t Familieberichten 12 I maandag 12 maart 2007 PZC Verdrietig geven wij kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, rustig is ingeslapen mijn lieve man en mijn zorg zame vader Cornelis Steketee in de leeftijd van 77 jaar. A. Steketee - Priester Marco Steketee Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Zorgstroomvoor de liefdevolle verzorging. 4355 ED Middelburg, 9 maart 2007 Poppenroedestraat 4 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 14 maart van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend worden gehouden in voornoemd uitvaartcentrum om 14.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. We zijn bedroefd omdat onze oudste broer Cornelis Steketee Kees is overleden. Dankbaar zijn we voor de warme belangstelling die hij altijd voor ons heeft getoond. Zijn broers en zusters: Pickering (Can.): Janny Huyer-Steketee Chris Huyer (in herinnering) Woerden: Maddy Speijkers-Steketee Piet Speijkers (in herinnering) North Augusta (Can.): Bram Steketee Prien Steketee-Wiskerke Brockville (Can.): Sara Lange-Steketee Kurt Lange Brockville (Can.): Hans Steketee fanny Steketee-Poortvliet Navan (Can.): Lies Serjak-Steketee john Serjak Navan (Can.): Nelly Bas-Steketee Al Bas Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze lieve en behulpzame zwager Cornelis Steketee in de leeftijd van 77 jaar. Westkapelle: C. Brasser - Priester Lewedorp: N. Priester Lewedorp: L. Priester J.M. Priester- Moerdijk 9 maart 2007 Geloof hoop en liefde, deze drie maar de grootste daarvan is de liefde 1 Kor: 15 vers 15 Groot is de leegte, groot het verdriet, maar mooi zijn de herinneringen die je achterliet. Dina Maatje Verjaal-Dalebout 4 maart 1924 t 9 maart 2007 Haamstede: A.C. Verjaal Woubrugge: Maarten en Sonja Vincent Thomas Middelburg: jan en Aletta Wieke en Christian Anne en Teije fens en Jessica Appelmeet 43 4328 CK Haamstede De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 14 maart om 13.00 uur in de Hervormde Kerk te Haamstede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de kerkzaal van de genoemde Kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Dina Maatje Dalebout echtgenote van A.C. Verjaal Scharendijke: M.J. Dalebout-Verjaal W. Verjaal Scharendijke: M.D. Dalebout-Verwest L. Verwest Scharendijke: J.B. Dalebout H.M.T. Dalebout-de Glopper Haamstede: D.M. van Sluijs-Verjaal Neven en nichten Scharendijke, 9 maart 2007 In plaats van kaarten Rustig is, na een liefdevolle verzorging in Maria Oord te Hansweert, van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Judocus Verhaagen in de leeftijd van 84 jaar. Familie Verhaagen Hansweert, 10 maart 2007 Correspondentieadres: Fam. J. Verhaagen Oostsingel 156 4461 KH Goes De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 13 maart om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Indien u de begrafenis wilt bijwonen vernachten wij u om 13.30 uur in dorpshuis Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hans weert. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. "De Heer is mijn Herder Hiermee vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat op 9 maart 2007, op de leeftijd van 85 jaar, is overleden onze moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Zuidijk in leven bewoner van verpleeghuis "De Vliedberg" te Koudekerke. Wij houden ons overtuigd van uw medeleven bij dit verlies voor onze familie. Wij danken de verpleegkundigen van "De Vliedberg", voor de immer liefdevolle verzorging Familie A.K. Ludikhuize-'t Gilde, Kinderen en kleinkinderen Familie M. 't Gilde-Walter, Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: M. 't Gilde Egmondstraat 4 6843 VT Arnhem Tel. 06 22436768 De begrafenisplechtigheid vindt plaats op dinsdag 13 maart om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost- kapelle. Voorafgaand aan de uitvaart vindt er een korte herdenking plaats in "De Moerbei", Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren en nog wat met ons te gebruiken in "De Moerbei". Desgewenst kan men bloemen zelf op het graf leggen. Op 9 maart 2007 is op 86-jarige leeftijd zacht en kalm inge slapen onze lieve, zorgzame moeder en oma Petronella Nanuruw Makassar (Celebes), 13 januari 1921 Middelburg, 9 maart 2007 Tjada Nanuruw Thomas De vertroostingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 13 maart a.s. om 20.00 uur in de Bethlehem kerk aan de Rijn straat te Middelburg. Op woensdag 14 maart a.s. zal aldaar om 11.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Wij zijn bedroefd om het onverwachts overlijden van onze zeer geliefde Zus, Schoonzus, Tante en Oma Nel Nanuruw Hieronimus en Elizabeth Taniwel-Nanuruw Sophie en fan Felius -Taniwel Dennis en Remco Herman en feannette fan en Ruth foseph - Taniwel Simson Taniwel Godfried en Wendy Taniwel Karla Taniwel Nus Taniwel Alfred en Marjolein Taniwel Lucinda en Kris Joshua en Jesajas Ferry, Tom en Simson Cheyenne en Jermaine Yael en Maxime Yannick en Isis Shona Rust in Vrede. Rie de Baar-Hopmans echtgenote van fan de Baar f Geboren te 's-Gravenhage Overleden te Goes 11 oktober 1918 8 maart 2007 fan f en Elly f Lucassen-de Baar Ambika Peter en Tineke Menheere-de Baar Bas en Bregje Aad en Marianne van der Maat-de Baai- Piet en Nicole Krepel-de Baar Marion, Maarten en Jan De uitvaart is donderdag 15 maart om 13.30 uur in de parochiekerk van H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend is de begrafenis om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Kievitlaan 64-414 4461 RB Goes Telefoon 0113-317217/ 0168-325326 Bloemen zijn op elke weg te vinden Toch nog onverwachts is op 88-jarige leeftijd onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma overleden Cornelia Schenkeveld (Corrie) weduwe van Abraham Frans van der Heijde 's-HeerAbtskerke: Hetty en Peter Indijk: Joke en Hans Baambrugge: Els Alphen a/d Rijn: Frans en Ada Alphen a/d Rijn: Jan en Ingrid Alphen a/d Rijn: Annemieke en fan Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de teams van Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging 's-Gravenpolder, 5 maart 2007 Woonzorgcentrum Vorsvliet Correspondentieadres: Polderweg 10,4444 AA 's-Heer Abtskerke De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12