familieberichten 8 I maandag 12 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18:00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft voor altijd in ons voortleven. Tijdelijk scheiden onze wegen, maar eens komen wij elkaar weer tegen. Zeven vette jaren van gelukkig samen zijn werden helaas gevolgd door twee magere jaren. Met groot verdriet om zijn heengaan maar met de dankbare herinnering aan de liefde en bezorgdheid die hij ons heeft gegeven en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden na een ongelijke strijd van twee jaar nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner (maatje), zorgzame en fantastische papa en opa Anthonie Adriaan Roos Tonny Geldermalsen, 5 februari 1949 t Moerbeke, 9 maart 2007 Moerkerke (B): Francien Vermeire Breskens: Bianca en Johnny Laura Moerkerke (B): Rian Nicole B-8340 Moerkerke Boogschutterspad 3 Een speciaal woord van dank aan Dr Christa Devriendt, thuisverpleging Kris Vanhoutte en de palliatieve thuiszorg. De herdenkingsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op vrijdag 16 maart 2007 om 13.00 uur in het crematorium "Temeuzen" Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de bijeenkomst kunt u de familie condoleren. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Tonny op woensdag 14 maart 2007 van 18.30 uur tot 20.00 uur in het funerarium "Frank De Coster" kloosterstraat 2 8340 Sijsele. (Belgie) Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze als zodanig beschouwen. Tonny Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven. Heb je ons een heel stuk geluk en liefde gegeven. Lieve papa bedankt voor alles Bianca en Johnny Rian Nicole Met veel verdriet maar heel dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer, schoon zoon en oom Tonny Roos Sluis: Nel en Sjaak f Faas-Roos Aardenburg: Trudy en Johan Goethals-Roos Eede: Robert en Georgette Vermeire-Matthijs neven en nichten Moerkerke, 9 maart 2007 "Midden in 't leven nog zoveel te geiden Ideeën en plannen te over in één keer voorbij Voor ons was je een kei enig in je soort We zetten ons le\>en in jouw gedachten voort Tonny Jouw kracht, humor en positieve instelling zullen we nooit vergeten. Rust zacht Je tennisvrienden Alex, Jesse, Peter en Ronald Onrustig is mijn hart, tot het rust vindt bij U, o God. Dankbaar voor alle zorg en liefde, die hij heeft gegeven, maar ook geschokt door zijn plotseling heengaan, geven wij u kennis dat is heengegaan naar het Huis van de Heer R.D. Henricus Boekelman c.r.l. Schiedam, 12 april 1934 - f Goes, 9 maart 2007 Reguliere Kanunniken van Lateranen Tonnie van Eikeren Familie Boekelman Familie van Eikeren R.D. Wim Jenniskens, prior Lange Kruisweg 7 5503 RA Veldhoven Tonnie van Eikeren Godfried Bomanslaan 15 4481 DA Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 14 maart van 19.00-20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartviering wordt gehouden donderdag 15 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, aan de Singelstraat te Goes, waarna aanslui tend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de uitvaartviering is er van 9.30-10.15 uur in de 'Dagkapel' van de parochiekerk te Goes, nog gelegenheid om afscheid te nemen. Gelegenheid tot condoleren, alleen schriftelijk in de kerk. Niets in ons leven is zo zeker als de dood Maar dikwijls komt hij onverwachts. Vrijdag 9 maart bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van Pastoor emeritus Henk Boekelman, reguliere kanunnik van Lateranen. Pastoor Boekelman was van september 1973 tot september 1985 werkzaam in de parochie Goes en sinds 1999 emeritus in de regio de Bevelanden en Schouwen-Duiveland. Met dankbaarheid zien wij terug op deze periode waarin hij klaar stond voor onze parochies. Namens het pastorale team, de emeriti, de IPV en alle paro chianen. wensen wij alle mensen die hem dierbaar waren veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Drs. A.M.A. Schenk voorzitter IPV Er is een land van louter licht (lied 290) Na een arbeidzaam leven op zijn vertrouwde boerderij "Moesbosch" is als gevolg van een ernstige ziekte overleden onze lieve broer, zwager en oom Krijn van Sparrentak Koudekerke t Vlissingen 1 mei 1934 9 maart 2007 Middelburg: David van Sparrentak Coba van Sparrentak-Aamoutse Biggekerke: Piet van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Geschiere Zoutelande: Matty Geschiere-van Sparrentak Jos Geschiere (in herinnering) Sint Laurens: Joop van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Huijbregtse Kloetinge: Adrie van Sparrentak (in herinnering) Koudekerke: Anneke de Kam-van Sparrentak Klaas de Kam Neven en nichten Correspondentieadres: Vlissingsestraat 26,4371 RE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 14 maart om 11.00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Waar je ook bent, ik zal het niet weten, niet in tijd en afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zo dichtbij. Vol van verdriet delen wij u mede dat, voor ons onverwacht, is overleden onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Pieternella Geertruida Jonckman-[obse Nel sinds 1977 weduwe vanA. Jonckman Vlissingen, 17 augustus 1929 t Middelburg, 11 maart 2007 Johan van Hemert Annette van Hemert-Verhelst Raymond en Barbara Jojanneke Mieneke Jonckman Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Zorgstroom en van 't Gasthuis (afd. Watertoren) voorde liefdevolle verzorging. Bossenburg 187 4335 ED Vlissingen Nel is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1. Aldaar kunt u afscheid van haar nemen op woensdag 14 maart a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u hierbij uitnodigen, zal plaatsvinden op donderdag 15 maart om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Aan huis geen bezoek. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een kleurrijk mens is heengegaan. Woorden schieten te kort, waar het liefste bezit herinnering wordt. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzus en onze Tante Nel Vlissingen: Jan (in herinneringen Corrie Diana en Georgios Kay John en Anja Nicky Zo lang heb je naar mij uitgekeken. Zo kort heb je mij maar gekend. Dag lieve opa Laura

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8