familieberichten i 24 I Woensdag 7 maart 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl - Ps. 103:8 Voor ons volkomen onverwachts is door een ernstig onge val uit onze familiekring weggenomen de zoon van onze broer, schoonzus, oom en tante Ard Dieleman in de leeftijd van 17 jaar. Sterke de Heere Frans, Riet, Peter en Evelien en verdere familie in dit zware verlies. Terneuzen: Bram en Maatje Rouw-Dieleman Terneuzen: DirkenTruus Dieleman-Klaassen Axel: Koos en Liesbeth Verhulst-Dieleman Opheusden: Rinus (in herinnering) en Neeltje Dieleman-Huibers Neven en nichten Terneuzen, 5 maart 2007 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Corrie Zegers-Duerink echtgenote van ons koorlid Gelein Zegers Wij wensen Gelein toe dat de HEERE hem, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie wil sterken met het dragen van dit zware verlies. Namens alle leden. Het bestuur van het Christelijk mannenkoor Zeeuws-Vlaanderen Zaamslag, 5 maart 2007 Lieve Jaap Je stond altijd klaar voor me. Bedankt voor je vriendschap. Ik zal je erg missen. Ik wens Erna, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Fatty Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is vredig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante Cornelia van Wijck Lia lid in de Orde van Oranje-Nassau Sluiskil, 14-12-1934 Terneuzen, 6-3-2007 Biervliet: Ton en Aafke van Wijck-Hoogsteen Schoondijke: Gert en Tannie van Wijck-de Blaey Terneuzen: Kees en Ineke van Wijck-Riemens Arnemuiden: Anneli en Frank van de Ree-van Wijck Neven en nichten Correspondentieadres: Stadhuisplein 37 4531 GZ Terneuzen Zaterdag 10 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sluiskil. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in het eerdergenoemde uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Zondag is ze zachtjes ingeslapen. Geen doodsangst en geen strijd. God houdt Zijn woord. Ik vroeg Hem om het licht voor haar te maken. Heeft zij geroepen Dan heeft Hij gehoord. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Andrina Adriana van den Heuvel-Blokland weduwe van Cors van den Heuvel 2 oktober 1936 t 4 maart 2007 Cor van den Heuvel Martha van den Heuvel Rob Pankow Vojkan Nick Remco Peter van den Heuvel Correspondentieadres: Smaragd 59 4337 MC Middelburg De overledene is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 8 maart a.s. van 12.45 tot 13.00 uur, waarna aansluitend de herdenkingsdienst zal plaatsvinden. Om 14.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Mevrouw P.J. Roeland - Thannhauser echtgenote van de heer Arie Roeland, Lid Cliëntenraad De Vurssche Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Arie, zijn kinderen en kleinkinderen. Moge de goede herinneringen hun tot steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens directie, medewerkers, cliëntenraad en cliënten De Vurssche Axel, 6 maart 2007 We zijn bedroefd dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zwager en oom Cor van Putten Wij wensen Betsy en kinderen sterkte toe. Familie Torensma en den Haan en kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, 6 maart 2007 Bedroefd hebben wij vernomen dat woensdag 28 februari 2007 is overleden Arie Bilius Zijn inzet als vrijwilliger voor onze bewoners werd bijzon der op prijs gesteld. We zullen hem missen. Bewoners en medewerkers Azc Middelburg Centraal orgaan opvang Asielzoekers Ons bereikte het droevige bericht dat plotseling is overleden onze lieve tante en oudtante C. Slaakweg-de Vos Tante Trien Het thuisgevoel dat zij en ome Rinus ons gaven wanneer wij in Zeeland kwamen, zullen wij blijven koesteren. Harkema: Nico en Janke Slaakweg Drachtster Compagnie: Johan en lolanda Slaakweg Césanne Esmée Yarnick 's-Gravenpolder, 3 maart 2007 Na een moeizame levensavond is plotseling van ons heen gegaan onze lieve, zorgzame, altijd belangstellende schoon zus, tante en oudtante Abigaël Johanna Cornelia Sanderse Biep ="6 juli 1923 t 5 maart 2007 We zullen haar erg missen in onze familiekring. Vlissingen: S.A. Sanderse-de Smit Oost-Souburg: N.P. Sanderse-Passenier Wil Leijnse-van Bel Suus Leuvelink Elly en Ad van der Weel-van Bel Jony Sanderse Carla en Leen van Loon-van Bel Jan Leuvelink en Leni Beijer Hans en Carla Sanderse-Doets Rob en Geno Sanderse-Meier Ruud Leuvelink Herbert Sanderse Achterneven en achternichten Terneuzen: Middelburg: Middelburg: Terneuzen: Kats: Middelburg: Vlissingen: Maassluis: Den Haag: Oost-Souburg: Correspondentieadres: Jan Leuvelink Abelenlaan 5 4334 CA Middelburg (Tante) Biep is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 maart a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. -Enige en algemene kennisgeving- A Is je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent. Als je blijft strijden om bij ons te leven. Dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na een arbeidszaam leven en na moeilijke levensjaren hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Petronella van den Brink in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Jan van den Brink Irene van den Brink-Wattel Vlissingen: Harry Tordoff Marja Tordoff-Vader Natasja en Robert Patrick en Patricia Arnemuiden: Roy Tordoff Janny Tordoff- van Belzen Petra Jaimy Robin Wilma Middelburg: Carla Tordoff Jo Schot Mark en Faith Diana Dylan Onze dank gaat uit naar de goede verzorging door de medewerkers van woning 14 van verpleeghuis TerReede. Vlissingen, 5 maart 2007 Correspondentieadres: Westerzicht 49 4385 AB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren op donderdag 8 maart van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na een langdurige ziekte is overleden onze lieve zus en schoonzus Suus van den Brink Oostkapelle: Alie Sturm-van den Brink Adrie Sturm Middelburg: Cees van den Brink Lenie van den Brink-Maranus Middelburg, 5 maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54