Familieberichten 26 Woensdag 14 maart 2007 PZC wa Buitenmens Man van de polder Man van 't Kerkje Diepbedroefd delen wij u mede dat na een zeer werkzaam leven, vol liefde en zorg voor ons allen van ons is heenge gaan mijn lieve levenspartner, onze zorgzame vader, schoonvader en fijne opa Johannis Cornelis Bron Jan weduwnaar van Jozina Schieman levenspartner van Roos Hogervorst in de leeftijd van 79 jaar. Oostburg: R.T. Hogervorst-Straetemans IJzendijke: Elly en Mart Meijers-Bron Esther, Stephan Watervliet (B): Hans Bron en Mariska Lauret Apeldoorn: Ineke en Hans Kussendrager Zevenhuizen: Johan en Baukje Hogervorst Aardenburg: Rudie en Monique Hogervorst en kleinkinderen 4501 AA Oostburg, 12 maart 2007 't Schuttebocht 19 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 17 maart om 10.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 1 te Oostburg, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Waterlandkerkje. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Mauritshof Mauritsweg 5 te IJzendijke. Onze dank gaat uit naar dr. de Bruijckere, dr. van Reisen, dr. Depoorter en het personeel van de Thuiszorg voor hun goede zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Lieve opa We zullen u missen. Tonie en Martine, Thijmen Veronic en Jeffrey, jay den Petro en Leonie, Quinten Angelique en Michel, Gilliam, Bonita, Ferron Samantha en Tito, Jennifer, Alice Adriënne en Jan Randy Patricia en Arnold, Robin Sandra en Wilbert Martin Inge en Joost Leslie en Mark Daphne Sylvester Jack en Samentha Dennis Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van Mevrouw B. den Hollander-Geerse in de leeftijd van 85 jaar. Mevrouw Den Hollander is gedurende de periode van 1 juni 1974 tot aan haar vervroegde pensionering per 1 juli 1984 in het stadhuis werkzaam geweest als serveerster bij de voor malige gemeentesecretarie. Wij wensen haar naaste familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris Wandel maar stillekens achter Hem aan. Hij wijst u de wegen. Na een leven dat werd gekenmerkt door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze dierbare moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder en zus Catharina Johanna van Iwaarden-Lindenbergh weduwe van Marinus Christiaan van Iwaarden in de leeftijd van bijna 95 jaar. Sleeuwijk: Martha en Piet van der Staal-van Iwaarden Mirjam en Marco, Sarah Carolien en Remco Prinsenbeek: Dave en Maria van Iwaarden-Adams Maarten Peter Goes: D.G. Meeuwse-Lindenbergh Terneuzen: P.A. Lindenbergh Breda, 12 maart 2007 Correspondentieadres: Vroente 34 4841 CV Prinsenbeek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 maart van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 16 maart om 13.45 uur in de Franciscuskerk, Belgiëplein 4 te Breda, waarna om 15.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het uitvaartcentrum Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Samenkomst in de kerk, waar het condoleanceregister kan worden getekend. Na de crematieplechtigheid bestaat de mogelijkheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het uitvaart centrum Zuylen. Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is, kort na het overlijden van onze oudste broer, schoonbroer en oom, nu ook van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en oom Jan Bron Cor t en Els Bron-Stokkerman Izak t en Coos Bron-Dees Bram en Annie Bron-Croock Frans en Corrie Bron-Sijnesael Neven en nichten Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en levenspartner veel sterkte toe. Oostburg, 12 maart 2007 Je wandeling is ten einde je nieuwe reis begint. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven met onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader, delen wij u mede dat is over leden Antonius Bloks weduwnaar van Pieternella Catharina Reijnhoudt Geertruidenberg, t Middelburg, 19 januari 1925 13 maart 2007 Vlissingen: Hans en Alethea Oostkapelle: Anneke en Peter Middelburg: Toon en Marian Vlissingen: Joke en Piet Wernhout: Maija en Ad Oost-Souburg: Henk en Annelies Middelburg: Nel en Jos Gulpen: Kees en Trix Klein- en achterkleinkinderen Wij willen al het personeel en vrijwilligers van 't Gasthuis Middelburg, afdeling Singel, hartelijk danken voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Noorderbaan 14 4386 CA Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 16 maart om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.10 uur in de aula van de begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Waarlijk, mijn ziel, keer u stil tot God, want van Hem is mijn verwachting Psalm 626 Dankbaar voor de liefde die hij ons gaf en de zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Johannes Marinus Franke t Brouwershaven, 12 maart 2007 St. Maartensdijk, 9 augustus 1918 Brouwershaven, H. Franke-Scherpenisse Brouwershaven, Han en Leny Franke-Ianse Johnny Ruben, Dylan Marcel en Adriënne Renzo Miranda en Henk-Jan Jo-Anne, Rochelle, Jonathan 's-Gravenpolder, Janny en Jan van Schaik-Franke Nadine en Erik Joost en Fannie "Poortershof" Poortdijkstraat 2/26 4318 AN Brouwershaven De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 16 maart in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Ichtuskerk". Liever geen bloemen We willen de medewerkers van Allévo Thuiszorg hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging aan mijn man en onze vader gegeven. Ook willen we de huisartsen Roth en Hage bedanken voor de medische zorg en fijne begeleiding. Familie Franke Diepbedroefd delen we u mee dat onze lieve broer Johannes Marinus Franke is overleden. We zullen hem nooit vergeten. Goes: C. v. Espen-Franke M. Muller-Franke P. de Moor Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden wegnam onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacomina Neeltje van Stee in de leeftijd van 94 jaar. F.J. van Stee (in herinnering) C. van Stee-de Jonge (in herinnering) N. Speelziek-van Stee (in herinnering) A. Speelziek (in herinnering) A. Leijnse-van Stee J. Leijnse (in herinnering) J.C. van Stee (in herinnering) L. van Stee-Platschorre D. van Stee J. van Stee-Biersteker C. van Stee S. van Stee-de Winter Neven en nichten Yerseke, 13 maart 2007 Correspondentieadres: Korte Kerkstraat 9 4401 BV Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 17 maart om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve tante Jacomina Neeltje van Stee fanny en Ad Catrina en Dick Janneke en Rinus Wim Kees en Jenny Suus en Kees Kees en Mieke Marijn en Alie Frank en Daggie Paula en Jan fan en Ineke Jacqueline (in herinnering) Sandra en Rien Anja en Jan Wilma en Jan Jan-Kees (in herinnering) Sylvia en Huib

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28