Familieberichten Zoek, Vind... l Een bekende overleden? 32 j Donderdag 8 maart 2007 PZC be Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik zeg meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Begin dan aan een heel oud lied Dan zing ik mee en aarzel niet (Geert Boogaard) Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Vandaag is na een kort ziekbed van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe Elizabeth Maria de Hond echtgenote van Johannes Aloysius Doppegieter in de leeftijd van 87 jaar. Breskens: J.A. Doppe'gieter Breskens: Ria en Marcel Blaakman-Doppegieter Angelo en Dominique Michaël, Laura, Niels Martin en Sandra Steven Aalsmeer: Ina en Piet Hensen-Doppegieter René en Karolina Christian en Fleur Breskens: Anny en Walter Goossen-Doppegieter Tim Ellen Krista en |ens 6 maart 2007 4511 AA Breskens, "Hooge Platen" Boulevard 17-203 De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehou den worden op zaterdag 10 maart om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Barbara te Breskens, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ont moeting naast de Protestantse kerk in de Dorpsstraat te Breskens. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van de Hooge Platen voor de liefdevolle zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zie, Gij hebt mijn dagen een handbreed gesteld, en mijn leeftijd is als niets voor U; immers is een ieder mens, hoe vast hij staat, enkel ijdelheid. Psalm 39:6 Nog treurend over het verlies van onze moeder en oma delen wij u diepbedroefd mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame vader en opa Jacob Wattel sinds 14 oktober 2006 weduwnaar van Leuntje de Visser in de leeftijd van 89 jaar. Dirksland: Hannie en Rinus Koppejan-Wattel Heieen en fan )an, Anne, Lisa, Rens Marieke Arjan en Marieke Jaap en Ada Joost en Corine Papendrecht: André en Janneke Wattei-Blom Jaap en Mirjam Emily Bertine en Peter Arend en Lenette Leonie en Geert Andrea Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging Veere, 6 maart 2007 Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh Correspondentieadres: A.J. Wattel Appeldreef 91 3355 AB Papendrecht Zaterdag 10 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Oostkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen. Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:2 In die zekerheid is overleden mijn man, onze vader, groot vader en overgrootvader Cornelis Franke Colijnsplaat, t Vlissingen, 20 februari 1915 6 maart 2007 Vlissingen: Nel Franke-van den Broeke Zoetermeer: Gillis en Addie Franke-van Meerendonk Robert en Joke, Nout, Nina Michel en jeannette, Marco f, Wijnanda Vlissingen: Leen en Corrie Franke-Lobbezoo Eelco en Nathalie, Mats, Leon Arno en Jacqueline, Jesse, Beorn Astrid en Erwin Middelburg: Adrie en Ria Franke-Wagenaar René en Sytske, Lisa, Hanna, Mirthe, Iris Petra en Henry, Anne Roos, Levi Stefan en Esther Tilburg: Ineke Franke en Sietske de Klerk Rein Vlissingen: Kees en Riet Franke-de Keuning Chris en Sabrina. Charissa Marcel Vlissingen: Liesbeth en Stef de Nooijer-Franke (ordy en Nathalie Eef en Edwin, Sil Vredehoflaan 528,4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de Vredehoflaan 528. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 10 maart om 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het genoemde uitvaartcentrum. Geen bloemen. In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zul je altijd blijven Tim Ellen Krista Dwars door de dood neemt Hij u op in Zijn schoot Looft Hem in eeuwigheid Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor de liefde en de vele fijne herinneringen die zij ons heeft gegeven, berichten wij u het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Tanneke Catharina Ramondt-Haak sinds 23 juli 1974 weduwe van Adriaan Ra mondt Biervliet. t Middelburg 22 juni 1919 6 maart 2007 Vlissingen: Maps en Henk Meijer-Ramondt Schoondijke: Jan en Anke Ramondt-van der Slikke Almaty: Ineke en Harold Ottens-Ramondt Praag: Siez Ramondt en Daniel Hantson Capelle a.d. IJssel: Frans Ramondt en Ingrid Boesten Bergen op Zoom: Ria en Jan Weyts-Ramondt Halsteren: Jaap Ramondt en Liesbeth Hofman Den Haag: Dennis Ramondt en Els Schim van der Loeff Bergen op Zoom: Harriët Ramondt kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Blikkenburg91 4385 HJ Vlissingen De uitvaartdienst zal maandag 12 maart a.s. plaatsvinden om 13.00 uur in kerkgebouw "De Hoeksteen", Roozen- burglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de uitvaart dienst is er gelegenheid te condoleren vanaf 12.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 1 5.00 uur op de gemeentelijke begraafplaats (Zuiderbegraafplaats) aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop is er in de aula van de begraafplaats eveneens gelegenheid tot condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "En nu wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Jacob Wattel sinds 14 oktober 2006 weduwnaar van Leuntje de Visser in de leeftijd van 89 jaar. Sterke de Heere met name de kinderen die nog treuren over het verlies van hun geliefde moeder. Velp: C. de Visser, N.H. de Visser-van Peet Oostkapelle: Joh. de Visser (in herinnering) Papendrecht: M. Paauwe-de Visser M. Paauwe Kruiningen: T. Cok-de Visser (in herinnering) B. Cok Oostkapelle: J. de Visser E. de Visser-de Visser Domburg: D. Wamers-de Visser W. Wamers (in herinnering) Aagtekerke: J. de Visser A. van Grootheest Kruiningen: A. Scheurwater-de Visser J. Scheurwater Oostkapelle: A. de Visser Serooskerke(W): B. de Visser P.W. de Visser-Huybregtse 's Gravenzande: B.W.A. Harteveld-de Visser A. Harteveld St. Laurens: L. Hoogerheijde-de Visser K. Hoogerheijde Oostkapelle: S. de Visser Oostkapelle: C. Zwemer-de Visser J. Zwemer Oostkapelle: M. Dekker-de Visser K. Dekker neven en nichten Veere, 6 maart 2007 De tijd gaat voorbij, maar de herinneringen blijven. Onze trouwdag, 08-09-2006, was een bijzondere, mooie dag. Wij willen hierbij iedereen bedanken die deze dag voor ons onvergetelijk heeft gemaakt. Tonnie Corina Berrevoets-van Schelven Voor uw medeleven bij het overlijden van Eef Kip-van de Wal en Hans Kip willen wij u heel hartelijk danken. Het helpt echt bij de verwerking van dit verlies. Uit naam van de familie: Annelies Kip Middelburg, maart 2007 Wij verlangen veel, heel veel terug naar mijn vrouw, onze moeder en oma Corrie Nuijens Hartverwarmend was uw medeleven na haar overlijden. Wij hebben hier veel steun aan gehad. Daarvoor onze dank. W. van Harsselaar kinderen en kleinkinderen Zierikzee, maart 2007 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotse ling overlijden van onze leerling en klasgenoot. Gwendalina Wielhouwer Wij wensen de familie en overige nabestaanden heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Leerlingen SVO opleidingen Goes Docenten SVO Goes Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 mensen in .nl t i I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76