Familieberichten 38 I Zaterdag 10 februari 2007 PZC Na een kortstondige ziekte, geven wij u kennis dat na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament dei- zieken van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Jan Hubertus Vermeulen -fan - In de leeftijd van 81 jaar Vlissingen: H. Vermeulen-van den Dries Vogelwaarde: Huib en Anja Jeffrey Oost-Souburg: Gerard en Carry Anouk, Jordy Middelburg: Ad en Marianne Harold en Ada Milan Annemieke Vlissingen: Herman en Laura Joeri, Stèfanie Middelburg: Els en Fred Marijke Oost-Souburg: Jan en Petra Carmen, Rosalie Oost-Souburg: Fred en Brenda Joyce en Aaron Danny, Sharina, Danitsha, Joey Geen bezoek aan huis 8 maart 2007 Keizer Karelhof 11 4386 BE Vlissingen Gelegenheid om afscheid te nemen, dinsdag 13 maart van 10.00 uur tot 10.15 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal er om 10.30 uur een gezongen uitvaartmis worden gehouden, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op het rk gedeelte van de Algemene Begraaf plaats te Vlissingen. Na afloop is er in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, gelegenheid de familie te condoleren. Dag lieve opa Jan Namens alle kleinkinderen Op de grens van het verleden en heden stond de tijd even stil... zachtjes is je ziel uit je lichaam gegleden je leven is geleefd nu is er de rust jou met ons hart en ziel toegekust dag lieve man, vader, schoonvaderen opa dag lieve "grootse" kleine man Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, levenslust, goedheid, zorgzaamheid, wilskracht en ijver, hebben wij tot onze diepe droefheid afscheid moeten nemen van mijn lieve man. onze pa, schoonvader, groot- en overgrootvader Klaas Kort echtgenoot van Engelina Cornelia van Marion in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: E.C. Kort-van Marion Zaamslag: Rien Kort Riet Kort-Dobbelaar Riny en Ingrid, Max Joyce en Alejandro, Robin Terneuzen: Els van der Zegen de Beer-Kort Siem van der Zegen de Beer Monique en Ronny, Timon, Jade Daniëlle en Jan, Laila Arjan en Astrid 8 maart 2007 Breitnerstraat 18 4532 GW Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 14 maart om 14.00 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen voor de plechtigheid in voornoemd rouwcentrum van 13.15 tot 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in rouwcen trum Monuta. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt jouw ogen hebben ons lot het laatste gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Gerard Johannes Bogaard echtgenoot van Sara Datthijn geboren 10 september 1924 te Sluis overleden 7 maart 2007 te Terneuzen Sluis: S.A.M. Bogaard-Datthijn Eede: Willy Bogaard Natalie en Davy Céline en Maarten Michiel Woerden: Monique Bogaard Rob en Eva Eede: Lies Thilleman-Bogaard Luc Thilleman Kevin Mariska Familie Bogaard Familie Datthijn Terneuzen, 7 maart 2007 Correspondentieadres: 1 Novemberstraat 3 4524 BX Sluis De eucharistieviering waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 12 maart 2007 om 10.00 uur in de Johannes de Doperkerk te Sluis waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.k.begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven, Johannes 11:25 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en "ouwe" opa Lambertus Francke op de leeftijd van 84 jaar. Grijpskerke: J. Francke-de Wolf Barendrecht: Loes en Kees Ruijg-Francke Siebren en Caroline Albert Grijpskerke: Wim en Corry Francke-Riemens Esther en Michel Christiaan Jan-Willem en Samantha Ede: Tanneke en Piet Geerse-Francke Kees-Bert en Saskia Pieter Gert-Jan en Annemieke Maarten Middelburg: Ina en Frans Pieterse-Francke Jelle-Jan Bert en Kimoura Joost en Geertje Grijpskerke: fan en Els Francke-Kodde Arjen Bert Jos Grijpskerke, 7 maart 2007, Hondegemsweg 4, 4364 RA Grijpskerke De dankdienst zal worden gehouden op maandag 12 maart om 13.00 uur in de "Opstandingskerk". Jacob Catsstraat te Grijpskerke. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur, voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.15 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk Oostkapelle en het medisch en verplegend personeel van het Streek ziekenhuis 'Walcherenvoor de goede zorg. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons ge geven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader, grootvader, overgrootvader,broei en zwager Leendert van Dongen weduwnaar van Adriana Pieternella den Boer in de leeftijd van 88 jaar. Papendrecht, Ton en Els van Dongen Ellen en Evert-Jan Joeri en Marjolein Danika Geldermalsen, Leen van Dongen Brouwershaven. Mar en Francien van Dongen Scharendijke, M. van Dongen N. van Dongen-Viergever Burgh-Haamstede, 9 maart 2007 Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Voorburglaan 11 4318 BL Brouwershaven Dinsdag 13 maart is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven. Aansluitend zal er om 10.30 uur een korte gedachtenis plechtigheid gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwersha ven, omstreeks 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Enige en algemene kennisgeving Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter Leendert Alferd Kouwenberg echtgenoot van Lena van Langeraad in de leeftijd van 90 jaar. L. Kouwenberg-van Langeraad Freddy - in liefdevolle herinnering - Adrie en Jopie Eelco en Angela Finn Britt Rina in liefdevolle herinnering Elly en Adrie Mark en Lisette Lotte kleinkinderen en achterkleinkinderen 6 maart 2007 Raveslootstraat 7 4301 GKZierikzee De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. 'k Heb geloofd en daarom zing ik. In de schemer van de ouderdom is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba Cornelia de Vos-Bareman sedert 19 oktober 1989 weduwe van Jacobus Cornelis de Vos in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: Cees de Vos Loes in herinnering Vlissingen: Ditty en Jan Adriaanse-de Vos Spui: Adrie en Joop de Bruijne-de Vos Terneuzen: Anneke en Giel van Gelderen-de Vos Terneuzen: Marleen en Dick van Es-de Vos Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 8 maart 2007 De Molenhof Correspondentieadres: D. van Es Smaragdboog 17 4533 AZ Terneuzen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 13 maart 2007 om 13.15 uur in uitvaartcentrum Hughersluys 22 teTerpeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum Hughersluys. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Burc Priester We zutten u missen Erna, Leon, Daisy, Linsey en Mandy Tholenaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74