Agenda deDRVKKERY Brasseriemenu Ben Slingenberg Jan Tetteroo Tuinadviezen Brazilian Affair De Egels spelen The Eagles 34 Donderdag 8 maart 2007 PZC AGENDA OP PAD VRIJDAG 9 MAART Feest bij Bommel DJ P. draait vanavond in Café Bommel in Middelburg. Hij begint om 21.30 uur. De toegang is gratis. Valpreventie Fit blijven kan valpartijen voorkomen. In een cursus krijgen ouderen van 70 jaar en ouder tips over hoe ze zich moeten bewegen. Informatie 0118-583687. Oost- kapelle, De Halve Maan, 9.30 uur; ZATERDAG 10 MAART Paranormaal beurs New age en alternatieve geneeswijzen in de Zeelandhallen. Er worden diverse lezin gen en demonstraties gegeven. Goes, Zeelandhallen, 12.00-17.30 uur; Vara Vara Roodshow, Dagprogramma voor het hele gezin met o.a. om 12.00 uur live-uit zending Spijkers met Koppen, 15.00 uur Kinderen voor Kinderen en 16.30 uur ca- barateske talkshow, Middelburg, Stads schouwburg, 10.30 uur; Enten Versleten, oude fruitbomen kunnen be houden blijven door ze op een nieuwe onderstam te enten. Wie dat wil, kan en ten van 's ochtends geneden takjes, op een stammetje laten zetten. Kapelle, Fruit teeltmuseum, 13.00 uur. KIKA Tal van verenigingen in Noord-Beveland gebruiken nog een keer de graanloodsen aan de Havelaarstraat, in Colijnsplaat, voordat ze worden gesloopt. De op brengst van verkopingen en spelletjes is voor de stichting Kinderen Kankervrij (KI KA). Colijnsplaat, Holland House 10.00 tot 1.00 uur. Strao VTraditionele Schouwse feest Strao plaats in Scharendijke. Er is een strandrit voor paarden, ringsteken en optocht met de muziekvereniging. Scharendijke, 12.00 tot 17.00 uur. vanavond vanaf 17.30 uur kerriesoep, nasi goreng en spekkoek 12,50 of 10,00 (vegetarisch) reserveren: 0118 - 886 866 vanavond 19.50 uur presentatie nieuwe boek Vrije val vrijdag 9 maan, 16.00 uur (Hans Münstermann en Jacques Hendricx) De lieveling van de zee een ongewone roman over Michiel de Ruyter zaterdag 11 maart 11.00-15.00 uur 15.00-16.30 uur Latin jazz informatie over kinderboeken op internet: kijk op www.kjoek.nl alle activiteiten op www.drakkerijmiddelburg.nl Filmmiddag Het C.J.V. houdt een filmdag voor leden en niet-leden. Om 13.00 uur draait de film Happy Feet, een kinderanimatiefilm, 's Avonds staat de comedy Click op het programma. Deze film begint om 19.00 uur. Beide films draaien in het nieuwe clubhuis, De Driehoek aan het Kerkhof in Zierikzee. Sieraden Demonstraties, tentoonstelling en ver koop van sieraden, kralen en andere ma terialen tijden een tweedaagse beurs. Goes, Zeelandhallen,12.00 tot 17.30 uur. ZONDAG 11 MAART Reptielenbeurs Voorlichting en tentoonstelling van reptie len, terraria,voedseldieren en andere be nodigdheden voor het houden van reptie len. Goes, Zeelandhallen, 11.00 tot 17.30 uur. Open Podium In Bar Le Clochard wordt voor het eerst Goes' Literair Podium gehouden. Deze middag zal worden geopend door Marli- ze Laport, voorzitter van Culturele Raad Goes; Goes, Bar Le Clochard, 14.30 uur; Paranormaal beurs Tijdens de beurs in de Zeelandhallen kun nen bezoekers kennismaken met new age en alternatieve geneeswijzen. Er wor den diverse lezingen en demonstraties ge geven. Goes, Zeelandhallen, 