Chauffeurs fï OAZ Anesthesiemedewerker m/v Secretaresse m/v JobTrack.nl voor 24-36 uur per week voor de maatschap orthopaedie voor 32-36 uur per week JLievensberg 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom e.o. Bergen op Zoom Adjunct-vestigingsdirecteur K.R.G.S. Boejharat doktersassistente 6 I Zaterdag 10 maart 2007 PZC Kijk ook op Het Lievensberg Ziekenhuis zoekt een: en een Zie voor nadere info onze website: www.lievensbergziekenhuis.nl. (acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) ""1 ("ziekenhuis Boerhaaveplein 1 telefoon 0164 - 27 88 76 AB Texel zoekt Graag komen wij in contact met enthousiaste en gemotiveerde chauffeurs; zowel fulltime als invalkrachten. AB Texel verzorgt het transport van agrarische buikproducten zoals aardappelen, uien, wortelen en granen. We werken met diverse werkindelingssystemen (5-op, 5-af, 7-op, 7-af). Je hebt affiniteit met de landbouw. Je hebt bij voorkeur een geldig chauffeursdiploma en rijbewijs B, C en E of bent bereid deze te behalen*. Je bent zelfstandig, flexibel, klantvriendelijk en werkt nauwkeurig. We bieden (inter)nationaal afwisselend werk in een groeiende organisatie met een no-nonsense mentaliteit. Arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Beroepsgoederenvervoer. Voor eventuele vragen kan je contact opnemen met Wendy Houdijk, P&O, tel. (0222) 36 31 82. Je reactie met cv stuur je naar: AB Texel BV, t.a.v. Wendy Houdijk, Schilderweg 263, 1792 CJ, Oudeschild of per e-mail naar w.houdijk@abtexel.nl. 'Chauffeurs in opleiding Heb je een rijbewijs B en wil je chauffeur bij AB Texel worden. Reageer ook dan gerust. Wij bieden je uitstekende opleidingsmogehjkheden met uitzicht op een vaste baan. De 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom e.o. bestaat uit het Mollerlyceum en de Roncalli Scholengemeenschap te Bergen op Zoom, het Mollercollege Zuidwesthoek te Ossendrecht/Hoogerheide en het Mollercollege Steenbergen. De scholengroep biedt breed vmbo, havo, atheneum en gymnasium aan, heeft ruim 3100 leerlingen over vier vestigingen en profileert zich als kansenschool. Kenmerkend zijn de kleinschaligheid van de organisatie en de kwaliteit van onderwijs en leerlingbegeleiding. Alle leerlingen krijgen 'onderwijs op maat' Het Mollerlyceum Bergen op Zoom is een school voor vmbo-t, havo en vwo (atheneum en gymnasium). De school heeft bijna 1300 leerlingen en is gehuisvest in 2 gebouwen. Het Moller staat bekend om de kansen die de school haar leerlingen biedt. Niet alleen op cognitief vlak, maar ook op het terrein van cultuur, sport en internationalisering. Mollerlyceum Bergen op Zoom heeft met onmiddellijke ingang de volgende vacature: 1,0 fte, schaal 12 Functie-inhoud: Als lid van een vijfhoofdige vestigingsdirectie krijgt deze adjunct-vestigingsdirecteur naast de leiding over de leerjaren Havo 3 en Vwo 3 met name de portefeuille onderwijskundige ontwikkeling. Functie-eisen: - beschikt over een relevante onderwijsbevoegdheid, bij een volledige weektaak wordt 0,3 fte ingevuld met lessen; - heeft zicht op recente onderwijsontwikkelingen; - is in staat om een integrale visie te vertalen naar de schoolpraktijk; - kenmerkt zich door inlevingsvermogen en is een teamspeler. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer drs. P.G.N.M. Winters, vestigingsdirecteur, op telefoonnummer 0164-241550. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 19 maart 2007 sturen aan drs. M.J.M. van Loo M.ed.M., rector 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom e.o., postbus 471, 4600 AL Bergen op Zoom. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ons middelbaar onderwijs StrateegBlikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant. Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi tieus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van morgen te geven... Combineer je kennis met talent. www.omo.nl bedrijfs- en organisatie adviseurs OAZ is de professionele schakel tussen kandidaat en werkgever. Dankzij onze persoonlijke formule zijn wij voor steeds meer opdrachtgevers dé partner bij personeels- organisatievraagstukken. Met onze expertise in een omvangrijk netwerk kunt u bij OAZ altijd rekenen op de juiste begeleiding, nauw keurig afgestemd op uw situatie en profiel. Bent u de enthousiaste kandidaat die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatie brief en CV binnen io dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes, tel 0113-256600 fax 0113-256610 vacatures@schipperoaz.nl www.schipperoaz.nl Onze opdrachtgever is een gerenommeerd bedrijf in Zuid Beveland, dat actief is in de maritieme I sector. Zij houden zich voornamelijk bezig met: de levering en montage van voortstuwingsin stallaties voor nieuwbouwschepen, hermotorisering van bestaande schepen en het uitvoeren van revisies en onderhoud van motoren. Ter versterking van het team zijn wij op zoek naar een zelfstandige Allround administratief medewerker (m/v) 32 uur/week De functie: In deze uitdagende functie bent u verantwoordelijk voor een breed pakket aan administratieve taken. U houdt zich bezig met: Administratieve afwikkeling van verkooporders; Vastleggen en bewaken van logistieke stromen binnen de projectadministratie; Verwerking van inkomende facturen; Assistentie bij de uitgaande facturatie; Uitwerken van offertes en andere correspondentie; Aannemen en doorverbinden van inkomend telefoonverkeer; Diverse voorkomende werkzaamheden. Gevraagd wordt: Tenminste mbo werk- en denkniveau, Aantoonbare ervaring op het gebied van projectmatig werken; Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift (Frans is een pré); Nauwkeurige en georganiseerde manier van werken; Stressbestendigheid; Flexibiliteit; Snel kunn.en schakelen. Geboden wordt: Een afwisselende functie binnen een jong en modern bedrijf waar hard gewerkt wordt; Een prettige werksfeer met voldoende ontwikkelmogelijkheden en ruimte voor inbreng van ideeën; Goede arbeidsvoorwaarden. Bijna 200 zeehonden spoelen aan. Help. Giro 8020 t.n.v. Zeehondencrèche Lenie 't Hart. huisarts te MIDDELBURG Zoekt per 1 mei 2007 een Voor 2 dagen per week. In verband met de pensionering van de assistente die na 20 jaar de praktijk verlaat. De voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft in de gezondheidszorg of de opleiding tot doktersassistente heeft afgerond. Sollicitaties graag voor 20 maart a.s. aan: K.R.G.S. Boejharat, huisarts Noordweg 419 4333 KD MIDDELBURG. ondernemen doe je samen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70