Jong Ambon steeds dichter bij kampioenschap
PZC Maandag 12 maart 2007 43
WBÊBïïV: -Viïzmm M
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Geinoord-Ajax 0-2,
SSV'65-Huizen 1-4, Hoek-Spakenburg
1-3, GVW-Quick Boys 0-2, WOG-Kloe-
tinge 1-2, Bennekom-Sparta N. 2-1, IJssel-
meervogels-Nunspeet 2-
■1.
IJsselmeerv.
19 13
4
2 43
47-18
Nunspeet
18 10
4
4 34
39-26
Sparta N.
19 10
3
6 33
41-27
Quick Boys
18
9
5
4 32
35-24
Spakenburg
18
9
5
4 32
30-20
GVW
18
9
4
5 31
34-22
Hoek
18
7
7
4 28
37-29
Ajax
19
5
9
5 24
25-28
Huizen
18
4
7
7 19
24-29
Kloetinge
18
4
7
7 19
18-28
Bennekom
18
4
6
8 18
33-45
Geinoord
19
3
6
10 15
22-43
WOG
18
3
5 10 14
17-31
SSV'65
18
0
4 14 4
14-46
Eerste klasse C: Roda Boys-LRC 1-4,
Meerkerk-Nieuw Lekkerland 0-3, Schellui-
nen-Rijsoord 0-1, WGZ-GJS 3-0, Terneu-
zense Boys-Nivo Sparta 0-2, Oostkapelle-
Achilles Veen 4-2.
LRC
17
12
4
1
40
49-23
Nivo Sparta
16 11
4
1
37
45-20
Rijsoord
17 10
4
3
34
23-17
Roda Boys
17
9
5
3
32
26-19
WGZ
16
7
5
4
26
28-16
Lekkerland
17
6
6
5
24
21-16
GJS
17
6
5
6
23
27-28
Schelluinen
17
5
3
9
18
22-33
Ach. Veen
17
3
5
9
14
27-39
Meerkerk
18
4
2 12
14
27-39
Oostkapelle
17
3
3 11
12
18-36
Tem. Boys
18
2
2
14
7
17-44
Tweede klasse E: De Meeuwen-AZW
1-1, Rillandia-Arnemuiden 0-3, Heine-
noord-Zwaluwe 0-0, GPC-Tholense Boys
3-2, Zaamslag-Kapelle
5-3, Bruse
Boys-
Dinteloord 1-1
GPC
17 14
2
1
44
49-13
Arnemuiden
17 13
3
1
42
49-13
Heinenoord
17
7
8
2
29
35-26
Bruse Boys
18
6
7
5
25
31-29
Dinteloord
17
6
4
7
22
26-27
Zwaluwe
17
6
4
7
22
17-18
Zaamslag
17
6
4
7
22
29-37
Kapelle
17
5
4
8
19
25-31
Meeuwen
18
5
3
10
18
21-27
Thol. Boys
17
4
5
8
17
31-38
AZW
17
3
7
7
16
17-32
Rillandia
17
1
3 13
6
9-48
Derde klasse A: Krabbendijke-Noad
'67 1-3, SKNWK-Veere 0-2, WHS-Bevelan-
ders 2-2, Dauwendaele-VCK 2-0, Duive-
land-Nieuwdorp 1-1, Serooskerke-Hein-
kenszand 4-0.
Nieuwdorp
18 12
5
1
41
43-11
Serooskerke
18 10
6
2
36
33-17
Noad'67
18
8
7
3
31
24-18
Veere
17
9
3
5
30
46-21
Duiveland
17
8
3
6
27
33-37
Heinkensz.
18
7
2
9
23
30-38
Dauwend.
17
5
5
7
20
37-32
Krabbend.
18
5
4
9
19
23-45
WHS
17
4
6
7
18
24-31
VCK
17
3
7
7
16
21-27
SKNWK
18
4
4 10
16
25-29
Bevelanders
17
2
4 11
10
10-43
Vierde klasse A: DFS-Borssele 3-1,
Arendskerke-Cadzand 5-1, Nieuwland-
SVD 7-2, Hoedekenskerke-Spui 4-1,
Goes-MZVC 0-9, Apollo-Wemeldinge
3-1, Colijnsplaatse Boys-Wolfaartsdijk
2-0.