11.00-17.30 uur. Linedance Country Coast Line Dance houdt een dansmiddag. Serooskerke (w), Café Ol- menruif, 13.30-17.30 uur. Taizé Tijdens een Taizé-viering zullen bezinnen de teksten, eenvoudige liederen, instru menten, voorgelezen tekaten en stiltes klinken. Er is geen preek of voorganger. Kloetinge, Geerteskerk, 19.30 uur. Sieraden Demonstraties, tentoonstelling en ver koop van sieraden, kralen en andere ma terialen tijden een tweedaagse beurs. Goes, Zeelandhallen,11.00 tot 17.30 uur. MAANDAG 12 MAART Sieraden De Walcherse juwelier Minderhoud geeft een lezing over Zeeuwse sieraden Aanme- len via info@hmdb.nl of 0113-228883. Goes, Historisch Museum De Bevelanden, 19.45 uur. Meezingen Elke maandagavond meezingen, van smartlap tot dijenkletser. Vlissingen, Café de Concurrent, 22.00 uur. DINSDAG 13 MAART Lezing Nico Out zal een lezing verzorgen met het thema: Modernisme en de Sixties: twee tijdsbeelden. Grijpskerke, Galerie De Osseberg, 20.00 uur; WOENSDAG 14 MAART Literaire afwerkplaats Direct apart met je favoriete dichter. In een intieme één-op-één situatie kan een zeer klein publiek, één gast, al luisterend kennismaken met één gedicht van één dichter, Middelburg, Zeeuwse Biblio theek, 15.00 uur; Daltonschool Openbare basisschool Binnen de Veste in Zierikzee houdt als enige Daltonschool in Zeeland open huis. Er wordt op deze dag normaal lesgegeven. Leerlingen van groep 8 verzorgen tussen 9.00 en 12.00 uur rondleidingen; Seniorenmiddag Een seniorenmiddag met Con Animo en toneel in het kerkje van Ellesdiek. Het trio Con Amore brengt liedjes uit het po pulair klassiek repertoire, maar ook hu moristische Nederlandstalige liedjes. Na de pauze speelt het NWH-netwerk uit Zoutelande Bie d'n dokter in het Wal- chers dialect. Ellewoutsdijk, 't Kerkje van Ellesdiek, 14.30 uur; DONDERDAG 15 MAART Hengstenshow Hengstenshow en verkooppromotie- avond van hengstenhouderij De Linge uit Oostkapelle, in samenwerking met leerlin gen van het Groen College in Goes, Vrou wenpolder, Manege de Eendracht, 19.00 uur; Yoga Hulst, Yogalessen voor kankerpatiënten, Palazolli Huis Hulst, Steenstraat 5-7 in Hulst, 14.00 uur. Stefan Brijs In het kader van de Boekenweek presen teert stichting Prometheus schrijver Ste fan Brijs. Brijs (Genk, 1969) begon zijn let- terenloopbaan als Vlaams onderwijzer. Sinds 1999, het jaar van zijn romande buut De verwording (een magisch-realis- tische roman) wijdt hij echter al zijn tijd aan het schrijven. In oktober 2005 ver scheen zijn nieuwe roman De engelenma ker, waar voor hij de Publieksprijs van de Gouden Uil 2006 kreeg. Porgy and Bess, Terneuzen, om 20.15 uur. MUZIEK VRIJDAG 9 MAART Groove to Chill In het Arsenaaltheater gaat de 26e editie van dit dance-evenement van start. Met optredens van Shinedoe, Invite en het vas te duo Double RD. Vlissingen, Arsenaaltheater, 21.00 uur; Salsa Salsanight met DJ Alexander. Vlissingen, Café de Concurrent, 22.00 uur. Hooikoorts Zesde en laatste voorronde van muziek- en danswedstrijd. Serooskerke (W), De Zandput, 20.00 uur; Muziekvereniging ENZK Door de tijden, voorjaarsconcert door muziekvereniging ENZK. Tevens zullen AMV leerlingen optreden en als speciale gasten