marant OfV balans CS) rim '(Villi Dzsnmnvfi 0900 8066 www.amarant.nl Vitalis College Kellebeek College www.kellebeek.nl Woensdag 14 maart 2007 Bijzonder omdat wij een betrokken organisatie zijn met de ambitie om mensen met een beperking volwaardig te laten functioneren in de maatschappij. Gericht op leven, wonen, werk en vrije tijd. Heel gewoon omdat wij weten en ervan uitgaan dat mensen met een beperking ook 'gewoon' in het leven staan, 'gewoon' gelukkig willen zijn en 'gewoon' recht hebben op een plaats in onze samenleving. Dichtbij omdat wij zorg bieden aan huis, of dichtbij huis, in de wijk waar men woont. Dichtbij om zo, samen met ouders, familie, begeleiders en andere organisaties de zorg te delen. Zorg die zich richt op kinderen en volwassenen en voorziet in het complete pakket zorg- en dienstverlening. Als dit u aanspreekt, is Amarant de organisatie voor Wonen Werkendam Schaijk Grave Heusden Almkerk Uden Overloön c ,Gilze Bavel - Jl venhout A Gemert Goirle Hïivarenbeek Helmond Middelbeers EINDHOVEN Deurne Hooge en Lage Mierde Someren Reuse! Valkenswaard Voor meer informatie of een afspraak: 4, Care for Women IN DE OVERGANG? De overgang is een fase in het leven die iedere vrouw meemaakt. Dit gaat gepaard met geestelijke en lichamelijke verandering. Voor veel vrouwen is dit een vervelende en onaangename periode. Gelukkig is er iets aan te doen Elke vrouw is uniek en behoeft dan ook een individuele begeleiding om door deze periode heen te komen. Gespecialiseerd in de overgang geven wij uitleg en verhelpen klachten. We analyseren risico's die na de overgang komen door preventieve screeningen. Met 2 a 3 consulten komt u soepel door de overgang en weet u eventuele risicofactoren tot een minimum te beperken. Een consult duurt 60 minuten. Verwijskaart niet nodig. Diverse zorgverzekeraars vergoeden geheel of gedeeltelijk het consult Verpleegkundig overgangsconsulentes In Zeeland: Michele Swaager Carol de Kraa, Bisschopstraat 5, 4353 BN Serooskerke (W) Beestenmarkt 7, 4461 CS Goes Kloosterstraat 41 -41 a, 4587CB Kloosterzande tel:0113-227472 Tel: 0118-594592 Heeft u thuis zorg of diensten nodig? Aan de mensen van Allévo kunt u dit met een gerust hart toevertrouwen. Zij zijn er voor. vakkundig, betrokken en gedreven. Wilt u meer weten over Allévo of heeft u vragen over onze zorg- en dienstverlening, belt u dan onze zorgcentrale: 0113 - 24 91 11 Allévo is actief vanuit Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland. Tholen en St. Philipsland kijk ook op: www.allevo.nl CIOS Sport en Bewegen Mode Commercie en Uiterlijke Verzorging Weizijn Gezondheidszorg Geüniformeerde Beroepen Verpleging Verzorging Uiterlijke verzorging Apothekers-, dokters- en tandartsassistent Welzijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46