Bayern zet Real opzij II I €i lü IV €i O 12 IV I> II T I Newcastle-coach Roeder: 'Het respect voor Van Gaal houdt een keer op' MTS'ers PIJPFITTERS/FLENSMONTEURS LABORANTEN 42 Donderdag 8 maart 2007 PZC W Roy Makaay zet thuisploeg na tien seconden al op t-o. door onze sportredactie MÜNCHEN - Bayern-trainer Ottmar Hitzfeld stelde Real Madrid een 'hexenkessel' (heksenketel) in het vooruitzicht en dat werd het ook gisteravond in München. Al in de elfde seconde stak topspits Roy Makaay het Duitse vuur aan, waarna het met de Koninklijke niet meer goed kwam in Zuid-Duitsland. Gezien het spelbeeld en de kan sen viel de Duitse zege van 2-1 te klein uit, maar het was na de 3-2 in Madrid niettemin voldoende voor een plaats in de kwartfinales van de Champions League. Het Spaanse doelpunt kwam op naam van Ruud van Nistelrooij uit een strafschop. Mark van Bommel haalde het ein de van de 'hete' wedstrijd niet. De middenvelder van Bayern kreeg in de slotfase zijn tweede gele kaart na een opstootje met Diarra, die ook na zijn tweede boeking van het veld moest. De Nederlander is nu geschorst voor de eerste wedstrijd in de kwartfi nales. Real Madrid verloor direct na de aftrap de bal knullig aan Saliha- midzic, die meteen Makaay lan ceerde. De Nederlandse spits schoot onberispelijk raak, 1-0. Het was met 10,2 seconden de snelste treffer in de historie van de Champions League. Real Ma drid had geruime tijd nodig om te herstellen van de dreun die Ma kaay uitdeelde. Mark van Bommel en Roy Makaay gaan voorop in de polonaise van Bayern München na het tweede doelpunt tegen Real Madrid, foto Peter Kneffel/EPA De ploeg van de geplaagde coach Fabio Capello kwam in de twin tigste minuut goed weg toen Po- dolski in de counter, opgezet door Makaay, op doelman Casil- las schoot. De keeper van Real Madrid greep in de 27e minuut opnieuw goed in bij een doelpo ging van Makaay, die door Van Bommel in stelling was gebracht. Met Guti voor Emerson trachtte Capello zijn wankelende ploeg na een half uur een beetje in balans te krijgen. Bayern bleef echter de gevaarlijkste ploeg. Het was op nieuw Casillas die bij een kopbal van verdediger Van Buyten een Duitse treffer voorkwam. Guti tikte de bal daarna naast bij de eerste serieuze aanval van Real. De vrijstaande Ruud van Nistelrooij kopte in de slotfase van de eerste helft te slap in en Raul schoot in het zijnet. Real bleek niets te hebben geleerd van het dramatische begin aan de eerste helft. Binnen een minuut na de rust kwam Van Bommel in Manchester United gaat door na een 1-O-zege op Lille. AC Milan bereikt eveneens de laatste acht van de Champions League ten koste van Celtic. Wij zoeken met spoed mensen met een MTS diploma om diverse functies in de industrie te vervullen. Indien u over een MTS diploma (of MBO 4 in technische richting) beschikt, kom dan eens met ons praten over de mogelijkheden. Wij zoeken met spoed pijpfitters en flensmonteurs voor industriële bouw- en onderhoudsprojecten voor zowel de buitendienst als de binnendienst (workshop). U dient te beschikken over ervaring als pijpfitter of flensmonteur. Indien u beschikt over de benodigde certificaten (zoals pijpfitter, lassen, hijsen van lasten, VCA, en dergelijke) is dit een pluspunt. Ervaring is echter doorslaggevend. Wij zoeken laboranten voor de (petro-chemische) industrie voor werk in volcontinue of semi-volcontinue dienst. U dient te beschikken over een teamgeest en sterke analytische geest. Eveneens dient u te beschikken over een diploma HLO of hoger in de richting organische of analytische chemie. Wilt u meer weten over onze dienstverlening? Of bent u op zoek naar een baan die u op het lijf geschreven is Surf naar www.deoooter.nl of neem direct contact met ons op via UITZENDBUREAU e-mail: info@depooter.nl. de FOOTER of telefonisch: 0115 - 56 22 30 riante positie. Hij schoot gehaast, en enigszins uit zijn evenwicht ge bracht, de bal tegen Casillas op. Kort daarna redde Bayern-doel- man Oliver Kahn op een kopbal van Van Nistelrooij. Lucio verdubbelde in de 66e minuut met een ferme kopstoot uit een hoekschop de marge voor de thuisploeg. Door een benutte strafschop van Van Nistelrooij bleef het tot aan het eindsignaal spannend in München. In de 89e minuut werd een (beslisssende) treffer van Ramos wegens vermeend 'hands' nog afgekeurd. Manchester United, dat op eigen