Banen Unieke uitdaging voor een echte doorzetter! 1e Sc hade h erstel I er Verkoopadviseur Accountmanager QJobTrack.nl Driekleur verzekeringsgroep den Hartog 'Ny 62 I Zaterdag 10 februari 2007 PZC Kijk ook op Binnen de Zwartepoorte Holding bv zijn 5 bedrijven met dealer- schappen voor de merken Land Rover, Mini, BMW-motorfietsen en BMW-automobielen actief, alsme de een compleet Schadeherstel- bedrijf, Naast de verkoop van nieu we en gebruikte auto's en motor fietsen bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekerin gen maar ook onderhoud en repa ratie. Vanuit twee schitterende bedrijfspanden in Roosendaal en Goes wordt aan onze (toekomsti ge) klanten de aandacht en service gegeven die bij de merken passen. Onze ca. 75 medewerkers worden met een uitstekend trainingspro gramma opgeleid bij hun werk zaamheden. Door sterk de nadruk te leggen op de kwaliteit van zowel de producten, de dienstverlening als onze medewerkers is het bedrijf in de wijde omgeving een begrip geworden. Onze collega Marco Berrevo.ets is zelfs door Innovam uitgeroepen tot beste autotechnieker van Nederland! Zwartepoorte is op zoek naar: Je bent werkzaam in onze geheel zelfstandige schadeafdeling in een klein team, waarbij alle schades verwerkt worden met professionele en moderne apparatuur (zo werken wij met een computergestuurde richtbank en verwerken wij aluminiumschades). We zijn een erkend Focwa Schadeherstelbedrijf en vanzelfsprekend worden alle schades gerepareerd met BMW, Land Rover en Mini Merkherstel. Uiteraard repareren wij ook andere merken met merkgaran- tie. Als schadehersteller draag je zorg voor het herstellen en vernieuwen van carrosserie en chassis aan de hand van reparatieopdrachten. Je beheerst je vak tot in de puntjes, want bij ons is elke plaatwerker een allround Autoschadevakman. Demonteren, uitdeuken, spuitklaar maken en weer opbouwen is heel afwisselt werk en al deze taken vertrouwen we je graag toe. Onze nieuwe collega kan rekenen op een goed pakket primaire secundaire arbeidsvoorwaarden en bedrijfsregelingen, een veelzijdige baan in een werk omgeving waar ontwikkelingen zich snel voltrekken binnen een groeiende en gezonde onderneming. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bieden wij een salaris volgens de CAO voor het Carrosseriebedrijf Ben je in het bezit van een diploma 1e Autoschadehersteller, heb je aantoonbare ervaring en heb jij de passie, ambitie en de wil om te winnen dan kun jij deel uitmaken van ons team. Voor vragen over deze baan kun je contact opnemen met Ko Tramper, telefoon 0113-245224. Wij zijn op zoek naar een Verkoopadviseur of een jong talent die het vak van verkoopadviseur van ervaren professionals wil leren. Je hebt (zojuist) een com merciële opleiding in de automotive afgerond (bijv, IVA Driebergen). Je hebt passie voor mensen en auto's. Sterker nog, je hebt benzine in je aderen stro men! Je bent representatief en weet makkelijk een warm contact te maken met andere mensen. Je bent in staat om goed naar de wensen van onze klanten te luisteren en deze te venverken in een aantrekkelijk voorstel voor de klant. Nadat de deal gesloten is zorg je ervoor dat alles volgens onze hoge kwaliteits normen tot in de puntjes opgevolgd wordt. Je beschikt over goede communicatieve eigenschappen, bent leergierig en resultaatgericht. Je weet dat toppres taties alleen in teamverband behaald worden en dat duurzame zakelijke relaties prevaleren boven eenmalige transacties. Wij bieden je een leuke en afwis selende baan in een stabiel en dynamisch bedrijf met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil jij in een professionele omgeving aan jou car rière beginnen? Dan is deze baan iets voor jou! Wij bieden een dynamische en klantgerichte werkomgeving, een goed bij je ervaring en opleidingniveau passende salariëring en ronduit uitstekende arbeids voorwaarden. Als het je bevalt, schrijf dan een sollicitatiebrief met CV en vertel ons wat jou aantrekt in het werken in onze organisatie. Overigens, een selec tie onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Voor vragen over deze baan kun je contact opnemen met Erna Bakker, telefoon 0113-245298. Stuur je sollicitatie vöör 20 maart naar: Zwartepoorte holding bv t.a.v. Erna Bakker, Manager P O Postbus 215, 4460 AE Goes Telefoon 0113-245 298 E-mail ebakkpr@zwartepoorte.