Verkoopadviseur ->r randstad NUVEMA OJobTrack.nl AUTOTECHNICUS m/v Vliedberg (m/v) MARKETING TALENT een docent handvaardigheid/ techniek <m/v) wtf 0,5 jij kunt goed luisteren wij willen met je praten kijk voor meer banen op www.randstad.nl Kijk ook op J Dijkwel Auto Shopping Centre is een jong, snelgroeiend, dynamisch bedrijf. Gevestigd in Oost-Souburg sinds oktober 2003. We repareren en verkopen nieuwe en gebruikte auto's van alle merken. Gehuisvest in een ruim bemeten pand werken wij met het allermodernste materieel. Wegens snelle groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een enthousiaste in het bezit van APK li flexibel sleutelen As hef euk vindt om klein een 5 waar kort zijn .2 3:' het goede adres N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij PZC Zaterdag 10 maart 2007 I 27 Edudelta Onderwijsgroep OPDC De Vliedberg Stationspark 25 4462 DZ Goes de Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen. Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartondernemer of uitvaartvereniging. Nuvema is continue op zoek naar goede mensen. Door de grote groei is Nuvema op zoek naar meerdere kandidaten voor de functie van: In een prettige werksfeer een uitstekend salaris verdienen! De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds, U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MBO-niveau In bezit van rijbewijs B en eigen auto Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk Een auto- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-brief en CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. P. Graveland, Postbus 6, 3740 AA Baarn, email: peter.graveland@nuvema.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL wordt niet op prijs gesteld. Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is. Met de bekende merken Bison, Griffon, Velpon en Imedio zijn de lijmen en kitten van Bison International sterk vertegenwoordigd in meer dan 60 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Voor de afdeling Marketing, die zowel nationaal als internationaal actief is, zoeken wij een: DE FUNCTIE In deze functie krijgt u de kans om ervaring op te doen in marketing. U assisteert in de executie van de productplanr^en. Afhankelijk van uw interesse en capaciteiten kunt u verder binnen de organisatie doorgroeien. U rapporteert aan de Marketing Manager. HET PROFIEL Wij zijn op zoek naar een dynamische kandidaat met de volgende kenmerken: Afgeronde relevante HBO/WO opleiding Ondernemend Creatief Groot verantwoordelijkheidsgevoel Analytisch vermogen Strategisch inzicht Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Goede beheersing van de Engelse taal. Spaans, Italiaans of Duits is een pré Affiniteit met klussen of bouw Wij bieden een uitdagende werkomgeving waarin u uw talenten ten volle kunt ontplooien. Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden is voor ons vanzelfsprekend. U kunt u wsollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, zenden aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tazelaar, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail: ihage@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796. Internet: www.bison.nl www.boltongroup.net Orthopedagogisch- en Didactisch Centrum De Vliedberg is een boven schools instituut binnen het Samenwerkingsverband VO "Oosterscheldegebied", dat in stand wordt gehouden door de deelnemende scholen en is bestuurlijk ondergebracht bij de Edudelta Onderwijs groep. De Vliedberg verzorgt in een separate setting leerwegondersteuning binnen het voortgezet onderwijs. Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met ruim 350 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's met bijzondere aandacht voor de persoonlijke en maatschap pelijke ontplooiing van leerling en d'eelnemer. De volgende onderwijsinstel lingen vormen Edudelta Onderwijsgroep: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelhamis Edudelta Onderwijsgroep respecteert de NVP- sollicitatiecode. Directie en team van OPDC De Vliedberg zijn m.i.v. 1 april 2007 op zoek naar: Tot de taken behoren: - verzorgen van lessen techniek en handvaardigheid in de onderbouw van het OPDC - actief participeren in het kernteam onderbouw Wij zoeken een collega, die: - beschikt over een relevante onderwijsbevoegdheid voor genoemde vakken; - interesse heeft in de doelgroep leerlingen, die het OPDC bezoekt; - creatief is en in staat om dit over te brengen op de leerlingen; - kennis heeft van het VMBO; - in staat is om met de leerlingen in een uitdagende, inspirerende en gestructureerde leeromgeving te werken; - bereid en in staat is om iets extra's te doen; - kijk heeft op de problematiek van de doelgroep of zich hier verder in wil verdiepen. - een goed klassenmanagement kan voeren en in staat is om leerlingen de zorg te bieden, die zij nodig hebben. De benoemde mag verwachten, dat hij/zij ondersteuning en begeleiding krijgt van management en collega's. De Vliedberg beschikt sinds februari 2007 een nieuw en modern schoolgebouw. Honorering zal geschieden in een LB-functie conform de regelingen in de CAO-VO. Inlichtingen over genoemde vacatures kunt u inwinnen bij: - dhr. J.J. Huijskens, directeur (tel. instituut: 0113- 220114, thuis: 0113-213492) - dhr. J. Westerweel, teamleider (tel. instituut: 0113- 220114, thuis: 0113-220333) Indien u interesse heeft in bovenstaande functie dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen voor 20 maart te richten aan: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature docent handvaardigheid/techniek) t.a.v. dhr. J.J. Huijskens Postbus 304 4460 AS Goes Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Cathelijne de Jong 06 46 10 14 09 Van der Spiegelstraat 2 Goes teamleider/supervisor m/v Randstad Callflex Management Recruitment werft en selecteert leidinggevend personeel voor contactcenters. Momenteel zijn wij op zoek naar teamleiders/supervisors voor diverse callcenters in Zeeland (en evt. buitenland). De nadruk van de werkzaam heden ligt op het motiveren en coachen van medewerkers. Daarnaast houdt de teamleider zich bezig met het bewaken van de servicelevels en draagt hij/zij er zorg voor dat zowel de kwantitatieve als kwalitatieve doelstellingen behaald worden. Ook het optimaliseren van de werkprocessen en het aandragen van verbeteringen horen bij de functie. Leidinggevende ervaring is een vereiste evenals hbo- werk/denkniveau, daadkracht, stressbestendigheid, communi catief sterk en zowel mens- als resultaatgericht zijn. cathelijne.de.jong@nl.randstad.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 91