Kanjer gezocht! Constructiebankwerker lasser Banen _yreco> Beleggingsspecialist m/v O JobTrack.nl FORCE X 10 GEZOCHT! nhrond ^Lv Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar jou! Kijk ook op PZC Zaterdag 10 maart 2007 I 49 Relaties opbouwen met klanten is helemaal jouw ding. Met advies, oplossingen en een goed verhaal weet je ze binnen te halen en vast te houden. Jij ziet kansen en grijpt kansen. Wat dacht je van een carrière als sales representative bij Lyreco? Bij ons krijgt ambitieus salestalent volop kansen. Lyreco is, samen met het zusterbedrijf Ahrend Office Products, dé onbetwiste marktleider in de Benelux op het vlak van totaaloplossingen voor kantoorbenodigdheden in de business-to-businessmarkL Tevens maken we deel urt van de internationale groep Lyreco, goed voor meer dan 10.000 medewerkers en een wereldwijde omzet van 2,2 miljard euro. We hebben mensen nodig zoals jij! Jouw succes is ons succes. Dus zorgen we goed voor onze sales representatives. Niet voor niets veroverde Lyreco de bronzen medaille in de verkiezing tot 'Beste Werkgever 2005 en 2006'! Stroomt er salesbloed door je aderen en ben je net zo ambitieus als wij? Kijk dan op www.lyreco.nl onder vacatures en klik op 'sales representatives'. Of stuur je sollicitatie o.v.v. referentie- nummer SR.2007.krant naar Lyreco, t.a.v. Wouter Sikking, Contactweg 151,1014 BJ Amsterdam, of ben.hr.recruitment@lyreco.com De Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is een krachtige, complete en zelfstandige bank en biedt in haar dienstverlening financiële professionaliteit. De bank is toonaangevend, betrokken, persoonlijk en dichtbij. We zetten mensen en middelen binnen het werkgebied actief in voor de sociaal-economische ontwikkeling van ondernemingen, instellingen en particulieren. We bieden onze medewerkers optimaal ruimte voor participatie en ontplooiing. Functieomschrijving Als beleggingsspecialist ben je verantwoordelijk voor het adviseren van klanten over de invulling van de beleggingsportefeuille binnen het serviceconcept Rabo Select Beleggen. Dit betekent onder andere datje op een rendabele en pro-actieve manier beleggingsklanten bedient. Je inventariseert en analyseert de huidige financiële positie van de klant, zijn wensen en (toekomstige) doelstellingen. Deze vertaal je in passende maatwerk portefeuilles en stem je af op relevante omgevingsfactoren. De behoefte van de klanten voor andere producten/ diensten herken je direct en leid je door aan de juiste collega's binnen de bank. Verder onderscheid je jezelf doordat je de cliëntportefeuille via acquisitie verder gaat uitbouwen. Je streeft ernaar risico's zoveel mogelijk te beperken, door het beleggingsprofiel te toetsen aan marktontwikkelingen, wet- en regelgeving. De afspraken met klanten op het gebied van beleggingen leg je zorgvuldig vast. Tot slot staat een duurzame relatie met de klant, het leveren van kwaliteit en een hoge klanttevredenheid bij jou hoog in het vaandel. Daarbij besef je datje successen niet alleen behaalt. Je werkt daarom nauw samen met de andere beleggingsspecialisten en de accountmanagers Private Banking. Persoonlijke kenmerken - Klantgericht - Commercieel - Teamspeler Functie eisen - HBO - Initiatiefrijk - Klant- en resultaatgerichte houding - Uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden - DSI-gecertificeerd Daarnaast is een samenwerkingsgerichte en flexibele opstelling ten opzichte van zowel klanten als collega's beslist eën voorwaarde om bovengenoemde taken goed uit te kunnen voeren. Het nemen van initiatieven is je niet vreemd en je weet relaties op een representatieve wijze te begeleiden. Netwerken en relatiemarketingactiviteiten vind je een vanzelfsprekend heid. Je hebt geen 'negen tot vijf mentaliteit'. Heb je interesse? Voor meer informatie kun je terecht bij Ruud Simons, Teamleider Beleggen (0118) 42 79 32. Je brief met CV kun je binnen 10 dagen sturen naar Rabobank Walcheren/Noord-Beveland, t.a.v. Gert van der Veer, Adviseur HRM, Postbus 420,4381 EW Vlissingen of via e-mail: hrm@wnb.rabobank.nl Rabobank toetst op basis van haar "Regeling Screening Rabobank" alle nieuwe medewerkers op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld! Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Rabobank ZSB Constructie BV is een middelgroot constructiebedrijf, gespecialiseerd in constructie werk in een zeer breed gebied. Door de toename in onze orderportefeuille, en ter versterking van ons 25 medewerkers tellend team, hebben wij plaats voor een leuke en afwisselende baan in een enthousiast en betrokken team een salaris volgens CAO metaal eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden 38-urige werkweek Wij vragen: Wij bieden: bezit van vakdiploma en aangevuld lasdiploma Mig/Mag en Tig affiniteit met RVS zelfstandig kunnen werken en tekening lezen enkele jaren ervaring in de metaalbranche flexibele inzet in bezit van rijbewijs B Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. Schipper, telefoon 01 13-317320, bereikbaar tijdens kantooruren. Sollicitaties voorzien van CV kunnen voor 24 maart 2007 worden gericht aan ZSB Constructie BV t.a.v. de heer C.J. Gorsse, Postbus 214430 AA 's-Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 115