weringen Een handicap is immers al lastig genoeg... het logeerhuis Melden op www.lareb.nl areb balans U bent mantelzorger van een persoon met dementie en heeft even behoefte aan rust en ruimte voor uzelf? SVRZ reikt u daarbij de hand, met een unieke voorziening: Woensdag 14 maart 2007 8—■ll" Medicijnen worden goed getest voordat ze op de markt komen. Toch komen in de praktijk soms nieuwe bijwerkingen aan het licht. Door bijwerkingen bij Lareb te melden, draagt u bij aan een veiliger medicijngebruik. Een bijwerking melden - hoe gaat dat? Wanneer u last heeft van een bijwerking, kunt u dit bij ons melden via www.lareb.nl. Daar vindt u een meidformulier voor patiënten. Na het invullen van het meldformulier ontvangt u een persoonlijke reactie van ons. Welke klachten melden? In principe kunt u elke klacht melden waarbij u denkt aan een bijwerking van een medicijn. Speciale aandacht verdienen ernstige bijwerkingen, bijwerkingen van nieuwe medicijnen, bijwerkingen bij kinderen en bijwerkingen die niet in de bijsluiter staan. Wat is Lareb? Lareb is een organisatie van artsen, apothekers en patiënten, die voor het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen informatie verzamelt over bijwerkingen van medicijnen. Deze kennis draagt bij aan een veilig gebruik van medicijnen. Meldingen kunnen bijvoorbeeld leiden tot het aanpassen van de bijsluiter. Meer informatie op onze website Lareb ontvangt graag een melding van een bijwerking. Op onze website vindt u veel informatie over bijwerkingen. Kijk daarom op www.lareb.nl. Nederlands Bijwerkingen Centrum Lareb Goudsbloemvallei 7,5237 MH 's-Hertogenbosch De Cornelia Huibrecht Stichting stelt zich ten doel ondersteuning te bieden aan lichamelijk gehandicapte jeugdigen in Zeeland. Indien andere voorzieningen of subsidies ontoereikend of niet van toepassing zijn, helpen we u graag. Dit gebeurt door geld beschikbaar te stellen ten behoeve van voorzieningen of activiteiten voor individuen of voor groepen. De afgelopen jaren stelden we bijvoorbeeld geld beschikbaar voor woningaanpassing, sporttoernooien, voorzieningen bij sportclubs, taxivervoer, cursussen en scholing. Er is veel mogelijk. Aanvragen voor financiële ondersteuning sturen naar: Cornelia Huibrecht Stichting J. A. van der Goeskade 69 4461 BJ Goes 0113-215659 rosch@zeelandnet.nl Uiteraard kan er ook eerst even gebeld worden om een mogelijke aanvraag voor te bespreken. Mensen met dementie zijn er, vanaf 20 november 2006, voor een korte of langere periode welkom. Hun partner of andere naaste kan daardoor met een gerust hart even afstand nemen van zijn of haar vaak zware verzorgingstaak. Het logeerhuis van SVRZ: is gesitueerd op het terrein vanTer Valcke, centrum voorzorg en reactivering in Goes staat open voor mensen met dementie uit heel Zeeland biedt plaats aan maximaal zes personen, met voor iedereen eigen kamer met sanitair en een gezamenlijke huiskamer Veelzijdige zorg op maat Ter Valcke beschikt over een aantal uitstekende voorzieningen, waaronder: een gevarieerd activiteitenprogramma een restaurant en Grand-café een welvoorziene winkel Ook de logés kunnen hiervan gebruikmaken. De deskundige mede werkers van het logeerhuis streven ernaar hun gasten een zo prettig mogelijk verblijf te bieden. Huiselijkheid en aandacht voor persoon lijke wensen en behoeften staan daarbij centraal. Indicatie Voor het logeerhuis is een indicatie voor verblijf en behandeling van het CIZ (Centrum Indicatiestelling Zorg) nodig. Meer weten? Joris Haeck.de maatschappelijk werker vanTer Valcke, vertelt u graag meer over de mogelijkheden en voorwaarden. Telefoon: 0113 31 53 41. E mail: j.haeck@svrz.nl Het logeerhuis van SVRZ. Dat doet een mens goed! Logeerhuis SVRZ Louise de Colignylaan 4.13 waar de mens iemand is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53