26 I Dinsdag 13 maart 2007 PZC Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. louw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig, maai- vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze fantastische moeder, schoon moeder, oma en dochter Santina Catharina Vogelaar-Post Ina 15 november 1938 - f 11 maart 2007 Kortgene: Hans Vogelaar Kortgene: Jan en Manon Vogelaar-Schermer Vince, Rens Barendrecht: Manja en Johan Pauwels-Vogelaar Romy, Mariliza, Delano Rockanje: Rob en Liesbeth Vogelaar-Brasser Nikki, Niels Colijnsplaat: Oma Post Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts Kersseboom dokter de Kart, dokter van Halteren en het verplegend en verzorgend personeel van Afd. E van het Oosterschelde- ziekenhuis te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Spuiweg 2,4484 NA Kortgene De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring op vrijdag 16 maart. U wordt uitgenodigd de naaste familie persoonlijk te condoleren vanaf 15.30 uur in Hotel-restaurant De Koren beurs, Kaaistraat 12 te Kortgene. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Oma Ina We zullen je missen. Duizend kusjes Vince, Rens Romy, Mariliza, Delano Nikki, Niels Mijn liefste is gegaan. "Niet meer dan een ademtocht." Willem Frederik Buijs beeldend kunstenaar Dordrecht, 4 mei 1937 Middelburg, 10 maart 2007 Truus Buijs-van den Boezem Familie Buijs Familie van den Boezem Dies Diem Docet Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn grote liefde, onze lieve vader en unieke opa Rinus Vermet Marinus Johannes 5 juli 1930 11 maart 2007 Ina Vermet-van Drongelen Jan Vermet Eveline Vermet-Scheunhage Michiel Josefien Marco Vermet Loes Vermet-Beenhakker Sophie Jan Christian Dominic President Rooseveltlaan 9 4383 AA Vlissingen U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Rinus en ons te condoleren op donderdag 15 maart van 16.30 tot 18.50 uur in het uitvaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Psalm 394 en 5 berijmd Na een ernstig ongeval is door de Heere uit ons midden weggenomen, in de hope des eeuwigen levens, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Margrietha Wouters-van Keulen sinds 18 november 2003 weduwe van Lourens Wouters in de leeftijd van 76 jaar. Biggekerke: A. van Keulen Biggekerke: S. van Keulen Ens: P. van Keulen Emmeloord: F. van Keulen J. A. van Keulen-Mol Neven en nichten 11 maart 2007 Dorpsstraat 55 4373 AD Biggekerke Correspondentieadres: S. van Keulen Dorpsstraat 24 4373 AG Biggekerke Donderdag 15 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Melis- kerke om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Biggekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Geen bloemen. Kuiperspoort 10 4331 GS Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 15 maart a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Plotseling overleed Willem Buys Kunstenaar Gerrit (S) Joke Vermaas Middelburg, 13 maart 2007 Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde tante Margrietha Wouters-van Keulen in de leeftijd van 76 jaar. Koudekerke: P. Wijkhuijs-Wisse Biggekerke: M. Wijkhuijs A. Wijkhuijs Biggekerke, 11 maart 2007 Vrijdag 9 maart bereikte ons het bericht van het overlijden van Pastor emeritus Henk Boekelman regulier kanunnik van Lateranen Pastor Boekelman was van september 1971 tot september 1985 werkzaam voor de parochie Goes en sinds 1999 als emeritus. Met dankbaarheid zien we terug op de periode waarin hij zich inzette voor onze parochie. Parochiebestuur en parochievergadering Parochie H. Maria Magdalena Goes Plotseling ging van ons heen, onze lieve Tante Riet We zijn dankbaar voor alle zorg en aandacht die zij ons ja renlang gaf. Wij zullen haar missen, Lou en Hanneke Jos en Marja Kees en Anneke Wim en Joke Margriet en Kees en onze kinderen Biggekerke, 11 maart 2007 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. Vaarwelen Rust in vrede Op 77-jarige leeftijd is uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Mijndert Landman echtgenoot van Trijntje Landman-Schut Goes:T. Landman-Schut Goes: Carla en Rudi Kopmels-Landman Jacky si- Heinkenszand: Trudi en Bouke Nieuwenhuijse-Landman Terence Alison 4461 ZA Goes, 11 maart 2007 Abel Tasmanstraat 33 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 16 maart van 13.30 uur tot 14.00 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed toch nog plotseling, op zijn 81e verjaardag, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacobus van Meurs Koos echtgenoot van Suzanna Buijze S. van Meurs-Buijze Co en Carla van Meurs-van Waterschoot Linda Mark Ineke en Jan van Drongelen-van Meurs Roel Merel Axel. 11 maart 2007 De Weistede 55 Corr.adres: Paulus Potterpad 20,4571 MZ Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 16 maart om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum "de Ridder", Plughersluys 22 te Ter- neuzen. Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 112