Dauwendaele boekt belangrijke zege dromen van eerste succes CPC en Arnemuiden blijven winnen in de tweede klasse Ook voetballers MZVC hebben geen kind aan zwak Goes: 0-9 Vierdeklassers raken WPZC Maandag 12 maart 2007 33 Woede bij spelers van Tholense Boys nadat de arbiter CPC een straf schop heeft gegeven. foto Lex de Meester Derdeklasser verlaat langzaam maar zeker degradatiezone. door Klaas Verspoor GOES - FC Dauwendaele is bezig aan een opmars. De ploeg van Gérard de Nooijer versloeg VCK en ontworstelt zich aan de degra datiezone. Bovenin liep Seroosker- ke twee punten in op koploper Nieuwdorp. Dauwendaele-VCK 2-0: Joran Moes schoot in de 38e minuut op aangeven van Guus Toornstra raak. In de 59e minuut profiteerde Jorrit Schuurman van een verkeer de terugspeelbal van het teleurstel lende VCK: 2-0. Serooskerke-Heinkenszand 4-0: Frank Allaart scoorde al na vijf mi nuten en vlak voor rust bracht hij Serooskerke tegen het tamme Heinkenszand op aangeven van leroen Geerse op 2-0. Een voorzet van Jan-Willem Francke stelde Bas Colijnsplaatse Boys slaat dankzij zege gat van acht punten. door onze sportredactie GOES - Colijnsplaatse Boys won de topper in de vierde klasse A tegen Wolfaartsdijk met 2-0. MZVC had geen kind aan Goes. Goes-MZVC 0-9: Bij rust was het 0-3 door Sander de Vries (2x) en Alexander Bom. Na de thee scoor den Bom (2x), De Vries, Dennis Bodrij, Wouter de Vries en Mare Willemse. Nieuwland-SVD 7-2: Via Pieter van Dijke werd het al snel 1-0, maar pas in blessuretijd liep de Rooze in staat om voor 3-0 te zor gen. Het sterke Serooskerke kwam via Bernardo Wattel aan de vierde goal. Krabbendijke - Noad'67 1-3: Aan voerder Arjan Moerland schoot Noad'67 naar een o-i-voorsprong maar een minuut later zorgde Ro nald Zuidweg voor de gelijkmaker. Vijf minuten voor rust scoorde Moerland vanaf de stip zijn twee de treffer. Krabbendijke kreeg via Martin Bal tot twee maal toe kan sen op 2-2, maar jeugdspeler Ste fan van de Peet gooide het duel een kwartier voor tijd op slot. WHS-Bevelanders 2-2: Jeroen Oostdijk stond na een half uur aan het eind van een vlot lopende aan val: 1-0. Via Patrick van Schetsen kreeg de thuisploeg daarna kansen de score uit te bouwen, maar dat gebeurde niet. Uit een corner kwam Bevelanders via Leo Koole op gelijke hoogte. WHS ging na rust nog aanvallender spelen en Bevelanders profiteerde. Opnieuw thuisclub door Carsten Feleus en Richard Jacobs (strafschop) naar 3-0. Jacobs scoorde vlak na rust ook 4-0. SVD kwam door Ewout de Graaf (2x) terug tot 4-2. Dennis en Joey van Belzen en Carsten Fe leus legden de eindstand vast. Apollo-Wemeldinge 3-1: Jean -Paul Hart- hoorn 1-0, Ramon Uitterhoeve 2-0, Remi Bruinooge 2-1, Jeffrey Otten 3-1. 