Familieberichten lilHUU" WFj) 26 I Woensdag 7 maart 2007 PZC Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer Ir. K.J. Kuiken Oud-commissaris van Kuiken N.V. te Emmeloord Zijn betrokkenheid bij de onderneming, zijn inventiviteit en persoonlijkheid blijven in onze herinnering. Wij wensen de familie veel kracht met het verwerken van dit verlies. Commissarissen en Directie van Kuiken N.V. Hij had de ruimte van de polder lief 't land van vruchtbaarheid en verte tot ook zijn dromen kleiner werden een hof, een pleintjegras en wat gerief maar nu een Hemel zonder grenzen. Op 6 maart 2007 is kort na zijn 92e verjaardag overleden mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Abraham Melis Bram 3 maart 1915 t 6 maart 2007 Veere: J. Melis-Maljaars Vrouwenpolder: Piet en Hannie Melis-Dingemanse Mireille en David Jeanine Vrouwenpolder: Lia en Mauricio Gonzalez-Melis Angelica Maureen Tot op het laatst is hij liefdevol verzorgd en begeleid door de zorgzame en betrokken medewerkers en vrijwilligers van Nieuw Sandenburgh (afd. Rozenhof). Correspondentieadres: Sandenburghlaan 2 afd. Valkenhof, kamer 107 4351 RL Veere De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 9 maart a.s. om 14.15 uur in de SO W-kerk aan de Fort den Haakweg te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ontmoeting" (naast eerder genoemde kerk). Zij die geen rouwbrief hebben gekregen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heer is m ijn Herder Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Melis in de ouderdom van 92 jaar Middelburg: J.P. Sanderse-Melis (in herinnering) K. Sanderse Dordrecht: N. Franse-Melis (in herinnering) K. Franse Middelburg: P. de Jager-Melis G. de Jager Neven en nichten Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren S. Dali Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Frans Leroux weduwnaar van Mina Anna Dusebout in de leeftijd van 94 jaar. Veldhoven: P.R. Leroux A.J. Leroux-Dieleman Antoine Jacqueline Monique en Ricardo Emmen: R.P. Leroux J. Leroux-Hoving Angelica Frans Terneuzen, 5 maart 2007 Correspondentieadres: P.R. Leroux Havik 2 5508 KV Veldhoven De samenkomst wordt gehouden op zaterdag 10 maart om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden öp de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. We zijn bedroefd maar dankbaar voor de mooie herinnerin gen aan onze lieve opa Willem Kloet Het zal stil voor ons zijn... Linda Wilco John en Berdine, Annemiek Mark en Corina Peter Jacomien Zierikzee, 4 maart 2007 Verdrietig geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde opa Kloet Jos en Suzanne Patrick (in herinnering) René, Willianne en Joanne Oosterland, maart 2007 Dankbaar dat hij zolang in onze familiekring mocht zijn heeft de Heere op Zijn tijd weggenomen, mijn zwager Willem Kloet tweelingbroer van mijn overleden man Bartel Kloet in de leeftijd van 96 jaar Zierikzee: J.W. Kloet-de Ruijter neven en nichten Zierikzee, 4 maart 2007 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het bericht dat collega Frank Kilsdonk is overleden. Frank had nog maar net de overstap gemaakt van de regio Midden en West Brabant naar de regio Zee land. Frank was binnen het district een graag geziene collega. De herinnering aan de goede samenwerking met hem zijn wij niet vergeten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en andere nabestaanden veel sterkte toe om dit grote verdriet te dragen. Collega's politiedistrict Bergen op Zoom Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van de papa van Sem en Nathan van Kilsdonk Wij wensen Sem en Nathan samen met hun moeder veel sterkte met het verwerken van dit plotselinge verlies. Namens bestuur, directie en leidsters van Buitenschoolse opvang KOOZ1E Tussen- de- middag opvang KOOZIE Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Frank Kilsdonk vader van onze leerlingen Sem en Nathan. Wij denken aan Maryella, Sem, Nathan en verdere familie en vrienden voor wie het zo moeilijk zal zijn om verder te leven met dit verlies. Team, MR en Bestuur van de ABS te Middelburg Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de vader van onze leerlingen Sem en Nathan. Wij hopen dat we de broertjes en hun moeder tot steun kunnen zijn. De juffen Elly, Hildie, Karin, Sabine en ouders van groep l/2e en l/2f van de ABS te Middelburg Lieve Sem en Nathan Ook wij zullen jullie papa missen, want hij kon altijd zo fijn met ons spelen. De kinderen van groep 1/2 e en 1/2 f van de ABS te Middelburg Jlw Voor altijd in ons hart JflBk 6 maart 2006 6 maart 2007 1 Gertine Vonk Piet Franke, Dennis, Roy, Viola, Gemma Tot ons grote verdriet is van ons heengegaan onze moeder, oma en grootoma Jannetje Boot-de Wilde weduwe van A.A. Boot Stavenisse, 20 maart 1913 Goes, 6 maart 2007 Yerseke: Adrie Boot (in herinnering Jannie Boot-van der Endt Goes: Alie en Adrie Koeman-Boot Wilhelminadorp: Herman en Mary Rose Boot-Jolliffe Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. Koeman-Boot Mecklenburglaan 2 4461 TH Goes Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Sint Maarten in de Groevoor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 9 maart om 16.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Op 5 maart 2007 is op 97-jarige leeftijd overleden mijn zwager, onze oom en oudoom PieterCabboort sinds 11 juli 1968 weduwnaar van Jozina Maria Hoekman Familie Cabboort Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Cederhof' te Kapelle, voor hun goede zorgen. Kapelle, zorgcentrum 'Cederhof', kamer 106 Correspondentieadres: A.L. Cabboort Reijmersweg 1 4474 AP Kattendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 maart van 11.00 tot 11.15 uur in de familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Algemene Begraafplaats) te Kapelle. Aansluitend zal om 11.30 uur de afscheidsdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. L.C.P. Deventer, worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in rouw centrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwkaart heeft onh>angen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50