of voor uw hulpbehoevende moeder of vader? Mensen die onbetaald en langdurig voor een ander zorgen worden mantelzorger genoemd. Gaandeweg kan de taak van een mantelzorger te zwaar worden. De Steunpunten Mantelzorg zijn er voor u, om: Een luisterend oor te bieden Sociale en emotionele steun te geven Voor informatie en advies Cursussen en lotgenotencontact (bv tilcursus of ziekenverzorging) D.m.v. de inzet van een vrijwilliger "er even tussenuit kunt" Waar kunt u ons vinden? Walcheren Schouwen-Duiveland Terneuzen Sluis De Bevelanden 0118 - 553 530 0111 - 457 103 0115 - 695 822 0117-454 565 0113 - 221576 Middelburg-Zuid 06- 464 22 868 Tholen 0166-663 784 Hulst 0114-312 388 Oostburg 0117-452 452 Stichting Coördinatiepunt Vrijwillige Thuiszorg Zeeland www.vrijwilliaethuiszorazeeland.nl of www.steunpuntzorgvrijwilligers.nl De zorg in Zeeuws-Vlaanderen: u bent in goede handen! Onderzoek door jeugdarts logopedische screening reizigersadvisering en vaccinaties coördinatie bevolkingsonderzoeken lijkschouwing arrestantenzorg gezondheidsenquêtes GGD-gezondheidsmonitor inspectie hygiëne kindercentra onderzoek en vaccinatie bij grootschalige uitbraak infectieziekten opstellen protocollen TBC-bestrijding adviseren schoolgezondheidsbeleid Hepatitis B-vaccinatie voorlichting over SOA en HlV-besmetting geslachtsziektenbestrijding adviseren over gezond gedrag anonieme HlV-test publieksinformatie advisering over gezondheidsbeleid gemeenten gezondheidsbevordering projectcoördinatie ondersteuning scholen bij zorg leerlingen Meld- en Actiepunt Bemoeizorg realiseren draaiboeken opvoedondersteuning samenwerking met diverse organisaties in Zeeland. ZORGGROEP -Thuiszorg: alarmering, huishoudelijke hulp, maaltijdservice, persoonlijke verzorging, verpleging, ondersteunende en activerende begeleiding -Dagverzorging en dagbehandeling -Verzorginghuis- en (kleinschalige) verpleeghuiszorg in de zorgcentra Randhof (Goes), Gasthuis (Goes), Ter Weel Goes,Ter Weel Krabbendijke,Ter Weel Yerseke, Hof Cruninghe (Kruiningen) Zorggroep Ter Weel is in het bezit van het kwaliteitskeurmerk in de zorg. Heeft u een (zorg)vraag? De medewerkers van ons cliëntenservicebureau helpen u graag verder. Be! 0900 22 44 88 0 (lokaal tarief) 24 uur per dag. 7 dagen per week bereikbaar. Het GORS ondersteunt mensen met een lichamelijke en/of met een verstandelijke beperking bij wonen, leren, werken, dagbesteding en vrije tijd. In heel Zeeland maken ruim 750 cliënten gebruik van onze diensten. Kan het GORS ook iets voor u betekenen? Bel 0113 27 33 33 en vraag naar het Cliëntenbureau. Voor directe hulp, een aanvraagformulier, voorlichting of bemiddeling. Stichting Werkt voor Ouderen www.werktvoorouderen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56