Col. Boys 20-55 SVD 20-26
Wolfaartsd. 20-47 H'kerke 20-26
Apollo 19-41 DFS 20-23
Wemeldinge 20-36 Spui 20-23
Arendskerke 18-31 Borssele 20-18
MZVC 20-28 Cadzand 19-9
Nieuwland 20-27 Goes 18- 1
Vierde klasse B: Chrislandia-Brouwers-
haven 5-1, Stavenisse-ZPR 1-3, FSV-Mevo
2-3, Vrederust-Smerdiek 1-2, Yerseke-
Kruiningen 4-1, Waarde-WIK 0-3, SPS-
ZSC 2-2.
Yerseke 21-46 WIK 18-23
ZPR 18-45 Chrislandia 20-22
ZSC 20-42 SPS 19-19
FSV 19-40 Vrederust 19-18
Mevo 20-38 Brouwersh. 19-14
Smerdiek 20-34 Stavenisse 19-10
Kruiningen 20-34 Waarde 20- 7
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse: H'jansdam 2-ASWH 2
5-0, Kozakken Boys 2-Groote Lindt 2 2-0,
VVGZ 2-Meerkerk 2 1-1, Hoek 2-Oranje
Wit 2 4-1, Arnemuiden 2-Sliedrecht 2
>1-0.
H'jansdam 2 14-33 Koz. Boys 2 15-19
ASWH2 15-27 Meerkerk 2 15-18
Sliedrecht 2 16-24 VVGZ 2 14-16
Hoek 2 16-22 Rijsoord 2 14-16
Arnemuid. 2 15-21 Oranje W. 2 15-10
Gr. Lindt 2 15-20
Eerste klasse: Terneuzense Boys 2-
Serooskerke 2 1-0, Sliedrecht 3-Zwerver
2 1-3, Rijsoord 3-WGZ 3 1-0, SSV 2-GPC
2 0-3, AZW 2-Heerjansdam 3 1 -2, Oost-
kapelle 2-ASWH 3 0-3.
ASWH3 17-41 Zwerver 2 17-24
Sliedrecht 3 17-31 Oostkap. 2 17-23
GPC 2 17-29 Tern. Boys 2 17-23
Rijsoord 3 17-28 Seroosk. 2 17-17
SSV 2 17-26 AZW 2 18-11
Heerjansd. 3 17-25 WGZ 3 16-9
Tweede klasse A: Heinkenszand 2-
Zaamslag 2 1-4, Kapelle 2-Bruse Boys 2
4-1, Wemeldinge 2-Dauwendaele 2 0-2,
Arnemuiden 3-Kloetinge 3 1-0, Veere 2-
Yerseke 2 4-0, Hoek 3-Meeuwen 2 1-3.
Kapelle 2 18-41 Kloetinge 3 17-26
Zaamslag 2 18-38 Hoek 3 17-19
Veere 2 18-30 Yerseke 2 17-18
Meeuwen 2 16-28 Arnemuid. 3 18-18
Bruse Boys 2 17-28 Heinkensz. 2 17-13
Dauwend. 2 18-27 Wemeld. 2 17-11
Tweede klasse B: Drechtstreek 2-Klun-
dert 2 5-2, Olympia 2-Zwaluwe 2 0-1,
Kloetinge 4-WHS 2 0-0.
Zwaluwe 2 15 -42 Kogelv. 2 14-17
Olympia 2 16-32 WHS 2 16-17
Drechtstr. 2 17-26 SKNWK 2 15-13
Kloetinge 4 15-25 Duiveland 2 14-11
SPS 2 14-18 Klundert 2 15- 7
Gunners 2 15-18
Derde klasse A: Zeelandia 7-Mevo 2
1-0, VCK 2-GPC 3 0-1, Bevelanders 2-
Spui 2 10-1, Oostkapelle 3-Nieuwdorp 2
0-2, Serooskerke 3-Meeuwen 3 2-2.
