Engineer(s) m/v QJobTrack.nl 28 I Zaterdag 10 maart 2007 PZC Kijk ook op Als Senior Mechanisch Engineer ben je bij ons verantwoordelijk voor het opstellen en analyseren van onderhoudsconcepten. Indien het onderhoud niet meer effectief is, zorg je voor nieuwe modificaties of vervangingstrajecten. We zoeken een ervaren zwaargewicht die naasttechnisch-inhoudelijke kennis ook affiniteit heeft met het vertalen van visie naar technisch beleid. Daarnaast heb je een langetermijnfocus, waarbij je een technisch-bedrijfskundige benadering kiest en afdelingsoverstijgend acteert. Als Senior Mechanisch Engineer heb je met succes een HBO- of WO-opleiding afgerond en bezit je minimaal vijf jaar ervaring in een technische of procesindustrieomgeving met aantoonbare kennis van en/of ervaring met utility- en building-systemen. Als Engineer ben je dagelijks bezig met het technisch ondersteunen van het productieproces van onze maak-pak machines. Centraal staat hierbij troubleshooting. Je zoekt gericht naar oplossingen vanuit machine-instellingen en standaarden. Je neemt deel aan afdelingsbrede projecten geleid vanuit centrale supportafdelingen. Alle activiteiten richten zich op het verbeteren van de technische beschikbaarheid. Ben jij de teamplayer die zijn technische kennis met enthousiasme op anderen kan overbrengen? Heb jij een procesmatige manier van werken en denken? Zijn eigenschappen als analytisch, klantgericht, vastberaden, enthousiast en initiatiefrijk jou niet vreemd? Aarzel dan niet en solliciteer! Als Engineer beschik je minimaal over een WO-opleiding in een technisch-bedrijfskundige richting.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 92