PZC 41 PSV weer tussen de grote jongens Navarro schaamt zich voor aanstichten vechtpartij 42 44 Wij geven u de helft cadeau! Newcastle United heeft geen angst voor het aanvallende AZ Donderdag 8 maart 2007 Tip? sport@pzc.nl Verheijen kijkt altijd tegen de rug van Kramer aan foto Bas Czerwinski/AP PSV-voetballer Alex torent boven de Arsenal-verdedigers uit en kopt de belangrijke 1-1 binnen. Alex schlemiel en held in Europacupduel met Liverpool: 1-1. door Frans van den Nieuwenhof LONDEN - Met één knikje van het hoofd kreeg Aiex gisteravond bijna zestigduizend Britten in het Emira tes Stadium stil. Meer had PSV gisteren niet nodig om voor de tweede keer in drie jaar de kwartfinale van de Cham- Valencia-voetballer zal elke straf van de Uefa accepteren. door onze sportredactie VALENCIA - David Navarro heeft gis teren zijn excuses aangeboden voor zijn gedrag tijdens de massale vechtpartij na het duel tussen zijn dub Valencia en Inter (o-o). Spe lers en begeleiders gingen kort na het eindsignaal massaal met elkaar op de vuist. Wisselspeler Navarro rende van de bank af het veld in om een klap uit te delen aan Nicolas Burdisso pions League te bereiken. Uitgere kend Alex werd van schlemiel tot held. De Braziliaan tekende voor beide treffers in het duel met Ar senal (1-1). Uitschakeling leek lan ge tijd dichtbij door het ongelukki ge eigen doelpunt van Alex. Na de 1-0 kreeg Arsenal enkele grote kan sen om de score te verdubbelen. Die dreiging viel weg, toen Alex bij een vrije trap van Méndez ge tergd naar voren liep, hoog boven zijn tegenstander Diaby uittoren (Inter), die had geschopt naar Car los Marchena (Valencia). Na die klap begon er een Italiaanse klop jacht op Navarro. „Ik heb mij nog nooit zo gedragen en ik denk dat mijn familie erg teleurgesteld in mij zal zijn. Ik schaam mij en heb erg veel spijt over wat ik heb ge daan. Het zal nooit meer gebeu ren. Maar toen ik zag dat Marche na werd aangevallen, sloegen bij mij de stoppen door." De voetbalbond Uefa stelt een on derzoek in naar de zaak. Beide clubs moeten op 22 maart voor de tuchtcommissie verschijnen. De commissie komt dan al bij elkaar de en PSV in een staat van volko men euforie bracht. Met een plaats tussen de beste acht ploegen van Europa bevestig de PSV in Londen zijn status van de laatste jaren. Het is onwaarschijnlijk hoe de club er steeds weer in slaagt om met grondig verbouwde teams tot de elite van het Champions-Lea- guetoernooi te blijven behoren. De prestatie van gisteren was hele maal uitzonderlijk, omdat de naar aanleiding van de problemen met supporters tijdens het duel tussen Manchester United en Lille. Volgens Inter-coach Roberto Man- cini heeft Navarro met zijn klap de neus van Burdisso gebroken. „Ik houd er rekening mee dat ik ge straft zal worden. Iedere straf die ik krijg zal ik accepteren", aldus Navarro. De vechtpartij werd ook in de catacomben nog voortgezet. De woedende spelers van Inter probeerden Navarro tot in de kleedkamer te volgen. De beveili ging greep wel in, maar het duur de enige tijd voordat de zaak on der controle was. ploeg met zoveel personele proble men kampt. Dit keer viel Koné ge blesseerd uit. In het Emirates-stadion kon Ar senal zijn superioriteit nooit volle dig uitbuiten. Het dankte zijn tref fer aan een misser van Gomes, die een hoekschop van Denilson ver keerd beoordeelde, waarna Alex de bal tot zijn schrik over de eigen doellijn tikte. Met Afellay op de plaats van de ge blesseerde Koné kwam PSV na Haaglandia speelt weer RIJSWIJK - Hoofdklasser Haaglan dia mag weer voetballen. De Rijs- wijkse ploeg was uit de competitie genomen na ongeregeldheden bij een wedstrijd, maar in kort geding heeft de rechter gisteren bepaald dat die straf moet worden opge schort. Dat oordeel is het gevolg van een procedurefout. rust beter aan voetballen toe. Het doelpunt van Arsenal viel dan ook op een volkomen onverwacht mo ment. Gomes voorkwam kort daar op dat Adebayor de 2-0 binnen- knalde en Fabregas was zo goed een vrije schietkans onbenut te la ten. Met Henry voor Baptista wil de Arsenal een verlenging voorko men. De thuisploeg rekende zon der de vastberadenheid van Alex die weer liet zien een verdediger van wereldklasse te zijn. Gelijkspel Schot en Bakx ROTTERDAM - Het Nederlands ama teurteam heeft gisteravond in Rot terdam met 0-0 gelijkgespeeld te gen een combinatieteam van eredi visieclub Excelsior. Bij Oranje speelden de Zeeuwse voetballers Istvan Bakx (Hoek) en John Schot (Kloetinge) de tweede helft mee. Schot kreeg enkele goede kansen. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0300-0231231. het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 43