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld adviseurs in verzekeringen, hypotheken en pensioenen INTERIEUR &TU1NDEUUKAT1E 1H BERIVA is een import en export groothandel die trendy en eigentijdse tuin- en interieurdecoraties ontwerpt en produceert. BERIVA levert uitsluitend aan diverse nationale en internationale vakhandel. Naast het basisbedrijf in Goes beschikt BERIVA over 2 Cash Carry vestigingen te Aalsmeer en Venlo. Wij zoeken een enthousiaste COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER BENELUX - voor administratieve en commerciële taken op onze afdeling Benelux te Goes - in een actief bedrijf met een jong team van medewerkers - mondelinge en schriftelijke kennis van de Franse taal strekt zeer tot aanbeveling en een veelzijdige JUNIOR MEDEWERK(ST)ER EXPORT - voor administratieve en commerciële ondersteuning op onze afdeling Export te Goes - met mondelinge en schriftelijke kennis van de Franse taal als vereiste (ook overige talen zoals: Engels, Duits en Italiaans strekken zeer tot aanbeveling) Wij bieden twee zeer afwisselende fulltime banen met internationale allure - waarin je verantwoordelijk bent voor de contacten met onze klanten met betrekking tot: verkoop, advies, afspraken en opvolging van bestellingen. - waarbij je zorg draagt voor de receptie en planning incl. alle administratieve handelingen - waarin je direct contact hebt met klanten wereldwijd en je betrokken bent bij nationale en internationale contacten van offerte tot levering - waarbij je BERIVA o.a. periodiek zal vertegenwoordigen op diverse (inter)nationale vak beurzen in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland - die flexibiliteit, commerciële communicatieve vaardigheid, inzet en handelskennis van je vraagt Tevens hebben we plaats voor inzichtelijke en gemotiveerde MAGAZIJN MEDEWERKERS (16-25 jaar) - voor orderpicking en verpakking in ons 4.000 m2 grote magazijn en onze werkplaats te Goes - in een internationaal actief bedrijf met een jong team van medewerkers Wij bieden een zeer afwisselende fulltime baan met veel variatie - voor oplettende orderpickers die snel en correct de bestellingen voor onze diverse nationale en internationale klanten kunnen verpakken en verzendklaar kunnen maken - de werkzaamheden worden afgewisseld met: het laden en lossen van containers en vracht auto's, aanvullingswerkzaamheden in het magazijn te Goes en de vestigingen te Aalsmeer en Venlo, opbouw en demontagewerkzaamheden tijdens diverse (internationale beurs presentaties en montagewerkzaamheden in onze werkplaats Beschik je over voldoende eigen inzicht, goede sociale vaardigheden en ben je niet bang verantwoording te nemen reageer dan schriftelijk op onderstaand adres. Meer bedrijfsinformatie is te vinden op onze internetsite www.beriva.com. (acquisitie niet gewenst) Voor de vestiging in Terneuzen zijn wij op zoek naar een De Accountmanager (m/v) is verantwoordelijk vóór het beheer en het verbreden van vooral de zakelijke cliëntenportefeuille. Vanuit het netwerk aan contracten draagt hij of zij zorg voor een continue instroom van prospects. De Accountmanager sluit voor bedrijven schade en pensioengerelateerde verzekeringen af en adviseert o.a. over de verzekeringsportefeuille en op het gebied van Employee Benefits. Funtctie-eisen MBO-werk- en denkniveau diploma assurantie-B en eventueel A (of gelijkwaardig) kennis en ervaring in het vakgebied klantgerichte instelling ondernemersmentaliteit Profiel als accountmanager bent u een commercieel talent en beschikt u over een grote mate van ondernemerschap. U bent een netwerker en u kan vanuit uw vele contacten de klantenkring verder uitbouwen. U beschikt verder over kwaliteiten om de vraag van de klant om te zetten in concrete dienstverlening. Reageren Heeft u belangstelling voor deze veelzijdige functie, schrijf dan binnen 10 dagen uw brief met uw CV aan Den Hartog-PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129, 4460 MC Goes. Mailen kan ook aan info@personeelsadviesdienst.nl. Wilt u informatie over deze functie, neem dan contact op met de heer P.J.H. den Hartog, telnr. 0113 271 270. Driekleur Verzeleringsgroep is met 25 medewerkers een sterke speler op de Zeeuwse markt. Vanuit het regiokantoor in Terneuzen worden onze klanten op Zeeuws-Vlaanderen geadviseerd. Het marktaandeel is groeiend. Naast haar intermediair functie wordt voor een aantal toonaangevende verzekeraars het volmachtbedrijf uitgeoefend. nva l. l'KNSIOfiN^DESK Bij de werving en selectie van kandidaten laten wij ons adviseren door: personeelsadviesdienst Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BERIVA, postbus 284, 4460 AR, Goes. E-mail: info@beriva.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64