's-Heer Arendskerke-Cadzand 5-1: Wal ter de Kok 1-0, Hubert van Sabben 2-0 en 3-0, Patrick Vercouteren 3-1, Walter de Kok 4-1, Gerben Eversdijk 5-1. Hoedekenskerke-Spui 4-1: Remco Ha melink 0-1, Julian Walrave 1-1, Niels Otte 2-1, Bernard Prevost 3-1, Niels Otte 4-1. DFS-Borssele 3-1: Huib Nortier 1-0, 2-0, Anders Ooms 2-1, Lennart Padmos 3-1. was het Koole die bij een uitval scoorde. Een eigen doelpunt van Frank van Halst, die een voorzet van Armando van de Repe achter zijn eigen keeper schoot, leverde WHS toch nog een punt op. SKNWK-Veere 0-2: Veere was de betere ploeg, mede omdat SKNWK tegen zichzelf vocht. Al na drie minuten scoorde Tom Nieuwelink de 0-1. Veere kwam daarna niet in problemen en kwam in blessuretijd door een ei gen goal van Martijn Rentier aan de 0-2. Duiveland-Nieuwdorp 1-1: Koplo per Nieuwdorp had in de eerste helft weinig te vertellen in Ooster- land. „We waren in het begin zoe kende", erkende trainer Jos van Belzen. Vlak voor rust werd Duive- land beloond door een doelpunt van Barry Steenpoorte. In de twee de helft herstelde Nieuwdorp de averij. Al vroeg maakte Turan Do- gan gelijk, op aangeven van Niels Mulder. Colijnsplaatse Boys-Wolfaartsdijk 2-0: 43. Dave Bout 1-0, 66. Robert Jan van der Genugten 2-0 (strafschop). Yerseke-Kruiningen 4-1: Edwin van Hou- te 1-0, Jimmy Fens 1-1 (strafschop), Edwin van Houte 2-1, Urvin van Hekelen 3-1, Edwin van Houte 4-1. Vrederust-Smerdiek 1-2 (0-1). Hilbert Brinkman 0-1, Haikel Huisman 1-1, Souli man el Bouzzaui 1-2. Stavenisse - ZPR'84 1-3: Matthé van Zielst 1-0, Mark Wauts 1-1, Mourad Gu- cun 1-2, Sammy Dillen 1-3. SPS-ZSC'62 2-2: Leonard Quist 1-0, Wer ner Klaassen 1-1, Jorn Elenbaas 2-1, Barry Dorreman 2-2. Waarde - WIK'57 0-3: Erik de Vlieger 0-1, Rick Bevelander 0-2, Erik de Vlieger 0-3. De Meeuwen blijft in degradatiegevaar na gelijkspel tegen AZW. door Wim Broekhoven goes - In de tweede klasse won nen beide koplopers. GPC met 3-2 van Tholense Boys en Arnemui den met 3-0 van Rillandia. GPC-Tholense Boys 3-2: De kop loper liet zich meeslepen met het krachtvoetbal van de bezoekers. Robin de Pagter schoot de thuis ploeg na een half uur na een handsbal vanaf elf meter op voor sprong, maar een kopbal van Piet de Graaff leverde de verdiende ge lijkmaker op. Vijf minuten na de thee werd het 2-1 door Sven Ron de en daarna stond hij op de goe de plaats bij een scrimmage: 3-1. Een fraaie vrije trap van Ronny de Graaf leverde vlak voor tijd de 3-2 op. Rillandia-Arnemuiden 0-3: Ril landia bleef voor rust overeind om dat Marinus Baas een strafschop te gen de paal schoot. In de eerste mi nuut van de tweede helft werd het door Baas 0-1 en twee minuten la ter door Corné van Belzen 0-2. De wedstrijd was daarmee gespeeld en de 0-3 van Baas na een klein uur alleen van belang voor de tops corers-lijst. Arnemuiden-keeper Den Dunnen kreeg nog rood we gens hands buiten het strafschop gebied. Meeuwen-AZW 1-1: De thuis ploeg had voor rust het beste van het spel, maar na een kwartier strafte Jaap den Doelder een verde- digingsfout af: 0-1. Tien minuten na de thee kon Jeroen van Winkel hof vanaf elf meter gelijkmaken. De beste kansen waren daarna voor de thuisclub, maar echt aan spraak op alle drie punten kon men toch ook niet maken. Zaamslag-Kapelle 5-3: Chukwug- bo opende na acht minuten de sco re voor de thuisploeg, maar via Martijn van Zweeden werd het weer gelijk. Vanaf de aftrap kon Chukwugbo voor 2-1 zorgen. Vlak voor rust werd het via Peter Diele- man ook nog 3-1. Diezelfde Diele- man tekende binnen vijf minuten na de rust voor 4-1 en 5-1. Edwin van Damme en Martijn van Zwee den zorgden voor een draaglijker score voor Kapelle. Bruse Boys-Dinteloord 