é&L Familieberichten aaui CMöt/iadtiw 32 I Zaterdag 3 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- eri geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven.- U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Geboren!!! 1 Maart 2007 Sem Zoon van johnny Wisse Christel Francke Broertje van Amy Majoorwerf 62,4374CA Zoutelande D.V. donderdag 8 maart 2007 hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen te gedenken dat wij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden Jacobus M. de Koster Willem'na M. de Koster-Poortvliet Kees Dirk en Charlene Kobus, Wilna, Karei, Arenda Truida en Mart Annie Lucas Johan en Laura Marco, Gerard, Wouter, Sietse Kadam 7 4431 ND 's-Gravenpolder Allen die ons hiermee willen feliciteren zijn van harte wel kom op donderdag 8 maart van 16.00 tot 17.30 uur of van 19.00 tot 21.00 uur in 'Ons Dorpsleven', Poelvoordestraat 3, 's-Gravenpolder. Op je weg door de sterrenhemel raakte je maar even moeder Aarde vaarwel lieve Tristan In ons hart zal je altijd bij ons zijn 28 februari 2007 f Wij nemen in besloten kring afscheid van ons zoontje Tristan en danken hierbij een ieder voor de steun en het medeleven in deze moeilijke periode. Vincent van der Vliet en Jessica öroenenberg Dampoortstraat 10, 4332 A\J Middelburg. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Enige en algemene kennisgeving Rustig is ingeslapen Hartmut Emil Scherer in de leeftijd van 63 jaar. Bruinisse, 1 maart 2007 Mosselstraat 20 Correspondentieadres: Familie A. Roon Prins Bernhardstraat 13 4311 GM Bruinisse Dinsdag 6 maart is er van 14.30 tot 15.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en elkaar te ontmoeten in de aula aan de Emil Sandströmweg te Zierikzee. De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze geliefde broer, zwager en.oom Jan Dieleman 10 juli 1939 1 maart 2007 Goes: Floor en Licia Dieleman-Leunis Anton en Heieen Johan en Esther Andrea en Cor Axel: Pieter Dieleman Marijke Dieleman-Bakker in herinnering Rianne en Corné Jacqueline Tonnie en Maaike Saskia en Joop Axel: Adrie en Anton Wattel-Dieleman Marco en Diane Ellis en Stuart Utrecht: Truus Dieleman en Martin Vernooy Dylan en Bernhard Fleur en Willem-Jan Achterneven en achternichten Axel, Verzorgingshuis "De Vurssche" Corr.adres: Fam. Wattel-Dieleman, Gen. Sikorskistraat 16,4571 XM Axel. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 6 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Gelegenheid tot condoleren in de kerk na de begrafenis. Geen bloemen. En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie; maar de meeste van deze is de liefde... T.o.v.i.d.o. Het is de ziekte die ons scheidt, overleden is Anthonie Johannes Aspeslagh Tonnie echtgenoot van Frangoise Aspeslagh-Hamelink Vlissingen, f Heinkenszand, 8 oktober 1933 1 maart 2007 Heinkenszand: Frangoise M.J. Aspeslagh-Hamelink Middelburg: Marcella Aspeslagh Leo Steenbakker Louise Julian Oost-Souburg: Frangoise en Rudy van Sluijs Jeffrey Céline Correspondentieadres: Wouwhof 15 4451 DA Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 6 maart van 12.15 tot 12.45 uur in het rouwcen trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem om 13.00 uur herdenken in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in rouwcentrum de Ridder, aan de Hughersluys 22, voormalig Kijkhuis teTerneuzen. Nooit klagen, nooit vragen en altijd: Het gaat goed Vol bewondering hoe hij de laatste jaren met zijn ziekte is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, mijn zwager en onze oom Tonnie Aspeslagh Wij wensen Frangoise, zijn kinderen en kleinkinderen veel kracht toe dit grote verlies te verwerken. Arthur en Joke Aspeslagh Audrey en Shynna Tim en Janouk wa Een leven vol van arbeid, van liefde, van verdriet. Ik ging u hier verlaten. Treur om mijn heengaan niet. Ik ging niet naar de kerk, geloofde wel in God. Heb gepoogd hier goed te leven. Zeker naar Zijn grootst gebod. Het is de naastenliefde, denk daar in Godsnaam aan. Zij die dit eerlijk geven kunnen rustig sterven gaan. Met al zijn levenslust en wilskracht, want hij wilde nog zo ontzettend veel, heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Pieter van der Moere weduwnaar van Annie van der Moere-Bakker in de leeftijd van 75 jaar. Jolanda Hamelink-van der Moere Fred Hamelink Peter Goes, 1 maart 2007 Correspondentieadres: Vebenabos 44a 4371 PCKoudekerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 5 maart a.s. om 10.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid kunt u aldaar afscheid van hem nemen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Terug naar de aarde Terug naar't begin Terug in je waarde Terug naar de zin Want weet je nog mijn woorden? Ieder einde is een nieuw begin" Janneke Verdrietig berichten wij u het overlijden van mijn zorgzame moeder en oma Bouwina den Besten-Holtkamp weduwe van Dolf den Besten Soerabaja Ned. Indië Vlissingen 13 juni 1924 128 februari 2007 Middelburg: Janneke den Besten Ragnar Ditsy Nathan Correspondentieadres: Londensekaai 9 4331 JG Middelburg Wij zullen haar als gezin begeleiden naar het crematorium, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Condoleances alleen schriftelijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34