Mevo 2 17-34 Meeuwen 3 16-22
Seroosk. 3 17-31 Spui 2 17-22
Beveland. 2 18-30 Tern Boys 3 16-21
Nieuwd. 2 16-27 VCK 2 17-18
GPC 3 18-26 Zeelandia 7 14-16
Oostkap. 3 17-24 Hoek 4 15-4
Derde klasse B: Krabbendijke 2-Apol-
lo 2 1-0, Arendskerke 2-SSV 3 3-1, Yerse
ke 3-WC 2 1-2, Kruiningen 2-WHS 3
2-2, Serooskerke 4-Terneuzense Boys 4
1-0, Tholense Boys 2-Wolfaartsdijk 2 3-1.
Krabbend. 2 17-40 Apollo 2 17-18
Thol. Boys 2 18-36 WC 2 18-18
Seroosk. 4 18-33 Tern. Boys 4 17-16
Wolfaarts. 2 17-31 WHS 3 18-16
SSV 3 18-31 Kruiningen 2 18-13
Arendsk. 2 16-23 Yerseke 3 16-12
Derde klasse C: Unitas 7-Klundert 3
0-1, DVO 2-lnternos 14 9-0, Seolto 2-Din-
teloord 2 3-0, Noad 2-Good Luck 2 1-2.
Seolto 2 16-43 Noad 2 15-20
Gd. Luck 2 16-39 Internos 14 15-13
Dinteloord 215-28 FSV 2 15-13
Unitas 7 15-26 Klundert 3 15-9
DVO 2 15-24 DSE 2 14- 4
Rood Wit 7 15-23
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: RKDVC-Rhode 5-1,
WSC-TOP 1-1, Best Vooruit-Internos 2-0,
Unitas'30-Nuenen 1-0, Rood Wit V-Desk
0-0, OSS'20-Terneuzen 1-1.
Best Vooruit 17 9 5 3 32 26- 13
Desk
17
9
4
4
31
30-20
Unitas'30
16
9
3
4
30
23-19
WSC
16
7
6
3
27
24-14
Nuenen
16
7
5
4
26
20-16
OSS'20
17
6
7
4 25
23-18
Terneuzen
16
6
5
5
23
25-20
TOP
16
4
7
5
19
20-18
Rood Wit V
16
4
5
7
17
16-20
Internos
16
5
2
9
17
21-33
RKDVC
17
2
4 11
10
17-36
Rhode
14
2
1
11
7
15-33
Tweede klasse E: RCS-Halsteren 4-0,
EBOH-Longa 4-1, SC 't Zand-Dongen 0-1,
Madese Boys-Zierikzee 4-1, Unitas-Oos-
terhout 3-1, BSC-Vlissingen 1-0.
Unitas
16 13
3
0 42
57-14
RCS
17
8
5
4
29
43-27
Longa
17
8
4
5
28
27-30
Madese B.
17
6
7
4
25
26-20
EBOH
16
7
3
6
24
26-24
Halsteren
17
7
3
7
24
30-34
SC 't Zand
16
6
3
7
21
26-25
Dongen
16
5
6
5
21
21-22
BSC
17
5
4
8
19
19-30
Oosterhout
16
5
3
8
18
20-29
Vlissingen
17
5
3
9
18
23-35
Zierikzee
16
1
2 13
5
15-43
Derde klasse A: Roosendaal-MOC'17
6-0, Steen-Meto 2-3, Goes-SC Gastel 1-1,
Zeelandia Middelburg-HSC'28 4-0, Dos-
ko-HW'24 (gestaakt in 83e minuut bij
1-3), Steenbergen-Moerse Boys 2-0.
HW'24
16 12
2
2
38
38-12
Roosendaal
17 11
3
3
36
39-17
Moerse B.
17 10
2
5
32
43-18
Goes
18
9
3
6
30
33-22
Meto
17
7
5
5
26
20-30
Steenberg.
17
6
6
5
24
29-27
Dosko
17
6
5
6
23
22-27
Zeelandia
17
7
1
9
22
31-28
Steen
17
6
2
9
20
31-39
MOC'17
18
5
3 10
18
26-43
SC Gastel
18
1
7 10
10
15-41
HSC'28
17
2
3 12
9
13-36
Vierde klasse A: Corn Boys-Ria W 0-2,
IJzendijke-Hulsterloo 3-1, Aardenburg-
Hontenisse 1-0, Koewacht-Clinge 0-3,
Sluiskil-Biervliet 0-0, Axel-Breskens 2-2.
