Familiefeestje in Oostkapelle Sport SSV 65 mag even Oostkapelle-speler Remon van Geersdaele (links) verliest een kopduel van Dennis Loonen van Achilles Veen. Rechts Harro Hazelaar. foto Lex de Meester 32 Maandag 12 maart 2007 pzcW Eersteklasser grijpt laatste strohalm dankzij zege op Achilles Veen. door Koen de Vries OOSTKAPELLE - Eerst bedankte hij samen met zijn ploeggenoten met een buikschuiver de fanatieke sup- portersschare. Daarna kreeg hij drie dikke kussen van zijn moeder en tenslotte liet ook zijn vrouw zich niet onbetuigd. Nee, Remon van Geersdaele werd zaterdag geen Vrouwen Oostkapelle verslaan staartploeg goes - In het landelijke vrouwen voetbal won Oostkapelle met 5-0 van de nog steeds puntloze Buiten- veldertse reserves. Voor rust ging het nog moeizaam. Meer dan een treffer van Anouk Wisse leverde het overwicht niet op. Na de 2-0 van Mindy Hengst was het verzet van de Amsterdam mers gebroken en met drie treffers van uitblinkster Rosanne Lam- mers werd het nog 5-0. Terneuzen pakt een punt bij Oss'20:1-1 oss - Na drie nederlagen op rij speelde eersteklasser Terneuzen gisteren met 1-1 gelijk bij Oss'20. Roy van de Ven zette Oss al vroeg op 1-0. Aan het begin van de twee de helft maakte Remco van Leeu wen gelijk. Het duel kon daarna al le kanten op. Nadat Van de Ven rood kreeg, was Terneuzen dicht bij de 1-2, maar een schot van Van Hulle strandde op de lat. kampioen met Oostkapelle. De 4-2-zege op Achilles Veen beteken de slechts dat de ploeg de laatste strohalm greep om degradatie uit de eerste klasse te voorkomen. Remon van Geerdaele had een groot aandeel in de broodnodige zege. De 25-jarige Vlissinger die tot zaterdag in competitieverband niet één keer scoorde, raakte nu drie keer de roos. En om de feest vreugde nog wat te verhogen scoorde zijn jongere broer Davy (22) de eerste treffer voor Oostka- Terneuzense Boys weer niet doeltreffend terneuzen - Rodelantaarndrager van de eerste klasse Terneuzense Boys was zaterdag beslist niet zwakker dan koploper Nivo Sparta, maar miste zoals zo vaak weer de mooiste kansen: 0-2 De beste mogelijkheid was voor Arjen Oostdijk, maar zijn straf schop eindigde ver buiten het doel op de ballenvanger. Later, toen het al 0-2 was, schoot Ali Eryuruk de bal nog op de lat. Vlissingen staat op degradatieplaats roosendaal - Vlissingen heeft de belangrijke wedstrijd tegen BSC met 1-0 verloren. De ploeg staat nu op plaats elf „Iedereen zal nu moeten beseffen dat we nog vijf finales moeten spe len", zei trainer Pennings na af loop. Een onoplettendheid in de verdediging werd de ploeg fataal. Daarna stonden paal en lat de 1-1 in de weg. pelle. Het was dus niet vreemd dat de gebroeders Davy en Raemon van Geersdaele, hun vader John en moeder Marleen, Remons vrouw Danielle en ook een beetje de vijf maanden jonge baby Da mon na afloop aan de rand van het veld een feestje vierden. „De ontlading was enorm", erken de de plotselinge goalgetter. „Van daar die buikschuiver voor het pu bliek. We zijn de laatste maanden zo vaak dicht bij een overwinning geweest. Steeds mislukte het, vaak Zeeuwen helpen RBC A1 aan kampioenschap roosendaal - De A-junioren van RBC Roosendaal zijn ongeslagen kampioen geworden van de twee de divisie B. De ploeg versloeg Ex celsior Maassluis met 3-0. De uit Oost-Souburg afkomstige Je remy Hill kopte op aangeven van Frank van Kouteren (Terneuzen) de 1-0 binnen. Daarop benutte Hill een penalty na voorbereidend werk van Tom Janssen (Klooster- zande). Na rust werd het 3-0. RCS keert terug op tweede plaats oost-souburc - RCS heeft goede zaken gedaan met het oog op plaat sing voor de nacompetitie. De Sou- burgers schudden Halsteren met 4-0 van zich af en passeerden Lon- ga op de ranglijst. Gérard de Nooijer, Hoessein Bou- zambou, Dangelo Martien en Den nis de Nooijer scoorden. Daar naast liet RCS nog een zee aan kan sen liggen. op het laatste moment. Maar nu is het eindelijk zover. Net op het mo ment dat het broodnodig was. Als we vandaag weer verloren hadden, was degradatie vrijwel zeker ge weest." Met nog vijf duels voor de boeg heeft Oostkapelle nu weer uitzicht op handhaving in de eer- Met drie treffers was Remon van Geersdaele de man van de wed strijd in het duel van Oostkapelle met Achilles Veen. Zijn ploeg won met 4-2. Gesprekken met spelers zorgen voor onrust bij Goese hoofdklasser. door Barry van der Hooft goes - Heel even bevond SSV'65 zich zaterdagmiddag tegen Huizen in een ongewone situatie. De Goe se ploeg stond na 45 minuten voet ballen op een zeldzame i-o-voor- sprong en dacht al stiekem aan de eerste overwinning van dit sei zoen. In de tweede helft werd de hekkensluiter vervolgens weer sim pel uit de zoveelste droom gehol pen: 1-4. De dikke nederlaag was al weer de veertiende van dit seizoen. Gezien de kwaliteiten van SSV'65 en de domme fouten die zaterdag wer den gemaakt zal het ook niet de laatste zijn. De eerste en voorlopig enige jaargang op het hoogste ni veau dreigt daardoor roemloos te gaan eindigen. Want wie niet één duel weet te winnen, kan onmoge ste klasse. Een kleine domper op de feestvreugde betrof Davy. Hij moest zich in de eerste helft laten vervangen met een spierblessure Oostkapelle-Achilles Veen 4-2 (3-2): 18. Davy van Geersdaele 1-0, 33. Remon van Geersdaele 2-0, 39. Dennis Loonen 2-1, 45+1 Remon van Geersdaele 3-1, 45+3 John Verbaan 3-2, 80. Remon van Geersdaele 4-2. Scheidsrechter I. Roe- landt (Sleeuwijk). Aantal toeschouwers: 200. Gele kaart: Fransisco dos Santos (Achilles Veen), Rick Pattenier (Oostkapel- Ie). lijk met veel plezier terugkijken op voetballen in de hoofdklasse. „Dit is zó frustrerend", bekende Christol van Campenhout na af loop. De 42-jarige doelman hield zijn ploeg opnieuw lang op de been, maar werd uiteindelijk wel weer vier keer gepasseerd. „Het is steeds hetzelfde probleem. We ver zuimen een tweede doelpunt te maken en daardoor krijgt de verde diging amper lucht. Zes minuten na rust lag de gelijkmaker er al SSV'65 leek op weg naar de eerste zege. Na rust sloeg Huizen keihard terug: 1-4 weer in, omdat wij niet het vermo gen hebben een voorsprong vast te houden." Daarbij komt dat er bij SSV'65 momenteel ook veel on rust is buiten het veld. De gesprek ken voor het volgend seizoen zijn in volle gang, maar het gros van de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 132