Familieberichten 28 I Donderdag 8 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Pogingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl jpy™— Weer onderweg naar de top zagen we de afgrond niet... Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve man, vader, schoonvader, opa en mijn baasje Diederik Theophilis Kamp Theo Groningen, 19 februari 1947 Temeuzen, 6 maart 2007 Marion Kamp-Breeman Linda Qp en Peter Jasper Marcelle en Michel Tristan Dommelstraat 42 4335 HBTerneuzen Zaterdag 10 maart is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen van Theo in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Temeuzen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd en verslagen zijn wij door het overlijden, na een ernstige en snel verlopen ziekte, van onze lieve broer, zwager en oom Theo Kamp echtgenoot van Marion Kamp-Breeman Wij wensen Marion, kinderen en kleinkind heel veel sterkte. Haren: Jaap en Harmke Kamp-Roelfsema Groningen: Wilma en Bertil, Isa en Bente Groningen: Renate en Jan Gerard, Jaco Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega JJ.H. Kooi Wij herinneren ons hem als een gewaardeerd collega en wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Na een mooie vakantie is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana Tannetje Janse-van de Vreede Adri~ 17 juni 1944 3 maart 2007 Kloetinge: Rinus Janse Kapelle: Marjo en Ron Goes: Kees en Petra Marissa, Kevin Ds. H. Boersmastraat 67,4481 CD Kloetinge De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden maandag12 maart om 13.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Flonker, flonker, kleine ster, Ook al sta je nog zover. Dag lieve oma Marissa, Kevin OP Vooreen lieve zus, We giechelden, deelden geheimen, soms een traan, als zussen en vriendinnen konden we het leven aan. Dag lieve grote kleine zus Dag tante Adri Je kleine grote zus Tannie en Jan van de Velde-van de Vreede Peter Johan en Natasja, Dennis Anne-Marie en Erwin, Melissa Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het onver wachte overlijden van onze schoonzus en tante Adrie Janse-van de Vreede in de leeftijd van 62 jaar. Corrie Kosten-Janse en Dies Kosten Gerard en Atie Kees en Petra Trudie en Jan Achterneven en -nichten Wij wensen Rinus en de (klein)kinderen heel veel sterkte. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Antonius Henricus Johannes Hermus Antoon Zevenbergen, 3 april 1939 t Goes, 6 maart 2007 Stoffel en Ad Hermus-Brooijmans Nelleke en Wim van Opstal-Hermus Rieky en Gerard Koenraadt-Hermus Neven en Nichten Correspondentieadres: Melanendreef 205 4614 GK Bergen op Zoom U kunt afscheid nemen van Antoon op zondag 11 maart van 15.00 tot 15.45 uur in het uitvaartcentrum, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 12 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe, Singel 106 te Vlissingen waarna om 12.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Nog zoveel plannen Nog zoveel te doen Het mocht niet meer zo zijn Het is nu voor altijd "toen Verdrietig en ontroerd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Kalden Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijden. Janny en Frans Sjaan t en Jan Ali en Kitty Joke Corry en Wim Nico en Jose Marian en Adri Astrid en Jo Lia en Kees Neven en nichten Herinner mij a/s.... Piet Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, harte lijkheid, bezorgdheid en liefde is van one heengegaan mijn lieve man, zorgzame vader, echoonvader, opa en zoon Pieter Leijnse Zoutelande 3 januari 1940 t Vlisisngen 7 maart 2007 Zoutelande: Jo Leijnse-Minderhoud Kees en Marjoleen Sjoerd Lyanne Veroni Sjaak en Katinka Powan Mees Marjan Jeroen Aniek Domburg: M. Leijnse-Wisse C.W. Leijnse t David Koddelaan 8> 4374 ES Zoutelande We willen samen met u Piet herdenken op zaterdag 10 maart om 10.45 uur in zaal "Middendorp", Smidstraat 16 te Zoutelande. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde zaal. Dankbaar voor alle fijne herinneringen die hij achter laat maar zeer verdrietig zijn wij als familie door het overlijden van onze zwager en oom Piet Leijnse Diggekerke: Suus en Wim t Koudekerke: Koen en Elly Westkapelle: Koos en Anton Aagtekerke: Leunis en Jo Neven en nichten Ome Piet Dedankt voor de fijne herinneringen aan de vele gezamen lijke vakanties. Wij wensen tante Jo en de kinderen veel sterkte toe. Willem en Anja Schreijenberg-de Looff Rianne en Rob Koppejan-Schreijenberg Stil en getroffen zijn wij door het overlijden van onze neef en goede vriend Pieter Leijnse ("Grote Piet") Piet Leijnse ("Kleine Piet") Wies Leijnse-Fransbergen Zoutelande, 7 maart 2007 Wij zijn bedroefd nu we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve neef en oom Pieter Leijnse W. Leijnse P. Leijnse-Wisse J.M. Leijnse P.C. Leijnse L.S. Leijnse-Fransbergen Esther en Lara Mirjam Ch. Leijnse E.P. Leijnse-Sinke Dart Stijn Zoutelande, 7 maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30