1-1: Leon Hollemans kopte Dinteloord in de 63e minuut naar 0-1. Pas in de 87e minuut kwamen de Boys langszij. Aanvoerder Marco Ketting ver schalkte de keeper met een ge plaatste bal. SSV'er Arjan Koopmans (links) maakt een gebaar van onmacht als hij van de bal gezet wordt door een tegenstander. foto Willem Mieras spelers heeft te horen gekregen dat hun onkostenvergoeding gehal veerd zal worden. De kans is dus klein dat de huidige selectie er ko mende zomer nog in grote lijnen hetzelfde uit zal zien. Van Campenhout: „Voor de wed strijd werd er vandaag door spe lers onderling nog over gesproken. Dat is geen goed teken, het zorgt alleen maar voor onrust. Terwijl het bij deze club dit seizoen toch al amper rustig is geweest. Het speelt mee in je hoofd. Als het alle maal hosanna is, stap je daar mak kelijk over heen. Maar dat is hier niet het geval en dus kunnen we dat allemaal niet gebruiken." Over het restant van de competitie was de doelman ook duidelijk: „We kunnen het boek nu wel dicht slaan." Khaled Boufrahi zet te zijn ploeg na ruim een half uur op voorsprong, door een inzet van Christiaan Boon van dichtbij bin nen te schieten. Arjan Koopmans kopte daarna van dichtbij naast, maar de toon leek gezet. Huizen-aanvoerder Bart Hulsbos schold zijn ploegge noten vervolgens tijdens de rust de huid vol en dat wierp zijn vruchten af. De bezoekers voerden het tempo op, kregen veel minder tegenstand en scoorden uiteindelijk vier keer. De mooiste treffer (de 1-3) kwam op naam van Mark Daalderop, die de bal vanuit een volley keihard achter de kansloze Van Campen hout kegelde. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Liefst 28 doelpunten vielen er gisteren in de vierde klas se B. Walcheren haalde met 5-1 uit tegen Grenswachters en Domburg won met dezelfde cijfers van Patrij zen. Divo-De Noormannen 4-0: Gro te man bij Divo was Joost de Schutter die viermaal scoorde. Tus sen zijn twee treffers in de eerste helft door kreeg zijn ploeggenoot Amo van Wezel tweemaal geel en dus rood. Walcheren-Grenswachters 5-1: Een gelijkopgaande eerste helft werd met 1-1 afgesloten door tref fers van Sjoerd Reijnhout en Roel Velthuis. Na rust werden de bezoe kers volledig overklast en stond het binnen twintig minuten 4-1 via Boban Martinovic, Jeffrey Beenhouwer en Martijn Jansen. De 5-1 werd gemaakt door Jeffrey Beenhouwer. Domburg-Patrijzen 5-1: Al in de eerste minuut opende Sander Wil lemse de score, waarna Martijn Minderhoud er 2-0 van maakte. Op slag van rust liet William Sallet een strafschop voor Patrijzen onbe nut. Halverwege de tweede helft besliste Martijn Minderhoud de wedstrijd: 3-0. Frank de Jong en Wesley Rokven (strafschop) zorg den voor 4-1, waarna Sander Wil lemse ook in de laatste minuut doel trof: 5-1 de eindstand. FC Bergen-Zeeland Sport 7-2: Halverwege leek het duel beslist door treffers van Robert Belleter (2x) en Thomas Bergs: 3-0. Na de thee kwam Zeeland Sport terug tot 3-2 via Jamal Bouzambou en Naser Gasi. Daarna ging het echter snel bergafwaarts met de Vlissin- gers. Luctor'88-De Schutters 0-3 (0-2): Ersin Onzel 0-1, Bardit Benthamii 0-2, Yordi Janssen 0-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 133