f Familieberichten 30 I Donderdag 8 maart 2007 PZC Wij zijn bedroefd omdat is overleden mijn oud-werkgever en onze vriend Piet Leijnse Wij wensen Jo en de kinderen veel sterkte. Pieten Nel Boogaard Wij vernamen dat, toch nog heel onverwacht, is overleden Piet Leijnse "Lange Piet" was vele jaren een zeer gewaardeerd lid en enthousiast competitiespeler van onze club. Hij was ja renlang de steunpilaar van de kantine commissie. Wij zullen hem erg missen. Wij hopen Jo, de kinderen en kleinkinderen te kunnen steu nen met het verwerken van dit verlies. T.V. de Golfbreker Namens het bestuur en alle leden Hedenmorgen heeft ons het droeve bericht bereikt, dat toch nog onverwacht is overleden Piet Leijnse Wij verliezen in hem een actief en gewaardeerd lid. Wij wensen zijn vrouw Jo, hun (klein-)kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de leden en het bestuur van de BridgeclubZoutelande Zoutelande, woensdag 7 maart 2007 Het Nederlandse Rode Kruis Met het overlijden van Lia van Wijck verliezen we een toegewijde vrijwilliger die meer dan 30 jaar in onze afdeling actief was en honderden malen op het Rode Kruis Hotelschip de J. Henry Dunant de gasten ver zorgde. Het Bestuur van de Rode Kruis afdeling Midden-West Zeeuws Vlaanderen Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven maar zijn lijden overnam. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Anton de Haze echtgenoot van Nellie de Haze-van Gilst in dee leeftijd van 75 jaar. Nellie de Haze Ton en Wil t de Haze Marijke Angèlique Esmeralde en Maarten Philip en Sandra de Haze Antoine en Elvira Fransisca en Keivin Peter en Petra de Haze Daisy Zoë Jakko en Frans de Haze Gilcor en Lisette Versluis Kevin Niels Miranda en John Hollestelle Joyce Robin Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter van Delft, Allévo en de vrijwilligers van Zorg Steunpunt. 4486 CA Colijnsplaat, 6 maart 2007 Zonnebloemstraat 5 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het "Stiltecentrum van Monuta", waar gelegenheid is tot con doleren en afscheid nemen vrijdag 9 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehou den worden zaterdag 10 maart om 11.00 uur in de Protes tantse kerk aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Dorpshuis "De Brug" te Colijnsplaat. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve Opa Er was altijd: Zoveel liefde Zoveel gezellligheid Zoveel gelach Alles wat we nu nog hebben is zoveelstilte Dag lieve Opa Joyce en Robin Heden is overleden mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Anton de Haze C. van Gilst W. van Gilst-van der Maas K. van Gilst J. van Gilst-Bal en kinderen P. van Gilst Z. van Gilst f en kinderen Heden is overleden mijn zwager, onze vriend, oom en oud oom Anton de Haze Piet van Gilst Lily van Peel Rudy en Janine Anna Pieter en Marjolein Youri Ronnie en Marliza Door een ernstige ziekte is van ons heengegaan Anton de Haze Wij wensen Nellie en de kinderen veel sterkte toe. Betsie en Ko t Anton en Bep Nellie en Jo Corrie en Tom Piet en Ella Adrie en Rie Anton en Mientje Anton Kamperland 6 maart 2007 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker Anton de Haze Anton stond ook na zijn pensionering altijd voor ons klaar. Wij wensen Nellie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Loonbedrijf van der Heijde Kamperland, 8 maart 2007 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Nel Hofman weduwe van Cornelis Rottier Zij mocht 81 jaar worden. A.M. Hofman S. Hofman - Rouw H. Hofman E.J. Hofman - Schout M. Hofman L.L. Hofman - Verhulst neven en nicht Middelburg, 6 maart 2007 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem be spaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Cornells Paauwe Co Oss, 25 februari 1924 t Middelburg, 6 maart 2007 M. Paauwe-Bliek Siep en Willeke Marjolijn Jeroen Rob en Marjan Bas en Shirley Loes Eikenlaan 25 4334 BN Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 10 maart a.s. om 10.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn bedroefd omdat wij afscheid hebben moeten nemen van onze oudste broer, zwager en oom Jacobus Cornelis Paauwe Middelburg: E.G. Blaas C.J. Blaas-Paauwe Woerden: C. de Kuijper PJ. de Kuijper-Paauwe Middelburg: S.J. Paauwe, in herinnering B. Paauwe-de Rijke J.M. Paauwe, in herinnering A.C. Paauwe-Fiegen C.P. Paauwe G.T. Paauwe-Hoogesteger J.M. Boone J.T. Boone-Paauwe neven en nichten Middelburg, 6 maart 2007 Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat voorbereid, maar toch nog onverwacht, is overleden onze vader, grootvader en overgrootvader Jan Dominicus sinds 8mei2003 weduwnaar van fohanna Catharina Guequierre op de leeftijd van 84 jaar. Elly en Bob Erwin en Dermy Floris Sandra en Thorvald Daniël, Julian, Maxim Irene en Paul Annelies en Hendrik Jan Arjan en Bianca Dominique Piet 6 maart 2007 Havenweg 8, Nieuwdorp Correspondentieadres: Kastanjestraat 7,4431 CW 's-G ra venpolder Onze vader, grootvader en overgrootvader is opgebaard in uitvaartcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst zal daar gehouden worden zater dag 10 maart om 11.00 uur. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het uitvaartcentrum. Lieve opa opa, Hoog in de lucht ben je nu een sterretje. Kunnen we toch nog samen vliegtuigjes kijken. Liefs Dominique Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze fijne vader en fantastische opa Joos van Belzen Vlissingen, t Vlisisngen, 3 september 1920 7 maart 2007 Vlissingen: V.M. van Belzen-Coulon Vlissingen: Achille en Ria van Belzen-Brasser Giuseppe Savier Vlissingen: Jannie en Cees Lok-van Belzen Angelique en Leon Randy Correspondentieadres: Donker Curtiusstraat 13 4384 GG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrij dag 9 maart van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 10 maart om 9.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Vlissingen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum. Wij willen het personeel van Zorgcentrum Scheldeltof hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32