Banen Prisma MEDEWERKER KLANTENSERVICE (vacaturenummer LOGISTIEK MEDEWERKERS O JobTrack.nl Schipper f OAZ Ben jij de juiste collega? Controleleider MANAGER ORDERVERZAMELAARS EN HEFTRUCKCHAUFFEURS (vacaturenummer 06-028) 20 I Zaterdag 10 maart 2007 PZC hfev. Wie zijn wij? Schipper accountants en adviseurs en dochteronder neming OAZ bedrijfs- en organisatieadviseurs zijn met 250 medewerkers en 7 vestigingen één van de meest toonaangevende accountants- en advieskantoren in Zuidwest-Nederland. Onze bedrijfscultuur is: informeel, open en no-nonsense. Ter versterking van ons controleteam zoeken wij een: (m/v min. 32 uur) De functie: Als controleleider begeleid en coördineer je de dienstverlening aan klanten. Je levert een essentiële bijdrage aan de uitvoering van controleopdrachten. Je stelt de controlestrategie op en werkt deze uit en je vertaalt deze vervolgens in budgetten. Je draagt de vaktechnische verantwoordelijkheid voor de uit voering van de opdrachten, samen met de externe accountant en/of manager. Je bewaakt de voortgang van de werkzaam heden en bent verantwoordelijk voor het aansturen en motiveren van je team. Ook ben je verantwoordelijk voor de evaluatie en rapportering van de controle. Wie ben jij? Spreekt het motto: "Vaktechniek is een voorwaarde, de Wta is een kans" jou aan? Ben je ver gevorderd met de opleiding RA of heb je die opleiding afgerond? Heb je minimaal 4-6 jaar werkervaring als professional in de controlepraktijk? Heb je kennis van (internationale) regelgeving en ben je op de hoogte van ontwikkelingen in ons vakgebied? Ben je betrokken, klantgericht, creatief, initiatiefrijk, communicatief- en besluitvaardig? En beschik je over organisatorische en leidinggevende capaciteiten? Laat ons dan zien wie jij bent! Wat hebben wij je te bieden? Afwisselend en uitdagend werk: niet alleen de cijfers controleren, maar ook toegevoegde waarde leveren. Een team van jonge, enthousiaste collega's. Intern opleidingsprogramma, zowel vaktechnische als persoonlijke ontwikkeling. Een pakket van uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling? Wil jij je persoonlijke kwaliteiten benutten en uitbreiden én ben jij geïnteresseerd? Kijk dan op www.schipperoaz.nl en reageer binnen 2 weken naar Schipper/OAZ t.a.v. Jolanda van der Velden, Postbus 8,4460 AA Goes of via e-mail: jvandervelden@schipperoaz.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.ondernemendoejesamen.nl Soms raakt zelfs het beste talent op een zijspoor en moet weer op de juiste weg geholpen worden. Het sterke punt van Accessio, dochteronderneming van WVS-groep, is dat we kijken naar het talent van mensen. We begeleiden ongeveer 1000 cliënten per jaar naar een passende werkplek. Hiervoor is kennis van de persoon en kennis van de arbeidsmarkt nodig. Voor werkgevers bieden we een totaal pakket van arbeidsonderzoek en advies tot en met plaatsing en nazorg. In verband met het vertrek van onze huidige manager zijn wij op zoek naar een De functie De manager formuleert en realiseert de meerjaren strategie. Hij/zij is eindverantwoordelijke voor de resultaten en activiteiten van de gehele organisatie. Om de economische en sociale doelstellingen te behalen, zal hij/zij er zorg voor moeten dragen dat er efficiënt gewerkt wordt in een positief werkkli maat. Daarnaast zorgt de manager voor de opbouw en instandhouding van een relevant netwerk en weet commerciële mogelijkheden ten volle uit te nutten. Profiel De toekomstige manager van Accessio heeft een academisch dan wel HB0+ werk- en denkniveau, woont in de regio West Brabant en heeft een aantoonbaar (maatschappelijk) netwerk. Hij/zij heeft commerciële ervaring in de reïntegratiemarkt, zowel in