veld tegen Lille een voorsprong van 1-0 verdedigde, kon in de eer ste helft het verschil nog niet ma ken. Doelman Edwin van der Sar moest zelfs veelvuldig in actie ko men om de Franse ploeg van sco ren af te houden. Een treffer van de Zweedse uitzendkracht Henke Larsson, die deze maand terug keert naar zijn vaderland, brak het verzet van Lille: 1-0. In het duel tussen AC Milan en Celtic waren de doelpunten op nieuw schaars. Na de 0-0 in Glas gow leverde ook het duel in Mil aan in negentig minuten geen tref fers op. De Braziliaan Kaka beslis te de wedstrijd in de verlenging in het voordeel van Milan. Bij de thuisploeg trad Clarence Seedorf aan, de Rangers speelden met Jan Vennegoor of Hesselink en Evan- der Sno. Dinsdagavond plaatsten Liver pool, AS Roma, Chelsea en Valen cia zich al voor de kwartfinales. PSV, Bayern München, Manches ter United en AC Milan schaar den zich daar gisteren bij. Champions League Achtste finales Arsenal (Eng)-PSV (Ned) 1-1 (0-0). 58. Alex 1-0 (eigen doel punt), 83. Alex 1-1. Scheids rechter: Hamer (Lux). Aantal toeschouwers: 60.073. Gele kaart: Fabregas (Arsenal), Feher (PSV). Arsenal: Lehmann; Gallas, Touré, Gilberto en Clichy; Hleb, Fabregas, Denilson en Ljungberg (75. Diaby); Ade- bayor en Baptista (66. Henry). PSV: Gomes; Feher, Alex, Salci- do en Sun; Mendez (90. Vay- rynen), Simons, Cocu en Culi- na; Farfan (89. Addo) en Koné (40. Afellay). Bayern München (Dui)-Real Madrid (Spa) 2-1 (1-0). 1. Ma kaay 1-0, 66. Lucio 2-0, 83. Van Nistelrooij 2-1 (straf schop). Scheidsrechter: Michel (Slw). Aantal toeschouwers: 66.000. Rode kaart: 82. Van Bommel (Bayern München/ 2x geel), 82. Diarra (Real Madrid/ 2x geel). Gele kaart: Podolski (Bayern München), Ramos, Gu ti (Real Madrid). Manchester United (Eng)-Lil- le(Fra) 1-0 (0-0). 72. Larsson 1-0. Scheidsrechter: Cantalejo (Spa). Aantal toeschouwers: 75.182. Gele kaart: Ronaldo, Ri chardson (Manchester United), Makoun, Chalme, Tafforeau, Plestan (Lille). AC Milan (Ita) - Celtic (Sco) 1-0 (0-0). 93. Kaka 1-0. Scheidsrechter: Plautz (Oos). Aantal toeschouwers: 50.000. Gele kaart: Ambrosini (AC Mi lan), McManus, Naylor, McGea- dy, Lennon (Celtic). Trainer denkt te weten hoe hij AZ kan weerhouden van scoren. door Ruud Ramler NEWCASTLE - Coach Glenn Roeder wil met Newcastle United ten kos te van AZ de laatste acht van de Uefa Cup bereiken. Franky Dury sprak eind vorige maand als eerste van een kansloze missie. „Als ik jou was zou ik maar uitkijken", zei de trainer van het Belgische Zulte Waregem na de uitschakeling op St. James' Park tegen Roeder. „Want de meester is onderweg." Franky Dury doelde destijds op Louis van Gaal. De manager van The Magpies zei gisteren heel veel bewondering te hebben voor de coach van AZ. „Ik reken hem tot de beste tactische trainers van Eu ropa. Maar het respect houdt ook een keer op. We hebben er plezier in om uit te komen in de Uefa Cup en we zijn niet van plan om dat door AZ te laten vergallen." Roeder denkt te weten hoe hij de pFI AZ voetbal vandaag in de acht- ste finales van de Uefa Cup te gen Newcastle United. Bij de En gelse ploeg is de Turk Emre Belo- zoglu weer speelklaar. gevreesde aanvalsmachine van AZ moet weerhouden om in Newcast le tot scoren te komen. Hij kreeg daarvoor wat tips van John Met god. De assistent-trainer van Feye- noord is een generatiegenoot tegen wie Roeder ooit nog speelde. Een belangrijke rol in de plannen zou weggelegd zijn voor Emre Be- lozoglu. „Een naam die AZ liever niet leest op het wedstrijdformu lier", denkt Roeder te weten. De er varen Turkse international kwam sinds de eerste dag van 2007, tegen Manchester United, wegens blessu res niet meer in actie maar zou weer inzetbaar zijn. „Toen ik Emre vanmorgen zag trainen, keek ik naar een speler die mij voor een di lemma plaatst. Hij is ondanks de lange afwezigheid in staat om te starten, maar de vraag is of ik dat risico wel moet nemen." Intern worden er vraagtekens ge plaatst achter de fysieke gesteld heid van Emre, die bovendien rit me mist. Het heeft er daarom alle schijn van dat Roeder zijn midden velder gebruikt om het vuurtje enigszins op te stoken. Al zou de voormalige speler van Galatasaray en Inter Milan wel de belangrijke kracht zijn die het door blessures geplaagde Newcastle momenteel zo hard nodig heeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44