Clinge
17 14
2
1
44
52-15
Axel
17 11
5
1
38
39-16
Ria W
17
9
5
3
32
32-24
Aardenburg
17
6
6
5
24
31-21
Breskens
17
7
3
7
24
32-29
Hulsterloo
17
6
5
6
23
24-26
Biervliet
16
5
4
7
19
18-23
Hontenisse
16
5
2
9
17
22-26
Koewacht
17
4
4
9
16
27-39
Sluiskil
17
4
3 10
15
20-31
IJzendijke
17
4
3 10
15
27-43
Corn Boys
17
4
2 11
14
19-50
Vierde klasse B: Divo-De Noorman
nen 4-0, Walcheren-Grenswachters 5-1,
Luctor'88-De Schutters 0-3, Domburg-Pa
trijzen 5-1, FC Bergen-Zeeland Sport 7-2,
Odio-Val Aan 1-1.
FC Bergen
16
13
2
1
41
44-11
Walcheren
18 13
2
3
41
46-19
Zeeland Sp.
17
8
4
5
28
35-29
Domburg
16
8
1
7 25
22-19
Luctor'88
17
7
1
9
22
24-32
Schutters
16
5
5
6
20
24-28
Patrijzen
16
6
2
8
20
26-31
Val Aan
15
5
4
6
19
19-25
Grenswacht.
16
5
3
8
18
19-26
Divo
16
5
2
9
17
25-30
Odio
16
4
5
7
17
23-35
Noorman.
17
3
1
13
10
24-46
Vijfde klasse A: Hoofdplaat-Oostburg
2-2, Groede-Schoondijke 1-1, Vogelwaar
de-Volharding 1-2, Kwadendamme-Sluis
2-1, Philippine-Graauw 1-1.
Kwadend. 15-32 Graauw 15-21
Schoondijke 16-31 Vogelwaarde 15-19
Hoofdplaat 16-29 Philippine 16-17
Groede 16-24 Sluis 15-15
Oostburg 16-22 SDO'63 16-2
Volharding 16-22
Vijfde klasse B: Hansweertse Boys-
Nieuw Borgvliet 1-2, Kaaise Boys-Vivoo
5-3, Lewedorpse Boys-Jong Ambon 2-3,
Ouwerkerk-Robur 0-6, Dreischor-Rimboe
1-0, WW'67-Renesse 3-0.
Jong Ambon 17-49 Vivoo 16-35
Robur 17-33 Dreischor 17-23
Borgvliet 16-22 WW'67 17-22
Rimboe 16-20 Kaaise Boys 16-20
Lewed. Boys 16-18 Renesse 16-16
Hansw. Boys 17-16 Ouwerkerk 17 - 7
Vijfde klasse C: Lepelstraatse Boys-SC
Welberg 4-0, Achtmaal-NVS 3-1, NSV-
Schijf 1-0, Cluzona-Dioz 0-3, SC Kruis-
land-Devo 1-2, Vosmeer-FC Moerstraten
2-2.
NSV 18-48 NVS 17-24
Schijf 17-43 Moerstraten 17-20
Devo 17-40 Cluzona 17-19
Dioz 16-32 Vosmeer 17- 8
Lepelstr. B. 17-27 Kruisland 15-4
Achtmaal 16-24 Welberg 18- 3
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse: Noad 2-Vlissingen 2
1-0, Jeka 2-Zierikzee 2 3-1, BSC 2-Moer-
se Boys 2 3-1, RCD 2-Halsteren 3 (BNO),
HW'24 2-lnternos 2 2-1, Unitas'30 2-Pa-
pendrecht 2 1-2.
Papendr. 2 18-35 Noad 2 16-22
Internos 2 17-34 RC D 2 15-19
HVV'24 2 16-30 Zierikzee 2 16-16
Jeka 2 15-29 Unitas'30 2 16-15
Moerse B. 2 16-27 Halsteren 3 16-12
BSC 2 17-25 Vlissingen 2 17-7
Tweede klasse 201: Dosko 2-HVV24
3 11-1, SC Gastel 2-RCS 2 0-4, Zundert
2-Terheijden 2 1-0, Goes 2-Alliance 2
2-1, Terneuzen 2-MOC17 2 1-6, Zeelan
dia M. 2-Steen 2 5-4.
