J. (L ui Familieberichten Voor een zorgzame begeleiding «memi De Bevelanden J.C. Hoekman Ad Wisse 36 I Zaterdag 10 februari 2007 pzc Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl In ons hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn... Verdrietig zijn wij door het overlijden van Arwin Bijl Je vrienden Jan-Peter van der Weele Mart Kik Jurrian de Ruiter Laurens Koster Jan Slager Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van Arwin Bijl Oud-leerling van de vmbo- en mbo-afdeling van onze school en broer van Jantine uit klas 1A Na het behalen van zijn vmbo-diploma op onze school heeft hij zijn opleiding voortgezet op onze mbo-afdeling binnen de opleiding "Groene Ruimte". Tengevolge van een ernstig brommerongeval heeft hij deze opleiding niet kunnen af ronden. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens het Groen College Goes, A. A. Tissink - vestigingsdirecteur Namens de Edudelta Onderwijsgroep, Ir. H. Laros - voorzitter college van bestuur Goes, 9 maart 2007 Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vriibliivend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle www.uitvaartzorgcentrum.nl Altijd samen.Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, onmisbare vrouw, zus, schoonzus en tante Maria Mathilde Engels-de Cooker Marijke echtgenote van Paulus Stephanie Joseph Engels Zij overleed in de leeftijd van 59 jaar. Axel: Paul Engels Terneuzen: Tilly en Leen t kinderen en kleinkinderen Axel: Maddy en Jan kinderen en kleinkinderen 8 maart 2007 Elzasstraat 3,4571 AJ Axel U kunt afscheid nemen van Marijke in het uitvaartcentrum van de Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen, op zaterdag 10 maart van 16.30 tot 17.00 uur en op dinsdag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 15 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van boven genoemd crematorium, waarna wij u uitnodigen een kopje koffie met ons te gebruiken in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik heb vannacht een ster uitgezocht voor mijn lieve zusje die moest gaan Een ster voor iemand zo bijzonder dat hij eigenlijk alleen moest staan Nu kijk ik naar de sterren en huil ik naar de maan Dan straalt daar weer die ene ster dus is mijn zusje eigenlijk nooit weggegaan Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn zusje Marijke Engels-de Cooker Terneuzen: Tilly van der Bent-de Cooker Tot het einde toe liefdevol verzorgd in verpleeghuis "Cornelia" te Zierikzee is op 65-jarige leeftijd overleden onze lieve zoon, broer en oom Boudewijn Bernhard de Bruin K.P. de Bruin-Post Gerrie de Bruin Neven en nichten Achterneven en achternichten 8 Maart 2007 Correspondentieadres: Ravesteinhof 1 4301 BV Zierikzee Dinsdag 13 maart is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om van Boudewijn afscheid te nemen in '".t Kerkerf" aan de Ring te Kerkwerve. Om 13.30 uur zal er een korte gedachtenisplechtigheid ge houden worden, waarna de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid de familie te condoleren. We zijn bedroefd om het overlijden van onze onvergetelijke geliefde neef Boudewijn de Bruin in de leeftijd van 65 jaar. Zierikzee: J. Post - Kamphof Kerkwerve: C. Post Zierikzee: A.M den Boer - Post neven en nichten Zierikzee, 8 maart 2007 - in plaats van kaarten - Rustig is ingeslapen onze lieve tante en oudtante en mijn lieve vriendin Leintje Adriana de Meij Lien 19 april 1935 7 maart 2007 Oost-Souburg: Hans en Esther de Meij Marit en Inger West-Souburg: Nel Burrekers-Pouwer Correspondentieadres: Zaanstraat 42 4388 TD Oost-Souburg Overeenkomstig haar wens heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Ritthem. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembroot, voor de liefdevolle verzorging. Met leedwezen hebben wij vernomen dat, toch nog onver wacht, op 7 maart 2007 is overleden onze muzikante Lien Cevaal - de Meij Meer dan 55 jaar was zij een zeer trouw en meelevend lid van de Brassband ONDA. Ook was zij gedurende een groot aantal jaren secretaresse van onze vereniging. Bestuur, dirigent en leden van de Brassband ONDA, Ritthem Je had nog zoveel plannen Wilde nog lang niet gaan De ziekte werd uit je gedachten verbannen Je ging er voluit tegenaan Toch kwam nog snel het einde Na pas vier maanden in jouw nieuwe huis Met nieuwe meubels prachtig ingericht Wie er kwam voelde zich meteen thuis Fantastisch waren de verzorgenden Ze zaten dagelijks bij je bed Je werd verzorgd met aandacht en liefde Tot wij niet meer konden, je hebt je niet verzet. Zacht en kalm is overleden onze lieve moeder en oma Nel Ritsman-van Eeden weduwe van Harrie Ritsman in de leeftijd van 78 jaar. Zoetermeer: Ruud en Rosa Juliën Marlène Middelburg: Fred en Sophia Joyce en Arian Rory en Maaike Middelburg, maart 2007 Correspondentieadres: A. Ritsman Howlin' Wolfstraat 54 4337 WP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag maart van 13.00 tot 13.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar om 13.15 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tel. 0113-25 99 66 Uitvaartverzorging nfo@uitvaartwisse.nl Kloetingseweg 10 4462 BA Goes l

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72