treden op Johan de Witte op ac cordeon en Roger Neytop klarinet. Hoek, Dorpshuis, 19.45 uur; Stijn van der Loo Stijn van der Loo zingt het lied van de ver loren liefde. Van ingetogen Gregoriaans tot de keelklank van de zanger uit Oman, van zoet gemijmerd madrigaal tot een Iers volksliedje, Goes, 't Beest, 20.30 uur Hotel California De egels, Dé ultieme Eagles tribute band van Nederland. Zes Nederlandse topmuzikanten komen voor deze productie samen om hun lief de voor The Eagles tot leven te laten ko men. Middelburg, Stadsschouwburg, 20.00 uur; ZATERDAG 10 MAART Tango Tango Dorado is een van de weinige gro te tangoensembles in ons land. Twee ban doneóns vormen de basis van dit orkest, dat otreedt met de Argentijnse zangeres Sandra Rumolino en het danspaar Maria no en Cosima Diaz, Middelburg, Stads schouwburg, 20.00 uur; Zaalconcert Muziekvereniging EMM uit Serooskerke geeft haar jaarlijkse zaalconcert, ook met modeshow van El Mundo uit Middelburg. Serooskerke, De Zandput, 19.30 uur. Harmonie De Kruiningse harmonie EMM houdt de jaaruitvoering met bijdragen van de blok- fluiters, de klarinetgroep en de slagwerk groep. Naderhand is er bal met The Ever greens. Kruiningen, Ons Dorpshuis, 19.30 uur. Muziekvereniging ENZK Door de tijden, voorjaarsconcert door muziekvereniging ENZK. Tevens zullen AMV leerlingen optreden en als speciale gasten treden op Johan de Witte op ac cordeon en Roger Neyt op klarinet. Hoek, Dorpshuis, 19.45 uur; Betty's Doghouse Betty's Doghouse treedt op. Vlissingen, Café de Concurrent, 22.00 uur. Lacrime Amorose Het muziekensemble Lacrime Amorose geeft een concert met muziek en zang uit de latere Renaissance en de vroege Ba rok. Zierikzee, De Rode Kamer, Haven plein 13-15, 19.30 uur. Size Matters De uit elf amateur muzikanten bestaande coverband Size Matters is in het jaar 2000 opgericht onder de naam 'Oemoet- ta' en heeft sindsdien diverse podia vero verd met de beste rock-, disco en soul- covers. Terneuzen, Porgy Bess, 22.00 uur, zaterdag 10 maart Remmelt, Muus en Femke Hugo Remmelt, Thijs Muus en zangeres Femke Japing maken mooie oprechte lied jes en hebben lak aan trends. Virtuoos gi taarspel, prachtige samenzang en typisch 'Haagse humor'. Nieuw- en Sint Joosland, theater De Wegwijzer, 20.30 uur. Veere's Genoegen Voor de 41e keer organiseert Veere's Ge noegen haar onderlinge solisten- en sembleconcours. Veere, Het Akkoord, 13.00 uur; Ska feest Optredens van Spawn en Beatbusters. Terneuzen, Kalashnikov, 21.00 uur; Big Ones Italiaanse Aerosmith tribute band, Vlissin- www.de-drvkkery.nl Markt 51 MiddelburgT 0118 886 886 MIDDELBURG - Ze noemen zich De Egels en spe len de muziek van de country-rockformatie The Eagles, een van de beroemdste Amerikaanse bands uit de jaren zeventig. Vaste gasten in de Ra dio 2 Top 2000 met wereldhits als Hotel Califor nia, Take it easy en New kid in town. De Egels zijn zes Nederlandse muzikanten die hun sporen ondèr meet verdiénd hebben in de begeleidings band van Veldhuis Kamper. De Egels zijn vrij dagavond 9 maart te zien en te horen in de Stads schouwburg in Middelburg. De voorstelling be gint om 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36