RCS 2 16-44 Terheijden 2 16-19
SC Gastel 2 17-37 Steen 2 17-18
Dosko 2 17-32 Terneuzen 2 16-16
MOC'17 2 17-32 Alliance 2 17-13
Zeelandia 2 15-26 Zundert 2 17-12
Goes 2 18-23 HW'24 3 15-10
Tweede klasse 202: TSC 2-Ooster-
hout 2 1-1, Veerse Boys 2-Gilze 2 1-2, SC
't Zand 2-IFC 2 6-0, RKTW 2-Jeka 4 0-3,
Dubbeldam 2-Bavel 2 7-8, Zeelandia M.
3-Hardinxveld 2 3-3.
Jeka 4 16-40 Zeelandia 3 16-21
SC 't Zand 2 17-37 Gilze 2 17-17
TSC 2 15-29 Hardinxv. 2 17-17
RKTW 2 17-27 Bavel 2 16-14
Oosterh. 2 16-24 Dubbeld. 2 17-14
IFC 2 15-22 Veerse B. 2 17-12
Derde klasse: Walcheren 2-Hontenisse
2 2-0, IJzendijke 2-HW'24 4 0-0, Dom
burg 2-Clinge 2 5-1, Luctor'88 2-RCS 3
4-0, Oostburg 2-Breskens 2 4-3.
Walcheren 2 17-38 Hontenis. 2 16-20
HW'24 4 15-32 Oostburg 2 16-15
Luctor'88 2 14-29 Breskens 2 14-12
Domburg 2 16-26 IJzendijke 2 15- 7
Patrijzen 2 13-24 RCS 3 15-5
Clinge 2 15-20
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse: Oostkapelle-Buitenvel-
dert 2 5-0, Reiger Boys-Muiden 2-0, Rijs-
oord-Rijnvogels 1-3.
RCL 18-43 Wartburgia 18-23
Reiger Boys 17-40 Rijsoord 17-20
Rijnvogels 18-33 Smerdiek 16-17
Ter Leede 2 16-32 Jodan Boys 18-14
Oostkapelle 17-26 Stedoco 2 18-14
Muiden 16-25 Buitenv. 2 15- 0
Derde klasse: De Meeuwen-Papend-
recht 0-2, WIK-Stedoco 3 0-2, Kerkwijk-
Zierikzee 3-1, Tricht-GJS 2-4, Oostkapel
le 2-Everstein 0-0, Wieldrecht-Peursum
1-1.
GJS 16-37 Everstein 16-22
Stedoco 3 15-32 Zierikzee 16-17
Peursum 16-31 Kerkwijk 16-15
Oostkap. 2 16-26 Wieldrecht 16-15
Papendrecht 16-26 Tricht 15-13
WIK 16-24 Meeuwen 16-8
Vierde klasse: Patrijzen-Kruiningen
0-1, Smerdiek 2-Groote Lindt 2-1, Dau-
wendaele-Wemeldinge 6-0, Aardenburg-
Nieuwdorp 2-3, Gastel-Noormannen 9-2.
Gastel 15-38 Rijsoord 2 14-20
Kruiningen 16-37 Gr. Lindt 16-17
Nieuwdorp 15-34 Smerdiek 2 15-13
Noorman. 16-33 Patrijzen 15- 9
Aardenburg 16-30 Wemeldinge 15- 7
Dauwend. 15-24 Zeeland Sp. 14- 4
LEWEDORP - Jong Ambon heeft na de 3-2-overwinning Paulo da Silva Gomes (foto) binnen het eerste halfuur
op Lewedorpse Boys nog slechts vijf punten nodig voor voor een 0-2-voorsprong tegen Lewedorpse Boys.
het kampioenschap in de vijfde klasse B van het zondag- Rinus de Winter maakte vervolgens de aansluitingstref-
voetbal, terwijl er nog vijf wedstrijden te gaan zijn en fer voor de thuisploeg: 1-2.
de ploeg uit Middelburg een voorsprong van zestien Martin Waisapy zorgde in de 65e minuut voor 1-3 en
punten heeft op Robur. Jasper Verdonk tekende in de slotfase nog voor 2-3.
in de wedstrijd van gisteren zorgden Levi Waisapy en foto Willem Mieras