de publieke sector als in de private sector. Hij/zij heeft ruime ervaring in een management-functie, bij voorkeur in de arbeidsvoorziening of in de reïn tegratiemarkt en ervaring in het leidinggeven aan professionals. De manager is een motivator en teamplayer met overtuigingskracht, heeft een probleemoplossend vermogen en is commercieel. Wat bieden wij? Boeiende, afwisselende baan met verantwoordelijkheid. Een zelfstandige functie binnen een flexibel en jong team Goed salaris, inclusief winstdeling, waarvan de hoogte afhankelijk is van opleiding en werkervaring Schriftelijke sollicitaties zien wij graag vóór 24 maart tegemoet t.a.v. De heer J. Snoek, Algemeen Directeur WVS-groep, postbus 1130, 4700 BC Roosendaal. Meer informatie over de vacature en Accessio kunt u vinden op www.accessiobv.nl. Verdere inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij de huidige manager Lars van der Beek tel. 0165 822650. ACCESSIO REÏNTEGRATIEDIENSTEN BV Bosstraat 48, 4704 RL Roosendaal T 0165 - 822 650, F 0165 - 534 848 www.accessiobv.nl FOOD RETAIL In verband met een forse uitbreiding van ons Distributiecentrum (DC) en Regionaal Vers Centrum (RVC) te Kapelle zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers die bij goed functioneren een contract voor onbepaalde tijd kunnen verkrijgen. Prisma Food Retail voorziet meer dan 300 supermarkten die zelfstandig opereren onder de formules Golff, MeerMarkt en Attent van een compleet super marktassortiment. Prisma Food Retail maakt deel uit van Sligro Food Group Nederland B.V. en is verantwoordelijk voor de retailactiviteiten van deze beursgenoteerde organisatie. Sligro Food Group kende in 2006 een concernomzet van 1.661 miljoen. 07-034) www.prismafood.nl www.sligro.nl Functie-inhoud Deze medewerker draagt zorg voor het correct afhandelen van vragen, (na)bestellingen en of opmerkingen van onze klanten. Je bent de spil in de communicatie tussen onze magazijnen en de klanten filialen. Functie-eisen? MEAO-diploma, plus vergelijkbare werkervaring Goede beheersing van de Nederlandse taal. Commerciële en service gerichte instelling. Teamplayer, stressbestendig en beschikken over relevante kennis van MS Office. In het Regionaal Verscentrum wordt er gewerkt in drie wisselende diensten. De arbeidstijd ligt tussen zondagavond 21.00 uur tot zaterdagmiddag 12.00 uur. In het KW-magazijn wordt thans in twee dagdiensten gewerkt. Functie-inhoud De orderverzamelaar verzamelt aan de hand van orderlijsten de bestelde artikelen voor onze afnemers. Dit doe je met behulp van elektrische pallettrucks en rolcontainers. De heftruckchauffeur plaatst de binnenkomende goederen op de juiste plaats in de stellingen. Op afroep worden de pallets door de heftruckchauffeur op grijphoogte in de stellingen geplaatst. Voor deze functie geldt datje veilig en zelfstandig werkt. Je draagt verantwoordelijkheid voor een accurate afwerking. Je kunt werkzaam zijn in een magazijn emballage diepvries of gekoelde ruimte. Je bent flexibel en inzetbaar op verschillende afdelingen. Functie-eisen? LBO niveau - aanpakker - nauwkeurig - collegiaal - flexibel. Bereidheid in het RVC te werken in wisselende diensten ook s'nachts. Interesse Indien je interesse hebt voor één van deze functies verzoeken wij je sollicitatie met vermelding van het vacaturenummer 07-034 of 06-028 te sturen naar Prisma Food Retail, t.a.v. de heer K. Holleman afdeling P&O, postbus 26,4420 AA Kapelle. E-mailen kan ook: kholleman@sligro.nl Meer weten? Bel met de heer R. van Ruiten, vestigingsmanager DC/RVC Kapelle, (0113) 36 00 00. HET GEZICHT ACHTER ONBENUT TALENT" Kijk ook op REÏNTEGRATIEDIENSTEN BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84